Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
SyndromTakotsubo

pamiętacie czasy gdy w internecie nie było jeszcze biedy, bo internet był nowością i nie każdy go miał?

Polecane posty

 

Ja pamiętam rok 2009 bo wtedy ja miałem internet w domu dopiero

słodkie czasy, internet się skończył jakoś koło 2013, może wcześniej, może później. generalnie pojawienie się internetu mobilnego sprawiło że mamy teraz zalew gó/wna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batou

Pamiętam czasy gdy w necie masowo pojawiły się dzieci Neostrady. Nazywaliśmy to upadkiem internetu. Dawniej to były czasy a teraz to nie ma czasów :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam...Pierwsze moje zetknięcie.z internetem było ok. 1999 r. No w 2000r. to już na pewno bo były kolejki w bibliotece uniwersyteckiej w Warszawie do korzystania z kompów z dostępem do internetu, wtedy zaczęłam studiować 🙉. W domu korzystały się z modemu, sporo to kosztowało...Pierwsze stałe łącze miałam w 2004 r. No i wtedy jeszcze mało ludzi miało, ale to już tylko chwila była i szybko rosła liczba użytkowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak i strony się szybko ładowału, portale nie były klonami ale informacje były różne a nie takie same (onet, interia, wp, o2 itp).. Pierwsze korzystanie to w firmie. To był przeskok informacyjny  , szok , żródło wiedzy i wiadomości. Ech śmigało się na 385 a komputer stał na widocznym zaszczytnym miejscu. Pierwsze zetknięcie to na politechnice spektruś ale bez internetu . Jaki ja jestem stary, Ciekawe jak bedzie za 20 lat , chyba tego nikt nie jest wstanie przewidzieć . Ps brat miał wcześniejsze spotkanie na DOSie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batou

386 ale DX czy SX? O! a jaki gumiak?  Ja nie bawiłem się nimi tylko timexa widziałem wtedy. Za to bawiłem się komodorkiem i atarynką. Oj pamiętam radość za dzieciaka z wyświetlenia konika na ramce ekranu komodorka po wklepaniu gotowca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

fajne to było jak nie trzeba było pływać w morzu do którego ktoś wylał ścieki.

Nadal nikt ci nie każe siedzieć tutaj gdzie ściek się leje strumieniami. Hipokryzja w twoim płynie strumieniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety w początkach kafe były ścieki. Były prowa które potrafiły zniszczyć doszczętnie fajne wątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

fajne to było jak nie trzeba było pływać w morzu do którego ktoś wylał ścieki.

Ciekaw jestem czy jesteś aż tak stary, czy tak ślepy?

Bo biedni zawsze mieli dostęp do internetu chociażby w kafejkach internetowych.
I zawsze można było z nimi pogadać, czasem być może Ci biedni anglojęzyczni moglibyć w warstwie absolutnej bogatsi od Ciebie.

Mogłem rozmawiać z biednym rencistą z Niemiec, który dostawał renty więcej niż mój ojciec zarabiał, ale to w Niemczech nie starczyło mu na niewiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batou

Podszywy, większość była rakiem lecz niektóre były genialne. Za to prowa to zupełnie co innego. Sam jedno fajne zrobiłem, malutki eksperyment społeczny. Założyłem temat jako trzydziestoletnia matka którą zaraz trafi szlag bo właśnie dowiedziała się że zostanie babcią. Wszyscy wylewali całe wiadra pomyj na nią i jej córkę. Poczekałem dwie czy trzy strony tego co wypisywali i napisałem jako ta matka "Ale ja mam syna!" Nigdzie w temacie nie było o płci dziecka tylko o zostaniu babcią w wieku trzydziestu lat 😁 Temat od razu umarł i już nikt nic nie napisał. To był ostatni post w tym temacie jak pamiętam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie dość późno zaczęłam z niego korzystać... a fora odkryłam gdy powoli zaczęły odchodzić do lamusa : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te czasy gdy ktoś zostawiał otwarte gg i szedł do kibla 😏 a później wpjerdol za pisanie głupot do różnych chłopaków z listy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×