Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ola1711

Czy myśli o mnie poważnie? Budowa domu

Polecane posty

Od roku mam chłopaka. Ja mam 21 lat, on 31. Dosyć często mówiliśmy o naszej przyszłości, głównie w kontekście naszego domu. Szczególnie chłopakowi zależy ponieważ oboje mieszkamy z rodzicami i często powtarzał :"jak będziemy mieć dom". O ślubie raczej nie mówiliśmy, on sam kilka razy wspomniał o tym. Tak samo jak o dzieciach. Myślę że bardzo chce tego wszystkiego ale czasem nachodzą go czarne myśli na tle finansowym (dopiero rozkręca firmę i w obecnej sytuacji się boi). I do sedna. Ostatnio, tym razem na poważnie oświadczył mi że się stara o kredyt na budowę domu. Działkę już ma, ogląda projekty. Tylko jak myślicie... To normalne że chce brać sam kredyt? Beze mnie? Więc jakby dom będzie jego. I że najpierw chce budować dom, nie prosząc mnie o rękę? Głupio mi się mówi o ślubie, jesteśmy dopiero rok razem... Nie posądźcie mnie o materializm, chodzi mi o to że zawsze w głowie miałam scenariusz który zakładał ślub i wspólne budowlanie domu.

Co myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A pozatym to jaki ty kredyt w wieku 21 lat chcesz dostać? Jakie masz dochody?

Ty w głowie miałaś jak dorwać faceta i mieć chatę za darmo 

Akurat mam lepszą zdolność finansową i zasoby finansowe mimo moich 21 lat 🤦‍♂️ mam od 3 lat działalność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za malo informacji

Ty jestes jeszcze na studiach? Jak to wyglada na jakim etapie w zyciu jestescie, byc moze on boi sie ze jak to mloda dziewczyna zaraz odfruniesz. Jednak 10 lat - spora roznica. Tak sadze. Mysle ze ogolnie jesli jestes na studiach to lepiej zainwestuj w kariere w swoja edukacje i zakoncz z nim zwiazek poszukaj kogos mlodszego, za 10 lat bedzie lipa, pozatym widze ze macie inne spojrzenie na zycie, (nie) wiedzac czemu on nie chce Cie angazowac w swoje sprawy majatkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Działalność chyba w dawaniu duupy za kase w tym wieku masz

Ale śmieszne, no koń by się uśmiał, no przecież nie można mieć wpisu do CEIDG jak się ma 18 lat, haha, jesteś taki zabawny... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na co Ci taki stary facet? 

Kobieta w wieku 20-22 jest marzeniem każdego faceta, im jest starszy tym bardziej się cieszy, że taka ma. 

A Ty co z tego masz? Gościa, który w wieku 30stki dopiero zaczyna jakiś biznes. Gdy Ty w wieku 30 lat będziesz miała zdrowie i energię będziesz uganiac się z 40letnim dziadkiem. 

Pomijając już fakt, że on bierze kredyt na dom dla SIEBIE. Jeszcze nawet nie postarał się byście zamieszkali razem np. w kawalerce. 

On chce domu i rodziny, o dom właśnie się stara, a Ciebie trzyma z braku laku, aż trafi się lepsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Weź nie słuchaj takich głosów, że za stary. Przecież bazujemy na tym, co nam piszesz ( nie wiemy wszystkiego)🙂 Co do kredytu to chyba dobrze, że ma taką zdolność kredytową? Wszystko na siebie bierze to później mniej kłopotów przy ewentualnym rozstaniu i podejrzewam, że będziecie mieć rozdzielnosc majątkową przy ewentualnym związku małżeńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chyba żartujesz kobiety w wieku 30 lat to już próchno w większości a 40 latek to młody facet

nie pie/rdol przem, zadbane milfy to pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

Chyba żartujesz kobiety w wieku 30 lat to już próchno w większości a 40 latek to młody facet

40 latek ma skórę jak pięta przed pumeksem, obwisłe jaja.

Trzeba mieć coś nie tak z głową by brać starszego biednego faceta. Brak młodzieńczej energii i urody, brak perspektyw - bo starszy i nie dorobiony.

Edytowano przez Grażynka97
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zgadzam się tylko szczerze ile w Polsce kobiet po 30 stce jest tak naprawdę zadbanych? Niewiele

no to też jest racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A na czym polega ta ich młodzieńcza energia? Czy na tym, że grają w wirtualne gry? Czy na czym? 

 

Na zapale do rozwoju, który występuje u niektórych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Na zapale do rozwoju, który występuje u niektórych

U niektórych 40+ latków też to występuje.  Taki Elon Musk który dobija 50-tki ma duży zapał do rozwoju. A 65 letni Bill Gates jaki ma zapał do rozwoju. 😉 

Tak na poważnie. Każdego trzeba rozpatrywać indywidualnie jeżeli chodzi o tą kwestię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Na zapale do rozwoju, który występuje u niektórych

a baby jaki mają zapał do rozwoju? jak najszybciej urodzić góówniaka i koniec ich rozwoju 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A chce ten kredyt zupełnie sam spłacać czy będziesz się dokładać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×