Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Elizkaaa24

Czy to zakochanie czy zauroczenie?

Polecane posty

Spotykam się z żonatym facetem od 15 miesięcy. Od 14 uprawiamy regularnie seks. Spotykamy się 2 razy w tygodniu. Codziennie dzwonimy, smsujemy. Kiedy próbowalam to zakończyć on ciągle pisał i dzwonił i miał kłopoty z żoną bo wiedziała, że nienaturalnie się zachowuje czyli : nerwowość, smutek i nieodzywanie się do niej. Wiem, że jestem ta zła ale nie po opinie tu przyszłam. Jak poznać, że facet jest zakochany? Zauroczony??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A tak na poważnie??? 

A tak powaznie... Co byś napisała innych kobietom w podobnej do sytuacji?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze.. Nie mam pojęcia. Możliwe że ja się zakochałam, odradzam takiego czegoś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty tak serio? Jeśli tak to na pewno jest zauroczony bo dzięki tobie ma gdzie zamoczyć i się rozerwać od kieratu w chałupie gdzie ma stara żonę i bombelki. Ucielas kontakt wiec wpadł w panikę i wymyśla kryzys z żona żebyś naiwnie w to uwierzyła i zeby romans znowu się zaczął kręcić. Śmieszą mnie kochanki które liczą na miłość ze strony faceta 😹

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trochę to żałosne brać się za żonatego i liczyć ze się zakocha. Może jeszcze oczekujesz ze dzieci zostawi na twoja rzecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz... Nie zostawi. Chyba, najlepsza opcja jaka mi została jest ciąża bo będę miała przy sobie cząstkę jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udzielas sie bardzo aktywnie na temacie o wychodzeniu z romansu, wiec tak jak pisalas innym - ma cie tylko do pukania i takich jak ty kilka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak jeden  tak zrobił to  może  da sie tak z  innymi?

A w perspektywie   być może  jakieś   składanie darów przez  zakochanych samców  w    pałacu  w persepolis?

A, że zdradził dla Ciebie żonę?

Pewnie  strasznie cierpisz z tego powodu?

Jak dajesz mu dooopy to najpierw  odmawiasz różaniec w intencji odpuszczenia grzechów i w ogóle seks  z tą świadomością jest mało satysfakcjonujący bo   jak płaczesz to   masz suchą pochwę?

 

Często mam aż za mokra stara sucha vipkoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×