Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ImTheOne

Kogo wybierze kobieta

Polecane posty

Faceta którego bardziej kocha i bardziej ją kręci ale zarabiajacego przecietnie, czy takiego który mniej na nią działa ale ma więcej kasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ja drugiego, facet i tak kiedyś zrani i zdradzi, ale za to hajsik jest

Edytowano przez Grażynka97
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tego który bardziej jej odpowiada...

Ale w rezerwie trzyma tyłu ile się uda 😉+ gdy rezerwy nie ma to i tak jej szuka😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Moja siostra miałą IDENTYCZNĄ sytuację i wybór parę lat temu - wybrała tego drugiego - poczciwego aseksualnego grubaska z kasą, dzianego z domu.

Teraz są małzenstwem (ona to tak bardziej z rozsądku chyba..) i widzę jak łypie oczami za przystojnymi wysportowanymi facetami, kiedy tylko siedzimy w towarzystwie.

Sytuacja autentyczn.a

Bo taka ich natura kobiecych demonów🎃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale w rezerwie trzyma tyłu ile się uda 😉+ gdy rezerwy nie ma to i tak jej szuka😈

Nie sądź bo będziesz sądzony .)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

gdybym kiedyś wpadł na pomysł bajerowania dup to będę im zadawał to pytanie. jeśli odpowiedzą że pierwszy wariant to od razu będę wiedział że mam do czynienia z idi/otką na raz albo dwa.

Edytowano przez SyndromTakotsubo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

oczywiscie, ze tego pierwszego... tylko naiwni smutni zyciowo brzydale, którzy nie mają w ogole powodzenia , tłumacza sobie, ze kobiety lecą tylko na kase itp 😉 zalosne lamusy

kobieta leci na to ze facet jest: atrakcyjny fizycznie, ma fajny charakter i jest OGARNIĘTY ZYCIOWO.. czyli ma stałą pracę, radzi sobie, nie jest ofiara losu, i nie musi w cale zarabiać 20k miesięcznie.. wystarczy przeciętny zarobek (około 3k np) i taki gosc ma milion razy większe powodzenie niż brzydkie nudne nerdy z pensjami około 10k przykładowo 😉 dziekuje dobranoc

Jaka beka. Roochnal jakas mało ogarnięta typiare i już myśli ze jest bogiem. Hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

mało ogarnieta typiare 😉 chloptasiu, bys zobaczył ją i jeszcze kilka tych z ktorymi mialem w zyciu do czynienia to byś zwątpił w swoje istnienie, że gosc z tego forum moze się spotykac z takimi super pannami , ale co ja ci bede mowil.. twoja jedyna rozrywka (jak wiekszosci stad) to to zalosne forum, gdzie siedza sami sfrustrowani pajace (tak wiem, sam taki bylem, ale na szczescie dzieki swojej pracy wyszedłem z tego)

Fajnie że jesteś happy, ale nie wiem czy Twoja dziewczyna będzie, gdy odkryje Twoje tematy i pokojarzy fakty... tym jej chyba nie zaimponujesz, ale może się nie znam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

mało ogarnieta typiare 😉 chloptasiu, bys zobaczył ją i jeszcze kilka tych z ktorymi mialem w zyciu do czynienia to byś zwątpił w swoje istnienie, że gosc z tego forum moze się spotykac z takimi super pannami , ale co ja ci bede mowil.. twoja jedyna rozrywka (jak wiekszosci stad) to to zalosne forum, gdzie siedza sami sfrustrowani pajace (tak wiem, sam taki bylem, ale na szczescie dzieki swojej pracy wyszedłem z tego)

A co kogo ich wygląd ochodzi? Ja pisze o osobowości. Kto normalny się bzyka z takim kimś jak ty? No zastanów się. Śmieszny jesteś z tym jaraniem się jakbyś życie wygrał. Błagam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

to taka , która nie jest kórwa na usługach za pieniadze, gdzie zrobi to z KAZDYM kto jej rzuci głupie 100-500zł rozmowa z tobą przypomina co najmniej rozmowe z niemowlakiem , jestes po prostu niedorozwiniety a przede wszystkim sfrustrowany, ale nie dziwie ci sie.. jak bylem samotny i nie rochalem to tez taki bylem , musisz walczyc o siebie, zacznij od siłowni i charakteru bo inaczej do konca zycia skonczysz tutaj , trzepiac konia wieczorami do amatorek

typ który kończy dzień alkoholizacją pisze mi o frustracji. weź ku/rwa zapisz się do psychologa, a nie wylewasz tu swoje gó/wno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a niby dlaczego mialaby odkryć? litosci..., rownie dobrze moge napisac, czy bedziesz happy jak ci na głowe spadnie meteoryt, mówmy o faktach a nie o jakiejs glupiej gdybalni

 

bo wygrałem 🙂 a ty niestety tkwiesz w gownie.. i dlatego cię to tak boli

Nie wiem przez przypadek : ) ale jeśli uważasz, że to co robisz jest ok. to ok. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani to, ani to. Mądrego. Lubię mieć z kim pogadać, żeby się nie kończyły tematy po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Faceta którego bardziej kocha i bardziej ją kręci ale zarabiajacego przecietnie, czy takiego który mniej na nią działa ale ma więcej kasy. 

Zależy od konkretnej kobiety i jej wartości. Jednakże odwiecznym pragnieniem kobiet jest kochać i być kochaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

alkoholizacją typ nazywa wypicie piwka po ciezkim dniu pracy hahah, weź gosciu skonczy bo jestes nawet gorzej niz zalosny 😉

ok dziewczynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

kobieta leci na to ze facet jest: atrakcyjny fizycznie

Oczywiście. I samo to wystarczy.

 

ma fajny charakter i jest OGARNIĘTY ZYCIOWO

Przystojny nie musi, a mniej atrakcyjnemu to nie pomoże.

 

Zależy od konkretnej kobiety i jej wartości. Jednakże odwiecznym pragnieniem kobiet jest kochać i być kochaną.

Tak, ale chcą być kochane tylko przez przystojniaków. Innych nie potrafią pokochać i nie chcą ich miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gdyby wybrała drugiego to zerkałaby  na tych z kasą, a jak by chemia minęła to i na tych przystojnych, więc dwa razy częściej by głową kręciła,matematyka podpowiada więc, że wybrała dobrze. 

Ok, ty możesz być skrajną materialistką, ale dlaczego myślisz, że prawie każda taka jest? 

Gdyby to była prawda to multum facetów zarabiających po 2-4 tys. nie byłoby w związku, a jakoś większość jest. 

Poza tym skoro jest duże pożądanie oraz uczucie i bierze się atrakcyjnego w naszych oczach partnera to wiadomo, ze ta chemia będzie jeszcze dłuuugo i nie zniknie za rok czy za dwa - ta "chemia" szybko pryska właśnie w takich związkach bez namiętności - dla kasy, czy z rozsądku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Faceta którego bardziej kocha i bardziej ją kręci ale zarabiajacego przecietnie, czy takiego który mniej na nią działa ale ma więcej kasy. 

jeśli facet bardzo kocha to postara się o to by znalezc lepszą pracę i żyć razem w dostatku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jeśli facet bardzo kocha to postara się o to by znalezc lepszą pracę i żyć razem w dostatku 🙂

Okej być może tylko że ta kobieta to musi być więcej niż przeciętna kicia 😳

Jedna na milion🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybierz tego co kocha i ją pociaga i najwyżej za kilka lat jak ognień zgaśnie będzie żałować. Jeśli wybierze tę druga opcję to prawie pewne, że zapłacze w poduszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.05.2020 o 22:12, Amore napisał:

Jednakże odwiecznym pragnieniem kobiet jest kochać i być kochaną.

Ale tylko przez przystojniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

Ale tylko przez przystojniaków.

Bzdura. Masz błędne założenia. Rozejrzyj się wokół i sprawdź czy tylko przystojni faceci mają kobiety, żony itp? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.05.2020 o 10:02, ImTheOne napisał:

Faceta którego bardziej kocha i bardziej ją kręci ale zarabiajacego przecietnie, czy takiego który mniej na nią działa ale ma więcej kasy. 

starego dziada z milionami często wybierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Amore napisał:

Bzdura. Masz błędne założenia. Rozejrzyj się wokół i sprawdź czy tylko przystojni faceci mają kobiety, żony itp? 

Ale to, że kobieta jest z nieprzystojnym facetem, nie oznacza, że go kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dnia 6.05.2020 o 17:02, ImTheOne napisał:

bardziej kocha

gdzie miałeś głowę jak to pisałeś? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.05.2020 o 19:53, floyd patterson napisał:

mało ogarnieta typiare 😉 chloptasiu, bys zobaczył ją i jeszcze kilka tych z ktorymi mialem w zyciu do czynienia to byś zwątpił w swoje istnienie, że gosc z tego forum moze się spotykac z takimi super pannami ,

No, na pewno jakieś doktorki albo prawniczki. Co się z nimi stało? Dlaczego z każdej zrezygnowałeś? Czy one były 10/10? 🙂 Jeśli tak, to dlaczego nie walczyłeś, nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Pampasgräs silvervit napisał:

No, na pewno jakieś doktorki albo prawniczki. Co się z nimi stało? Dlaczego z każdej zrezygnowałeś? Czy one były 10/10? 🙂 Jeśli tak, to dlaczego nie walczyłeś, nie rozumiem.

Pytam z ciekawości. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Pytam z ciekawości. 🙂

Dlaczego nie odpowiesz, mnie to bardzo ciekawi. 🙂

Były puszczalskie? Czy materialistki? Czy może to wcale nie o to chodzi? 😉

Przecież jesteś inteligentny, nie mogłeś czy nie chciałeś ułożyć sobie nigdy życia z prawniczką, w dodatku 10/10...? Jak to się stało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×