Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
beksa123

Garisell - co myślicie o tym produkcie?

Polecane posty

Elo 😄 Jestem w sumie bardzo ciekawa bo nigdzie nie widzę info o tym co to jest za krem i jak działa. Ogólnie mało też tutaj jest info o tym jak radzić sobie z workami pod oczy no i ja tutaj właśnie w tym temacie 😛 Szukam, szukam i znaleźć nic nie mogę, a już chyba wszystki płatki pod oczy wypróbowałam i wszystkie chałupnicze metody. Na serio już nie wiem co mam zrobić żeby się tego pozbyć. Z takich doświadczeń typowo krem pod oczy to miałam witaminowe kremy, ale nic nie dawały ;/ Nawilżające to samo.. Ten przeczytałam, ze jest typowo pod ten problem i mnie zaintrygowało, bo mam dość spory problem w tej kwestii, a to że zaraz pewnie będą chrzciny gdzie jestem matką chrzestną nie poprawia sytuacji 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam go i jest jak na razie bardzo obiecująco. nie mam go jakoś strasznie długo bo przez polecenie od koleżanki niedawno znalazłam go. myślę, ze jak będziesz wszystko robić tak jak piszą w info to będzie oki. u mnie jest mniejsze uczucie tych poduszek pod oczami hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A orientujesz się może czy nie ma tam niczego szkodliwego? Chodzi mi o to co dokładnie czy nie będzie w sumie żadnych dość alergennych rzeczy? Jednak to okolice oczu więc wolę mieć wszystko tam sprawdzone i bezpieczne. To jest jakoś badane? 😄 Mam nadzieje, że trochę wyjaśnisz mi niektóre rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam jest w sumie tylko ekologiczny konserwant, który został zatwierdzony przez ECO-CERT, także jest dobrze. Co do pozostałych rzeczy to są one naturalne. Myślę, że jest on wart twojego zainteresowania  bo głównie są tam ekstrakty, wyciągi i olejki + takie rzeczy jak bisabobol, bioferment z aceroli czy  komórki macierzyste z jeżówki wąskolistnej i kawa, która jest znana w usuwaniu opuchlizny. Gdybym miała taki problem jak Ty to myślę, że bym go przytuliła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uprzedziłaś mnie. chciałam napisać o składnikach typu te co pomagają ale sama nawet o tym certyfikacie nie wiedziała. ale to dobrze bo wtedy to się nie gryzie z tym co proponuje w sumie firma.  z takich plusów to też bym dodała że ten konserwant ogólnie jest bo masz 6 miesięcy na dokończenie opakowania a nie 3 dni hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowalyscie mnie tym tematem... Mam podobny problem co ty wiec cos takiego by mi sie przydalo.. Zdecydowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie tu nie było, ale powiem szczerze, że mnie ucieszyłyście tymi wiadomościami 😄 Nie spodziewałam się aż tylu postów o tym kremie i to od kilku osób. Nie ma w sumie się  chyba co już zastanawiać tylko zrobić hop siup i kupić... Jutro wypłatka, więc zamówię sobie chyba już dzisiaj, tak by do piątku mi przyszło. ZOBACZYMY CZY JEST TAKI SUPER 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×