Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ninak

Skąpy facet? Proszę o ocenę

Polecane posty

 

Boniblubombelek to też taki totaki podobny do Twojego faceta siedzi tu po to aby sobie ulżyć jak kogoś wysmieje bo ma nędzne życie i zazdrości innym

Najbardziej zazdroszczę tego chłopa. I w ogóle wszystkiego o czym tu piszecie. Beks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Toksykiem może być i inteligentna, wykształcona, osoba z pozycja i powazaniem wśród ludzi jak neurochirurg. Wtedy trudniej taka osobe zdiagnozować bo jest raczej inteligentna, wyrafinowana i umie wiele patologii swojego zachowania jakos przemycić.

Ale ten twój chlop to jakiś bezrobol, liczący na darmowe MOPSY, ZUSY, ŚMUSY, nierób, przygłup i on nie ma inteligencji potrzebnej by bardzie tajemniczo pogrywać, i bardziej manipulować ofiara. On już jest chamem na dzień dobry, burakiem który nie kryje się z niczym, który prosto w twarz mówi chamstwo. Na samym początku masz diagnozę, ciesz się, bo zmarnowałaś rok i masz szanse na nowy zdrowy związek. a jeśli to zostawisz to on zrobi z ciebie wrak psychiczny, nerwowy i zdrowotny za 5 -10 lat. nie podniesiesz się po takim g.... jak będziesz kilka lat pozwalac się ograbiać ze wszelkich zasobow

Edytowano przez Człowiek Mózg Serce
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek Mózg Serce bardzo bardzo Ci jestem wdzięczna!! Już oglądam wszystko jak leci.

Właśnie mi się przypomniało, a chyba nie chciałam pamiętać że walentynki wylawirował tak żeby się spotkać dzień później (żeby nie obchodzić chyba) a w dzień kobiet zadzwonił że on nie obchodzi takiego durnego świeta i chce zapytać, czy ja jednak obchodzę.

Nie wiem, czy jestem ze względu na to że akceptuje dziecko nie myślałam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Toksykiem może być i inteligentna, wykształcona, osoba z pozycja i powazaniem wśród ludzi jak neurochirurg. Wtedy trudniej taka osobe zdiagnozować bo jest raczej inteligentna, wyrafinowana i umie wiele patologii swojego zachowania jakos przemycić.

Ale ten twój chlop to jakiś bezrobol, liczący na darmowe MOPSY, ZUSY, ŚMUSY, nierób, przygłup i on nie ma inteligencji potrzebnej by bardzie tajemniczo pogrywać, i bardziej manipulować ofiara. On już jest chamem na dzień dobry, burakiem który nie kryje się z niczym, który prosto w twarz mówi chamstwo. Na samym początku masz diagnozę, ciesz się, bo zmarnowałaś rok i masz szanse na nowy zdrowy związek. a jeśli to zostawisz to on zrobi z ciebie wrak psychiczny, nerwowy i zdrowotny za 5 -10 lat. nie podniesiesz się po takim g.... jak będziesz kilka lat pozwalac się ograbiać ze wszelkich zasobow

Madre slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On jest z tego względu z Toba, ze jesteś typem ofiary, z którą Toksyk Narcyz łatwo łączy się w parę. Tzn taka ofiara jest jak smieszny kundel, który bawi narcyza. Narcyz nie ma uczuc. Żadnych. Co najwyżej go smieszysz, co najwyżej robi zakład sam ze sobą jak bardzo może cie obrazić a Ty się spłaczesz jak bóbr, ale i tak przyleziesz z podkulonym ogonem jak wierny pies.... Ba jeszcze Ty będziesz chciała zaciesniac związek bardziej nimo że on Cie traktuje gorzej. Równie dobrze mógł powiedzieć: kup za swoja kase sobie kwiaty na Dzień Kobiet a mnie możesz kupic jakiś samocho, weź kredyt i kup mi samochod za 100 tys. może być lekko używany. I wiesz co Ty bys z dużym prawdopodobieństwem zrobiła? spłakała się, czuła urażona, poraniona, zasmucona, odrzucona, ale byś mu kupiła jakiś prezent na Dzien Mezczyzny. Może nie samochod ale na pewno cos za kilka stów. Bo to jest patologiczna więź ofiara i kat. Normalna (w sensie kobieta ze zdrowym poczuciem wartości) po jednej, max dwóch akcjach twojego faceta powiedziałaby : sp...… tępy gnoju. co ja tu w ogole robię. I znajomość by się skończyła w drugim dniu. Ona by zablokowała telefon i stwierdzila, ze to był wypadek przy pracy ta dwudniowa relacja z chamem. A Ty? Ty niestety Kochana jesteś typem ofiary, a Narcyzi wręcz instynktownie i super bezblednie wychwycą w tłumie osobe w typie ofiary, spragniona milosci za wszelka cene, osobe bez granic osobistych, bez poszanowania swojego terytorium i swojej osoby.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W ogóle dziwne że kobiety chcą być z takimi przegrywami

No ja mam nadzieję, że autorka to nie desperatka tylko rzeczywiście patrzyła na niego przez zielone okulary. W ogóle to jakieś nieporozumienie brać od swojej dziewczyny na paliwo I ODWROTNIE RÓWNIEŻ ŻEBY NIE BYŁO. Dziś on jedzie samochodem, jutro ja swoim, a nie takie wyliczanie do złotówki. Facet nie ma godności, honoru i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mi ten temat wygląda już na reklamę. 😜

co to to nie. przyrzekam. Znalazłam te kanały gdy pewien super wyrafinowany toksyk - wysoki, przystojny, milioner, ubrany jak z żurnala, wygadany itd. zaprosił mnie na randke do restauracji i uzywal wielu technik do urobienia (ciało  moje mowilo że cos jest bardzo nie halo z tym wszystkim...……. ciało często ostrzega mimo ze umysl mowi: wydaje ci się, jesteś przewrazliwiona, facet jest ok przeicez). Na szczęście moje spotkanie z toksykiem zakonczylo się na dwóch spotkaniach, tygodniu smsów i około miesiąca ciężkiego odchorowania. Sa równe kanały. można posłuchać innego. Ja po prostu mowie, ze te sa dla mnie najlepsze, najbardziej profesjonalne ale o narcyzach, toksykach sa setki filmow i można wybrać film z innych kanałów lub artykuł lub książki. nieważne. mowie tylko czego powinna szukac i się zapoznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A jeżeli matką się tak zachowuje ?

Oczywiście są Narcyzi we wszelkich typach relacji, nie tylko damsko męskiej. Sa narcyzi wśród matek, ojców, dzieci, nauczycieli, przełożonych, koleżanki z pracy. Polecam Ci kanały które wymieniłam albo jakies inne materialy bo ktoś zarzucił mi reklamę.... Ja po prostu miałam kiedyś styczność z toksykiem i jak odchorowywałam to wygooglowałam : toksyczna relacja, poczucie wartości, itd. i tak jakos od nitki do kłębka mocno wciagneła mnie tematyka narcyzmu, manipulacji, bycia plusem i minusem w związku, technikach przyciągania, itd. Polecam Ci po prostu zapoznać się z filmikami. Narcyz np. objawia się nawet w tym, że daje złośliwy prezent. Np. Tesciowa, która daje ksiazke: jak schudnąć czy jakiś stary biblelot, który widzialao się u niej w domu.... Polecam yt. temat rzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A jeżeli matką się tak zachowuje ?

Toksyczni rodzice narcyzi często spijają energie dziecka. Jak?? np. dziecko (30 letnie) ciężko pracuje kilka lat w korpo i w końcu ma mega sukces, awans o który walczył czy jakąś nagrodę najlepszego pracownika roku itp. Co robi matka narcyz? nie pozwala się cieszyc sukcesem. Po 10 sekundach powie cos: znalazlabys meza, urodzila dzieciaki, niedługo bezplodna będziesz. I traaaaaach. wielka radość, szczęśliwy dzień zosta przebity szpilą.  temat rzeka. 

Warto zapoznać się z tymi zagadnieniami aby izolować się od narcyzow a przynajmniej znac ich techniki na pamięć, umiec się bronic i wiedzieć tez jak ich można zgasic. Granice osobiste, słowo klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

co to to nie. przyrzekam. Znalazłam te kanały gdy pewien super wyrafinowany toksyk - wysoki, przystojny, milioner, ubrany jak z żurnala, wygadany itd. zaprosił mnie na randke do restauracji i uzywal wielu technik do urobienia (ciało  moje mowilo że cos jest bardzo nie halo z tym wszystkim...……. ciało często ostrzega mimo ze umysl mowi: wydaje ci się, jesteś przewrazliwiona, facet jest ok przeicez). Na szczęście moje spotkanie z toksykiem zakonczylo się na dwóch spotkaniach, tygodniu smsów i około miesiąca ciężkiego odchorowania. Sa równe kanały. można posłuchać innego. Ja po prostu mowie, ze te sa dla mnie najlepsze, najbardziej profesjonalne ale o narcyzach, toksykach sa setki filmow i można wybrać film z innych kanałów lub artykuł lub książki. nieważne. mowie tylko czego powinna szukac i się zapoznac

Spoko napisałam o tej reklamie bardziej przez nagłą i szybką reakcję autorki odnośnie tych filmików. 😜 To tak wyglądało jakby nagle od razu po roku przejrzała na oczy. Jeszcze po filmach bym zrozumiała, ale nie po samej propozycji filmów.

Też znałam narcyza (łooo matko bawiłam się z nim może i rok), ale ten tutaj to na zwykłego buraka wygląda. 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Spoko napisałam o tej reklamie bardziej przez nagłą i szybką reakcję autorki odnośnie tych filmików. 😜 To tak wyglądało jakby nagle od razu po roku przejrzała na oczy. Jeszcze po filmach bym zrozumiała, ale nie po samej propozycji filmów.

Też znałam narcyza (łooo matko bawiłam się z nim może i rok), ale ten tutaj to na zwykłego buraka wygląda. 😄

Jest burakiem, bo jest prostym, nieociosanym towarzysko gnojkiem ale z pewnoscia jest tez narcyzem. Narcyz nie oznacza osoby pięknej, jak z obrazka, która powala na kolana. To może tez być prosty robotnik, biedak, jakas dziwna kobieta bez urody, itd.Psychopaci  Narcyzi sa we wszystkich grupach. Wiadomo, że tym w stylu lekarzy, profesorów łatwiej jeszcze mamić ofiary, bo mają dodatkowe atuty - pieniądze, wyksztalcenie, inteligencje, maniery, powazanie i sławe w srodowisku, znajomości, układy, high life. Tu już baaaaardzo łatwo wpaść w szpony jak ktoś nie zna technik i ma kiepskie własne granice osobiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jest burakiem, bo jest prostym, nieociosanym towarzysko gnojkiem ale z pewnoscia jest tez narcyzem. Narcyz nie oznacza osoby pięknej, jak z obrazka, która powala na kolana. To może tez być prosty robotnik, biedak, jakas dziwna kobieta bez urody, itd.Psychopaci  Narcyzi sa we wszystkich grupach. Wiadomo, że tym w stylu lekarzy, profesorów łatwiej jeszcze mamić ofiary, bo mają dodatkowe atuty - pieniądze, wyksztalcenie, inteligencje, maniery, powazanie i sławe w srodowisku, znajomości, układy, high life. Tu już baaaaardzo łatwo wpaść w szpony jak ktoś nie zna technik i ma kiepskie własne granice osobiste

Ja rozumiem. Wiem kim jest narcyz, ale nie wysnułabym nigdy takich wniosków po kilku zdaniach autorki.O to mi chodzi. 🙂 Może to być po prostu burakus pospolitus bez znamion narcyzmu. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchłaniam wszystko co piszecie, mało sie odzywam, bo jestem w szoku, za dużo naraz, ale bardzo Wam dziękuję, bo dużo rzeczy nie widziałam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja rozumiem. Wiem kim jest narcyz, ale nie wysnułabym nigdy takich wniosków po kilku zdaniach autorki.O to mi chodzi. 🙂 Może to być po prostu burakus pospolitus bez znamion narcyzmu. 🙂

nie chce mi się już siedzieć przy kompie ale uwierz, ze jest. Jest parę dobitnych dowodów.

Zreszta ciekawe co napisze autorka watku. Jak obejrzy filmiki, poonalizuje w głowei czy to o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mój facet

Nie wiem, ten twój facet jest coś jak twoim klientem, który nie dostał rachunku...
...jakby dostał rachunek to jeszcze się zastanowi czy jeszcze korzystać z usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie chce mi się już siedzieć przy kompie ale uwierz, ze jest. Jest parę dobitnych dowodów.

Zreszta ciekawe co napisze autorka watku. Jak obejrzy filmiki, poonalizuje w głowei czy to o niej.

Możliwe, że jest, bo autorka już chyba też będzie pewnie przy tym obstawać. 😜 I po roku związku z dobrym chłopakiem (tak go określiła) zda sobie sprawę, że to narcyz.  Ale ona podała dwie rzeczy: kot i dopłata do benzyny. Z tych dwóch rzeczy to widzę tylko buraka, który ewentualnie może być narcyzem. O to mi chodzi. 🙂 gdzie tu parę dowodów znalazłaś? Może dwa tylko, czyli w sumie jedną parę. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Możliwe, że jest, bo autorka już chyba też będzie pewnie przy tym obstawać. 😜 I po roku związku z dobrym chłopakiem (tak go określiła) zda sobie sprawę, że to narcyz.  Ale ona podała dwie rzeczy: kot i dopłata do benzyny. Z tych dwóch rzeczy to widzę tylko buraka, który ewentualnie może być narcyzem. O to mi chodzi. 🙂 gdzie tu parę dowodów znalazłaś? Może dwa tylko, czyli w sumie jedną parę. 😜

to, ze nic nie dał na dzień kobiet, Walentynki.  sprawdzal jak daleko może się posuwac z zadawaniem bólu,przekraczaniem granic. autoorka pisala, ze tylko ona daje i duuuzo prezentow a on nic.... i jeszcze wiele innych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mój facet gdy jechaliśmy razem gdzieś jego samochodem mówił że lubi sobie w nocy pojeździć bez celu godzinami. Zapytałam czy by mnie nie zabrał na taką przejażdzkę, na to on "ale mi się musisz do benzyny dorzucić". Trochę mnie to zdziwiło bo zawsze się mu dorzucam bez gadania, zdumiał mnie taki tekst.

Druga sytuacja: chciałam wyjechać ale nie miałam z kim zostawić kota, mówię mu to (nie mieszkamy razem) a on na to - zapłacisz mi to ci go popilnuję.

Ten facet jest po prostu bardzo dziecinny. Znałem osoby, które rzucały takie teksty, ale to były dzieciaki, których faktycznie nie było stać na zbyt wiele paliwa, ze swojego kieszonkowego, jednak zazwyczaj przesadzali i po krótkim czasie każdy wiedział, że gość idzie na piwo, tylko wtedy, kiedy ktoś mu postawi, a pali tylko jak ktoś go poczęstuje, gorzej, że mentalność sknery i biedaka zostaje czasem na dłużej.
Może mieć również niski iloraz inteligencji, z tego mogą wynikać takie dziecinne zachowania. Z takimi osobami trzeba się nauczyć postępować. Trzeba okazywać asertywność i nie ustępować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

to, ze nic nie dał na dzień kobiet, Walentynki.  sprawdzal jak daleko może się posuwac z zadawaniem bólu,przekraczaniem granic. autoorka pisala, ze tylko ona daje i duuuzo prezentow a on nic.... i jeszcze wiele innych rzeczy

Ok, zgoda to może o tym świadczyć, ale Ty się wypowiedziałaś pierwszy raz w tym temacie po informacjach o kocie i benzynie. I pisałaś, że masz łzy w oczach jak czytasz o jej związku. To mnie zdziwiło. 😜 Ale dobra nie wnikam i znikam. Wszystkich pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ten facet jest po prostu bardzo dziecinny. Znałem osoby, które rzucały takie teksty, ale to były dzieciaki, których faktycznie nie było stać na zbyt wiele paliwa, ze swojego kieszonkowego, jednak zazwyczaj przesadzali i po krótkim czasie każdy wiedział, że gość idzie na piwo, tylko wtedy, kiedy ktoś mu postawi, a pali tylko jak ktoś go poczęstuje, gorzej, że mentalność sknery i biedaka zostaje czasem na dłużej.
Może mieć również niski iloraz inteligencji, z tego mogą wynikać takie dziecinne zachowania. Z takimi osobami trzeba się nauczyć postępować. Trzeba okazywać asertywność i nie ustępować.

przedw wszystkim trzeba się szanować i nie wiazac z takim badziewiem.... Zastanowic po co kobiecie dziecinny, biedny, sknerowaty, chamski, żerujący na innych i na Mopsie, z niskim ilorazem inteligencji facet???? brakuje aby jeszcze miał kiłę.

To siwadczy o bardzo niskim poczuciu wartości kobiety. Może być typem ratowniczki misjinarki. Bierze najgorsze meskie odpady i ciezka praca probuje z niego wyciosać mezczyzne.. ale po 20 zmarnowanych latach i z milionem zmarszczek stwierdza, ze zmarnowała właśnie 20 lat zycia

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Moja matka dokucza mi. Sama nie wiem jak to nazwać. Niby nic nie robi a ja się czuje tak jakby ktoś się znęcał nade mną. Jest tak że jak ona jest obok to robi się problem ze wszystkiego z zakupów spożywczych i tak dalej. Musiałabym żyć tak żeby nic nie robić wtedy nie ma problemu a wiadomo że tak się nie da. Druga strona to taka że podważa to co mówię ja np mówię że coś było a ona mówi że jak przy tym nie była to nie wie czy tak było podważa poczytalnosc moich wypowiedzi moich myśli. Jakie ona może mieć zaburzenie?

Z dużym prawdopodobieństwem Narcyz. Kochana, posłuchaj filmiki na kanałach Tatiana Mitkowa i filmiki o narcyzach na kanale Jestes Mistrzem. Jeszcze mi się przypomniał jeden  lux kanał o tej tematyce: SOUL GPS.

Pozsłuchaj wszystkie filmiki. Gwarantuje, ze to będzie najlepsza inwestycja w siebie od lat.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

przedw wszystkim trzeba się szanować i nie wiazac z takim badziewiem.... Zastanowic po co kobiecie dziecinny, biedny, sknerowaty, chamski, żerujący na innych i na Mopsie, z niskim ilorazem inteligencji facet???? brakuje aby jeszcze miał kiłę.

Każda potwora, znajdzie swego amatora...

Nie ma ludzi idealnych, każdy ma swoje wady i zalety, z boku widać je lepiej. Z jakiegoś powodu autorka tematu związała się z takim gościem, a można zakładać, że facet mający 29 lat będzie bardziej dojrzały.  Możliwe, że moja ocena była zła i to były jakieś jego głupie żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

Każda potwora, znajdzie swego amatora...

Nie ma ludzi idealnych, każdy ma swoje wady i zalety, z boku widać je lepiej. Z jakiegoś powodu autorka tematu związała się z takim gościem, a można zakładać, że facet mający 29 lat będzie bardziej dojrzały.  Możliwe, że moja ocena była zła i to były jakieś jego głupie żarty.

To prawda, na najgorszego partnera znajdzie się chetna, np. super zakompleksiona kobieta, niekochana, nieszanowana w dzieciństwie, z rozbitej rodziny, gdzie norma było np. bicie i gwałcenie jej przez pijaczkow kolegow matki pijaczki. Owszem.... bywaja osoby potwornie poranione z potwornie niska samoocena, potwornie smutnymi wzorcami z dzieciństwa i one w swojej głowie nie zasługują na normalność, sszczescie, milosc, dobro. Zawsze wybierają najgorsze odpady, każdy związek polega na tragicznym okaleczaniu tej kobiety pod roznym względem. Ale chyba trzeba dążyc do zdrowia psychicznego, prawda? taka sytuacja jest do przepracowania a nie zostawienia sobie i zycia w takim zwiazku

Edytowano przez Człowiek Mózg Serce
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem z rozbitej rodziny alkoholowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No ja jestem z rozbitej rodziny alkoholowej.

Nie mowie o Tobie. to było do gościa. Tak ogolnie mowilam o pewnym typie kobiet podatnych na słabych gości.

 

Jak się słucha filmikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No ja jestem z rozbitej rodziny alkoholowej.

Przykro mi, że niestety trafiłam. Słuchasz filmików? Musisz jeszcze posłuchać o DDA, o traumach z dzieciństwa, o kochaniu wewnętrznego dziecka.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam "jeden sposób na sprawdzenie toksyczności osoby" i narazie wszystko się zgadza, bo w sytuacji konfliktu (czyli np., zwykłych pytań o pracę albo o to, dlaczego chce zasiłek z zus, skoro może pracować i że to jest oszustwo) bardzo się wściekał i trzaskał drzwiami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×