Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jsjhsh

Jak myślicie czy dzieci w tym roku szkolnym wrócą do szkoły?

Polecane posty

Ja myślę, że od Września:

1. i tak ostatnie dni roku szkolnego to obijanie się i powrót "na końcówkę" nie ma sensu

2. myślę że nauczyciele po prostu wystawią oceny na podstawie pracy zdalnej i tyle

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy wrócą od września coś mi się obiło o uszy, że być może w wakacje nauczyciele będą przygotowywani pod kątem nauki zdalnej... tak by ujednolicić metody pracy. Ale do września jeszcze daleko i dużo może się zmienić...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Z tego co słyszałam od znajomej nauczycielki - nie ma takiej opcji 🙂 Podobno jest to już od dawna zatwierdzone. Ale jak będzie oficjalnie, to się okaże 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w zeszlym tygodniu rzad podal info: dzieci wroca do szkol moze wrzesien/pazdziernik.

Egzamin gimnazjalny zostal wszystkim zaliczony na podstawie dotychczasowej pracy.

Matury beda najprawdopodobniej  lipiec/sierpien, tak by zdazono sprawdzic prace i dzieci mogly aplikowaco studia, na ktore powroty tez beda opoznione.

Dostalismy ze szkoly info w jaki sposob  % beda oceniane nasze dzieci, jakie sa skladowe koncowej oceny. Dzieciaki ucza sie zdalnie dokonca roku szkolnego tj. do konca maja czy czerwca zalezy odklasy i szkoly.

Obecni studenci tez juz maja koniec,oceny beda na podstawie dotychczasowych prac, a niektore uczelnie beda miec egzaminy online.

Wszystko jest juz jasne.

Szkoda, ze w Pl sa rzeczy wazne i wazniejsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

U mnie w zeszlym tygodniu rzad podal info: dzieci wroca do szkol moze wrzesien/pazdziernik.

Egzamin gimnazjalny zostal wszystkim zaliczony na podstawie dotychczasowej pracy.

Matury beda najprawdopodobniej  lipiec/sierpien, tak by zdazono sprawdzic prace i dzieci mogly aplikowaco studia, na ktore powroty tez beda opoznione.

Dostalismy ze szkoly info w jaki sposob  % beda oceniane nasze dzieci, jakie sa skladowe koncowej oceny. Dzieciaki ucza sie zdalnie dokonca roku szkolnego tj. do konca maja czy czerwca zalezy odklasy i szkoly.

Obecni studenci tez juz maja koniec,oceny beda na podstawie dotychczasowych prac, a niektore uczelnie beda miec egzaminy online.

Wszystko jest juz jasne.

Szkoda, ze w Pl sa rzeczy wazne i wazniejsze..

To jest naprawdę prawda? Ja coś słyszałam że rząd chce otworzyć szkoły pod koniec maja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bzdety...od dawna zatwierdzone...Nauczyciele wiedzą dokładnie tyle ile wiedzą rodzice i ani trochę więcej.wszyscy czekają co znowu wymyślą i ogłoszą na konferencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.05.2020 o 15:15, motyy622 napisał:

To jest naprawdę prawda? Ja coś słyszałam że rząd chce otworzyć szkoły pod koniec maja 

Porownywalam swoja sytuacje poza PL , do sytuacji w PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze tak. moze wakacje skrócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×