Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Greatpetla

Plota, plotka i ploteczka. Jak myślicie, kto więcej plotkuje mężczyźni czy kobiety? No i o czym tak zaciekle gawędzą?

Polecane posty

Przeczytałam, że panowie godzinami omawiają, ile który zarabia, dzięki komu awansował,kto ma jaki kredyt i auto , non-stop o kasie i gadżetach  i oczywiście o cyckach. Panie  zaś opowiadają anegdotki o swoich dzieciach, mężach, psach, kotach. Do tego o ciuchach czy kosmetykach. 

Myślicie, że to prawda? Czy to nie jest jakiś stereotyp, że faceci plotkują głównie o kasie i o cyckach, a kobiety o dzieciach i ciuchach? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym ludzie plotkują ale z pewnością płeć męska robi to o wiele częściej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobieta wspomni o butach koleżanki, to plotkarstwo.

Facet omawia wszystkie swoje byłe i co z nimi robił, to męska dyskusja. 

Oczywiste, że faceci częściej plotkują, który ma jaką grę, zarobki, który facet miał najwięcej partnerek i jest największym ogierem, która dziewczyna miała najwięcej partnerów i jest najbardziej puszczalska. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kobieta wspomni o butach koleżanki, to plotkarstwo.

Facet omawia wszystkie swoje byłe i co z nimi robił, to męska dyskusja. 

Oczywiste, że faceci częściej plotkują, który ma jaką grę, zarobki, który facet miał najwięcej partnerek i jest największym ogierem, która dziewczyna miała najwięcej partnerów i jest najbardziej puszczalska. 

Okropne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wbrew stereotypom, wielu facetów to gorsi plotkarze niż kobiety.

Ostatnio mój brat spotkał się z trzema kolegami i miałam okazję słyszeć ich rozmowę, bo siedzieli w kuchni, a ja byłam w pokoju obok przy uchylonych drzwiach. I wiecie co? Mimo, że jeden z tych kolegów wrócił z zagranicy i ogólnie sporo zwiedził, miał tam ciekawą pracę itd. to o pracy i o ogólnej swojej sytuacji życiowej gadali może z 15-30 minut. 

Przez następnych kilka godzin słyszałam już tylko plotkowanie i obgadywanie reszty znajomych, kto co robi, kto gdzie pracuje, kogo ostatnio widzieli, który sie ożenil, kto ma dziecko itd. 😄 Nawet jakieś totalnie prywatne czy intymne sprawy wyciągali z życia swoich znajomych (którzy pewnie powiedzieli im o tym w zaufaniu, buehe). Aż dziwnie mi było tego słuchać. Normalnie niczym przekupy na bazarku. 😄 

Wiem, poznałam kilku takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie wiem o czym ludzie plotkują ale z pewnością płeć męska robi to o wiele częściej 

No nie żartuj sobie trochę powagi 😛🛸

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No nie żartuj sobie trochę powagi 😛🛸

Taka prawda, lubicie wszystko wiedzieć i o wszystkich a już baby w mieście to znacie każdą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Taka prawda, lubicie wszystko wiedzieć i o wszystkich a już baby w mieście to znacie każdą 

Nie zgodzę się z tym.😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przeczytałam, że panowie godzinami omawiają, ile który zarabia, dzięki komu awansował,kto ma jaki kredyt i auto , non-stop o kasie i gadżetach  i oczywiście o cyckach. Panie  zaś opowiadają anegdotki o swoich dzieciach, mężach, psach, kotach. Do tego o ciuchach czy kosmetykach. 

Myślicie, że to prawda? Czy to nie jest jakiś stereotyp, że faceci plotkują głównie o kasie i o cyckach, a kobiety o dzieciach i ciuchach? 

 

Nie słucham plotek więc nie wiem. Moi znajomi i rodzina wiedzą że temat ucinam krótkim słowem.

Zamilcz.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie słucham plotek więc nie wiem. Moi znajomi i rodzina wiedzą że temat ucinam krótkim słowem.

Zamilcz.;)

Taak? Ja słyszałam, że roznosisz plotki jak stara baba . Że z tym trzeba ba Ciebie uważać bo z niczego zrobisz gownooburze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Taak? Ja słyszałam, że roznosisz plotki jak stara baba . Że z tym trzeba ba Ciebie uważać bo z niczego zrobisz gownooburze 

Wierz temu co słyszysz i uważaj, Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oczywiste że kobiety są największymi plotkarami. Temat jak zwykle ten sam- ogólnie pojęta zazdrość.

Myślę, że generalizujesz.. To chyba zależy od środowiska w którym się obracamy i jakie rządzą nami priorytety. Ktoś jak nie ma pasji i celu w życiu, to siedzi i plotkuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×