Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ninak

Skąpy facet? Proszę o ocenę

Polecane posty

 

bo honorowy facet tak by sie nie zachowywał nawet w stosunku do koleżanki.

W 100% się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

to pasozyt, zostaw, szkoda twojego zycia na uzeranie sie z gnojem

Czemu myślisz że to pasożyt?

W ogóle to dziękuję Wam wszystkim za reakcję bo to mi teraz daje dużo do myślenia.

 

Nie wiem. Jesteście razem rok. Były jakieś wyjazdy? No nie wiem, jest upał ma napój. Da Ci się napić, czy każe płacić?

Wyjazdów nie było. Napoje kupuje dla mnie i dla siebie, to mu trzeba przyznać ale ja też tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja tak nie do końca umiem stawiać granice i być asertywna, co wiem i nad tym pracuję. Nie wiem też jak mógł odebrać sytuację że nie chcę żeby u mnie pomieszkiwał.

Ale to nawet bądź sobie nieasertywna i nie stawiaj granic, ale jak facet będzie ok to nie będzie z Ciebie kasy doił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

honorowy facet tak by sie nie zachowywał nawet w stosunku do koleżanki. 

Ale on ma argument że ma bardzo mało pieniedzy i rzeczywiście tak jest. Nie starcza mu na miesiąc i kombinuje. 

Edytowano przez Ninak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic dobrego z tego nie bedzie, jedna opcja zmien faceta.

Ile jestescie razem?

Zastanawia mnie czemu wzielas goscia po maturze takie dysproporcje nie wroca nic dobrego, jakie masz wyksztalcenie?

ja np. widze olbrzymie roznice w moich kontaktach z ludzmi po kier. humanistycznych, zupelnie inaczej gada mi sie z kims po chemii, fizyce, matematyce, a z takimi osobami niescislymi jest bardzo slabo, z kobietami roznie, wiec niestety ale takie detale sa mega istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny człowiek. Mi by przez gardło nie przeszło: "Popilnuję Ci kota, ale zapłać mi". Bardzo dziwna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ja np. widze olbrzymie roznice w moich kontaktach z ludzmi po kier. humanistycznych, zupelnie inaczej gada mi sie z kims po chemii, fizyce, matematyce, a z takimi osobami niescislymi jest bardzo slabo, z kobietami roznie, wiec niestety ale takie detale sa mega istotne

😜 Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie jeszcze jednego zapomniałam, co mnie zmroziło parę dni temu, powiedział że by poszedł w wolontariacie pracować (związanym z koronawirusem typu dowożenie do ludzi zakupów itp) gdyby miał z tego jakieś korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale on ma argument że ma bardzo mało pieniedzy i rzeczywiście tak jest. Nie starcza mu na miesiąc i kombinuje. 

Ok rozumiem, że jeśli chłopak nie ma kasy to jak najbardziej wskazane składać się na benzynę, ale...

1. On lubi jeździć bez celu po mieście, stać go widać na to. Ty chcesz dołączyć, on każe Ci płacić. Ewidentnie na Tobie zarabia.

2. Kota nie daruję. Jak można od dziewczyny kasę brać za pilnowanie kota?!

Wskazane jest nawet, żeby szukał fuch wśród znajomych skoro kasy brak, ale nie u dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Mamy po 29 lat i rok jesteśmy razem tylko mi chyba różowe okulary spadły. Dlaczego przegięcie? Bo ja mu wcześniej dawałam na benzyne czasem.

 

Czyli sama go tak wychowałaś. 

Co Cię trzyma przy kimś takim? 

Jak Ci poda pilota to też opłatę chce? Wątpię, że teraz to zatrzymasz, czas szukać nowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie tylko gorzej. Teraz sobie wyobraź że jesteście małżeństwem i macie dziecko. Jeśli byś chciała być dłużej z dzieckiem np.do 3 rż to musiałabyś mieć odłożone swoje pieniądze bo watpie, że jaśnie pan by cię i dziecko utrzymywał. Taki to się nie nadaje ak=ni na męża, ani na ojca, na nic.

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobieto, nie wierzę aż co czytam... typowy toksyk, manipulant, narcyz. Podejrzewam, że w tym związku nie ma dnia, w którym czujesz się całkowicie szczesliwa, spokojna, pewna siebie. Podejrzewam, że gość non stop wywołuje uczucie strachu, zagrożenia, niepewności, zwodzi Cie, rzuca kąśliwymi uwagami np. raniącymi Twoją samoocenę, powodującymi, że masz kompleksy, itd. 

Bardzo , ale to bardzo polecam Ci się zapoznać z kanałem TATIANA MITKOWA albo z kanałem JESTES MISTRZEM.

Tam genialne psychoterapeutki omawiają przypadki jak Twój facet wręcz jak z kserokopiarki.

Naprawde Kochana, nie rań się. Wpadłas w sidła manipulanta. 

Bardzo, ale to bardzo Cie proszę zrob najlepsza możliwa inwestycje w siebie i posłuchaj chociaż 5 filmikow na kanale Tatiany Mitkowej. Gwarantuje, ze spojrzysz inaczej na gościa. Ba, dojrzysz, że jedynym rozwiązaniem jest takiego wampira kopnąć w d.... i zablokować numer. chyba, ze chcesz być traktowana jak smiec całe zycie.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochana, ja ponad 10 lat odkad prowadze zycie damsko meskie, chodze na randki, mam związki, mam zaproszenia do restauracji, kina czy na wyjazdy nie wydałam ANI ZŁOTOWKi. Po prostu, dla normalnych mężczyzn przyjemnoscia jest zaplacic za swoja kobiete. nie mowie o żerowaniu na facecie, ale normalny facet czerpie ogromna radość i poczucie meskosci mogąc sprezentować kobiecie jakas przyjemność typu kwiaty, kino, restauracje, przejazdzke, zabrać do kawiarni z widokiem na romantyczny zachód nad rzeką itd. Normalny mezczyzna lubi sprawiać mile gesty jak np. zabrać samochod kobiety i pojechać z nim na przegląd, umyc samocho, a nie mowie już o popilnowaniu kotka, odwiezieniu jej do lekarza, wpadnieciu np. do jej mamy aby zawieźć zakupy jeśli jest chora czy setki inne gestów kochającego serca. Teksty Twojego partnera (raczej psychopaty) sa pozbawione kompletnie szacunku, milosci, kultury. Wrecz zabawia się jak daleko może się posunąć. Błagam, koniecznie obejrzyj na yt kanał Mitkowej, Jestes mistrzem i tego typu kanaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wrecz zabawia się jak daleko może się posunąć. 

Teraz to mnie przeraziłaś. Kanał Tatiany Mitkowej właśnie właczam. Bardzo, bardzo Ci dziękuję!!! Możesz mi jeszcze wyjaśnić jak to - zabawia się? Nie chodzi o to że jest tylko skąpy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A MOIM ZDANIEM, ZE STRONY FACETA TO NAWET I NIE WYPADA TAK POWIEDZIEĆ 😉  

Dziwne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Teraz to mnie przeraziłaś. Kanał Tatiany Mitkowej właśnie właczam. Bardzo, bardzo Ci dziękuję!!! Możesz mi jeszcze wyjaśnić jak to - zabawia się? Nie chodzi o to że jest tylko skąpy?

Ale, czy oprócz tego, że jest skąpy to jest serio dobry? Pomaga Ci? Naprawia coś jak poprosisz? To też ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochana, naprawdę, prawie mi łzy leca jak czytam o Twoim związku. Ten facet niedługo napluje na podłogę, rozmaże butem i powie: zliż to. 

Masz tak książkowego manipulanta, narcyza, że aż ciarki mnie przechodzą po plecach. Możesz być tylko bardzo , ale to bardzo szczesliwa z faktu, że jest on az tak bardzo książkowy i banalny do zdiagnozowania. Dosc prymitywny i mało wyrafinowany jak na narcyza. Proszę Cie bardzo obejrzyj wszystkie filmiki na kanale Jestes Mistrzem ze słowem narcyz/manipulant/toksyk w tytule. Zacznij np. od filmiku "11 dziwnych cech komunikacji i ekspresji ludzi narcystycznych".

Gwarantuje Ci , że jak posiwecisz kilka h, może dzień na zapoznanie się z filmikami to powiesz na tym forum: o k..... wszytsko wszystko się zgadza. Spełnia 99 na 100 kryteriów toksyczności i narcyzmu klinicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 Możesz być tylko bardzo , ale to bardzo szczesliwa z faktu, że jest on az tak bardzo książkowy i banalny do zdiagnozowania. Dosc prymitywny i mało wyrafinowany jak na narcyza.

Ale ona tu mało szczegółów napisała. 😜 Serio to do tego wątku odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kochana, ja ponad 10 lat odkad prowadze zycie damsko meskie, chodze na randki, mam związki, mam zaproszenia do restauracji, kina czy na wyjazdy nie wydałam ANI ZŁOTOWKi. Po prostu, dla normalnych mężczyzn przyjemnoscia jest zaplacic za swoja kobiete. nie mowie o żerowaniu na facecie, ale normalny facet czerpie ogromna radość i poczucie meskosci mogąc sprezentować kobiecie jakas przyjemność typu kwiaty, kino, restauracje, przejazdzke, zabrać do kawiarni z widokiem na romantyczny zachód nad rzeką itd. Normalny mezczyzna lubi sprawiać mile gesty jak np. zabrać samochod kobiety i pojechać z nim na przegląd, umyc samocho, a nie mowie już o popilnowaniu kotka, odwiezieniu jej do lekarza, wpadnieciu np. do jej mamy aby zawieźć zakupy jeśli jest chora czy setki inne gestów kochającego serca. Teksty Twojego partnera (raczej psychopaty) sa pozbawione kompletnie szacunku, milosci, kultury. Wrecz zabawia się jak daleko może się posunąć. Błagam, koniecznie obejrzyj na yt kanał Mitkowej, Jestes mistrzem i tego typu kanaly.

Haha

No tak 🙂

Wtedy relacja jest toksyczna w 2ga strone, kiedy to kobieta jest pasozytem i nic nie wnosi w relacje.

Niby czemu mezczyzna ma placic za jakies drogi kolacje keidy znajomosc jest raczkujaca i moze nic nie wyjsc z tego.

Wg mnie kilka pierszwych spotkan - tylko jakas kawa, zeby zobaczyc czy laska nie jest poszukiwaczka zlota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale ona tu mało szczegółów napisała. 😜 Serio to do tego wątku odpowiedź?

dokalanie, bardzo malo gosc moze byc ale b. biedny i widzi ze ona ma kase i dla niej to niewielki wydatek lub... po prostu wyczul ze moze i tak robi - tak czy inaczej lepiej znalezc nowego faceta niz rozkminiac tego

te psychologiczne bajadurzenie nic nie daje tylko strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak tak sobie liczę, bo nigdy nie liczyłam bo dla mnie to normalne ludzkie było, to dużo kasy w niego wpakowałam na prezenty, taksówki, w drugą stronę to nie było. A mam jeszcze córkę na utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potem obejrzyj ten filmik: 14 cech i 3 główne typy partnerów narcyzów

słuchaj np na przyspieszeniu 1,75 bo babka trochę wolno mowi

posłuchaj i z checia przeczytam Twoich przemyslen po przesłuchaniu tych kanałów a także odniesień do swojej sytuacji, którą najlepiej znasz i zapewne będą Ci się pojawiać w trakcie słuchania wykladow jakies dialogi/sytuacje/zachowania z Twojego związku i ocenisz czy się zgadza ze scenariuszami w filmiku takich facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Teraz jak tak sobie liczę, bo nigdy nie liczyłam bo dla mnie to normalne ludzkie było, to dużo kasy w niego wpakowałam na prezenty, taksówki, w drugą stronę to nie było. A mam jeszcze córkę na utrzymaniu.

Tak szczerze?

Jestes z nim bo on Cie zaakceptowal ze wzgl. na dziecko?

Mysle ze to wazny szczegol ktory pominelas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochana, nasze teksty nic Ci nie dadza, bo napisałaś kilka linijek.

Bardzo Cie proszę przesłuchaj kilka godzin materiałów, które Ci podesłałam i w swoim sercu, swoim umyśle odpowiedz sobie w trakcie słuchania czy te psychoterapeutki mówia dokładnie o Twoim typie toksycznego związku. Jeśli będziesz np. godzine słuchac tej psycholog o toksycznym facecie i właściwie co kazde zdanie kiwac głowa i mowic w duchu - o kurcze, zgadza się co do najmniejszego szczegolu , to będziesz na 100% pewna jaką decyzje podjąć. 

Ale powinnas posluchac tych wykladow i w swoim sumieniu analizować porownujac do scenek, zachowań z reala. Tu nie ma co opisywac tych scenek bo to sa osobiste sprawy. po prostu słuchaj tych wykladow , rob sobie notatki i zastanawiaj się ile punktów się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ninak jestem w Twoim wieku 🙂

słuchaj to wygląda źle. Kota nie daruje, znajomemu bym tak nie powiedziała. Po drugie jeżeli stać go na jazdę po mieście to nie rozumiem dlaczego masz się dokładać skoro auto spali tyle samo normalny facet obróciłby to w romantyczny wypadzik. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed sekundą facet był dobry tylko skąpy. Sama autorka określiła go jako "dobry". Serio forum tak szybko działa na zmianę poglądów? 🙂Dziewczyna rok z nim jest.  Kot mi się nie podobał bardzo i płacenie za jazdę bez celu, ale ludzie no. Szybko wyciągnięte dalekosiężne wnioski tu mamy. Zaraz "będziem" chłopa gonić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×