Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
yuhari

Czy mogę obawiać się ciąży?

Polecane posty

hej dziewczyny, tak już od kilku dni analizuje sytuację, niestety przez swoją nerwowa naturę zaczynam wpadać w panikę. 

Uprawiałam seks w prezerwatywie w prawdopodobnie dzień owulacji, partner doszedł w gumkę we mnie. Jako że wiem jaka jestem nerwowa sprawdziłam prezerwatywę czy nie pękła, upewniłam się czy się nie zsunęła, nic takiego się nie wydarzyło. mimo to zaczęłam się stresować, wymyślam już scenariusze z preejakulatem, mimo że jak analizuje sytuację to raczej nie ma możliwości żeby podczas gry wstępnej ten preejakulat znalazł się tam gdzie nie trzeba. Proszę pomóżcie mnie uspokoić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale to okres się spóźnia, czy co? Skoro taka nerwowa jesteś, to może obserwuj cykl w domu, aby znać dokładnie moment owulacji. Popatrz na monitory cyklu Cyclotest My Way

nie, okres się jeszcze nie spóźnia, mam go mieć za dopiero jakieś 8 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co stresować, póki jeszcze nic nie wskazuje na ciążę. Też zaczęłam panikować, stresując się nieplanowaną ciążą jeszcze długo przed okresem i przez stres cykl wydłużył się aż o 3 tygodnie! Wtedy dopiero najadłam się strachu. Także nie warto 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.05.2020 o 13:19, yuhari napisał:

hej dziewczyny, tak już od kilku dni analizuje sytuację, niestety przez swoją nerwowa naturę zaczynam wpadać w panikę. 

Uprawiałam seks w prezerwatywie w prawdopodobnie dzień owulacji, partner doszedł w gumkę we mnie. Jako że wiem jaka jestem nerwowa sprawdziłam prezerwatywę czy nie pękła, upewniłam się czy się nie zsunęła, nic takiego się nie wydarzyło. mimo to zaczęłam się stresować, wymyślam już scenariusze z preejakulatem, mimo że jak analizuje sytuację to raczej nie ma możliwości żeby podczas gry wstępnej ten preejakulat znalazł się tam gdzie nie trzeba. Proszę pomóżcie mnie uspokoić 

To skoro tak się boisz, to zamiast prezerwatyw stosuj diafragmę Caya. To jest błona, która dostosowuje się kształtem do ścian pochwy, więc prawidłowo założona nie przepuści w żaden sposób wydzieliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to ciąży tutaj nie będzie. Oczywiście jeśli chcesz mieć w 100 % pewność to po prostu wykonaj test i po sprawie. Ja też przyjmuję regularnie moje tabletki vines, ale na szczęście żadnych niepokojących objawów czy dolegliwości nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.05.2020 o 10:44, yuhari napisał:

nie, okres się jeszcze nie spóźnia, mam go mieć za dopiero jakieś 8 dni

Skoro tak się stresujesz to może nie uprawiaj seksu?

Nie jesteś w ciąży, uspokój się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×