Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mężczyzna...

Dziewczyno, nie wystawiaj na YouTube filmów swojego nieletniego dziecka

Polecane posty

Wpisałem Twoje imię i nazwisko w wyszukiwarce próbując dowiedzieć się czy nic Ci się nie jest i znalazłem Twoje kanały na YouTube. Wrzucasz na nie filmy swojego nieletniego dziecka ? Zastanów się proszę trochę. Zamiast usunąć moje pytanie w komentarzu, że się o Ciebie martwię to usuń lepiej te filmy. Chcesz dzieciakowi bajki puszczać itp. to zrób mu playlistę z nimi, ale nie wstawiaj z nim tam filmów i nie opisuj ich imieniem i nazwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten ktoś tutaj jeszcze wchodzi ? Jeśli posiadasz imię i nazwisko , kanały na YT to czemu prywatnie nie zwrócisz uwagi tylko na forum ? Druga opcja jest taka że to jest jej sprawa i nie koniecznie musi Cię posłuchać mimo że w tym przypadku nie filmik z dzieckiem jest zły a podanie danych ( imię , nazwisko ,miasto ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

To niebezpieczne wstawiać filmy dzieci na publiczne kanały jak YouTube. Czy trzeba takie rzeczy tłumaczyć.

Edytowano przez Mężczyzna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To niebezpieczne wstawiać filmy dzieci na publiczne kanały jak YouTube.

Z danymi tak.  

Tak to dzieciaki , zwierzaki , obiady z każdego dnia , wycieczki - widzisz wszystko ląduje w necie.  Dzieci w szczególności . Czy na YT czy na Tik toku , FB itp.  Co zrobisz ? Publikowanie nazwiska to nie rozsądne , miasta.  Bo jak - Maciuś czy Justynka będzie wpis to tego jest miliony.  Także gdyby nie dane to wcale by to na mnie nie zrobiło wrażenia jak zresztą na większości .  Raczej . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech se każdy pokazuje co chce i kogo chce. jak mnie mierzi "to niebezpieczne". to se ku;r;n;a; sam w ogóle nie odzywaj w internecie, innym daj się rozwijać.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

niech se każdy pokazuje co chce i kogo chce. jak mnie mierzi "to niebezpieczne". to se ku;r;n;a; sam w ogóle nie odzywaj w internecie, innym daj się rozwijać.

Po co srajtasma ma się rozwijać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

niech se każdy pokazuje co chce i kogo chce. jak mnie mierzi "to niebezpieczne". to se ku;r;n;a; sam w ogóle nie odzywaj w internecie, innym daj się rozwijać.

To tylko przestroga. Bo prawda jest taka, że może nie zainteresować się nikt wystawionym w sieci na oglądanie bobasem  (włącznie z podawanymi szczegółami geograficznymi). Natomiast gorzej będzie, gdy ktoś to zrobi np. jakiś psychol, a to właśnie dorośli mają chronić i to przede wszystkim swoje własne dzieci. Dzieci same się nie obronią. Dlatego skoro dorośli chcą wstawiać swoje zdjęcia to niech to robią, ale niech oszczędzą sobie wstawiania zdjęć maluchów. Dla ich własnego dobra!!! 

Edytowano przez Pampasgräs silvervit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To tylko przestroga. Bo prawda jest taka, że może nie zainteresować się nikt wystawionym w sieci na oglądanie bobasem - łącznie z podawaniem szczegółów geograficznych. Natomiast gorzej będzie, gdy ktoś to zrobi np. jakiś psychol, a to właśnie dorośli mają chronić i to przede wszystkim swoje własne dzieci. Dzieci same się nie obronią. Dlatego skoro dorośli chcą wstawiać swoje zdjęcia to niech to robią, ale niech oszczędzą sobie wstawiania zdjęć maluchów. Dla ich własnego dobra!!! 

najlepiej w ogóle dziecka nie pokazywać do 18. 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

niech se każdy pokazuje co chce i kogo chce. jak mnie mierzi "to niebezpieczne". to se ku;r;n;a; sam w ogóle nie odzywaj w internecie, innym daj się rozwijać.

tygrys nietzsche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×