Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nba

dlaczego niektórych ludzi nie obchodzi jak wygladaja

Polecane posty

I wyglądają byle jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myśle że ci ludzie nie rozmyślają nad tym w żaden sposób tylko po prostu akceptują że wyglądają tak jak wyglądają.

Bo może mają w doopie tych, którym się to nie podoba.😉😁

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Serio? Wygodniej gdy ktoś pociągnie za stryczek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Będziesz chciała to znajdziesz miejsce gdzie taka usługa kosztuje zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

Nawet najlepszy plan może się nie udać, kiedyś zwyrodniały mąż wyrzucił kobietę z okna, teoretycznie nie miała żadnych szans ale uderzyła w parapet który zmniejszył siłę upadku i kobieta przezyła

Kiedyś ponoć na imprezie studenckiej ktoś baardzo najepany wypadł z okna z 9 piętra😀 prosto na trawnik i też przeżył. Ponoć, aczkolwiek wszyscy o tym mówili więc może to prawda.😉

Edytowano przez Pampasgräs silvervit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Wiem, że wiesz.. Nie chcę nikogo cytować.. Miłego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka osoba która ma w dupie jak wygląda musi być bardzo nieszczęśliwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zawsze może coś pójść nie tak i   wyląduje sie na wózku,

Ale to jest straszne : / Szczerze, wolałabym zginąć, niz przeżyć i być, nie daj Boze, roślinką do końca życia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale to jest straszne : / Szczerze, wolałabym zginąć, niz przeżyć i być, nie daj Boze, roślinką do końca życia..

No jeszcze w większe tarapaty niż się znajdują wpadają. Słyszałem o takim co się chciał powiesić przez dziewczyne i tak skonczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No jeszcze w większe tarapaty niż się znajdują wpadają. Słyszałem o takim co się chciał powiesić przez dziewczyne i tak skonczyl

współczuję ;.; 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale to jest straszne : / Szczerze, wolałabym zginąć, niz przeżyć i być, nie daj Boze, roślinką do końca życia..

Ale co komu chodzi po głowie, że popełnia samobójstwo? Rozumiem, zabijasz kogoś w afekcie, a potem masz wyrzuty, albo z rozpaczy, bo ginie ktoś kogo kochasz absolutnie... albo np. dostajesz dożywocie. Ale w innej sutuacji to nie wiem, nie potrafię sobie tego wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

Ale to jest straszne : / Szczerze, wolałabym zginąć, niz przeżyć i być, nie daj Boze, roślinką do końca życia..

Ale co komu chodzi po głowie, że popełnia samobójstwo? Rozumiem, zabijasz kogoś w afekcie, a potem masz wyrzuty, albo z rozpaczy, bo ginie ktoś kogo kochasz absolutnie... albo np. dostajesz doży wocie. Ale w innej sutuacji to nie wiem, nie potrafię sobie tego wyobrazić.

Edytowano przez Pampasgräs silvervit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

Ale co komu chodzi po głowie, że popełnia sam obójs two? Rozumiem, zabi jasz kogoś w afek cie, a potem masz wyrzuty, albo z rozpaczy, bo ginie ktoś kogo kochasz absolutnie... albo np. dostajesz doży wocie. Ale w innej sutuacji to nie wiem, nie potrafię sobie tego wyobrazić.

Różne moga być tego powody. Pamiętaj, że nie każdy ma ludzi wokół siebie, którzy pomogą. Nawet takich, którzy chociażby zapytali, czy wszystko jest wporządku. Niektórzy nie mogą liczyć na nikogo. Jedynie na samego/samą siebie. A nie wszyscy radzą sobie dobrze ze wszystkimi problemami.  To też trzeba brać pod uwagę.

Edytowano przez Jabłeczna
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale to jest straszne : / Szczerze, wolałabym zginąć, niz przeżyć i być, nie daj Boze, roślinką do końca życia..

Ale co komu chodzi po głowie, że popełnia sam/obójs/two? Rozumiem, zabi/jasz kogoś w afekcie, a potem masz wyrzuty, albo z rozpaczy, bo ginie ktoś kogo kochasz absolutnie... albo np. dostajesz doży/wocie. Ale w innej sutuacji to nie wiem, nie potrafię sobie tego wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I wyglądają byle jak

Niektórzy mogą mieć państwową posadę, więc teoretycznie nie są z wyglądu kapitalistycznie rozliczani przez klientów, choć to niby może im się w premiach odbić.

 

A czemu niektórzy palą, mimo, że wiedzą, że to szkodi?
Co to, po paleniu taki odlot jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

Taka osoba która ma w dupie jak wygląda musi być bardzo nieszczęśliwa 

Albo ma Ciepłą państwową posadkę,
albo taką, w którą nie płacą jej, za bycie miłym dla klienta.
Niektórzy z takich posad mogą być zadowoleni.

 

Ale myślę, może być coś w tym prawdy.
Dwa, że niektórzy mogą skąpić, lub oszczędzać.
W dobie zostań w domu przed koronaWirusem, to nawet bardziej im się mogą przydać te rzeczy niż inne.

A biorąc pod uwagę, jak mieszkania są drogie, to powodów do oszczędzania może być sporo.

Edytowano przez Misiek_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretta_

Ale macie wisielcze myśli. Zboczyli z tematu.

Niektórzy a teraz coraz więcej nie obchodzi wygląd. I dobrze im z tym. Tak myślę. Przesadne patrzenie na siebie pod kontem wyglądu, zadbania jest męczące.  Wiem jak to jest bo sama jestem estetka i perfekcjonistka. Nie raz wyszło mi to bokiem. Wszystko musiało być tip -top.Teraz juz odpuszczam.    Oczyywiście nie można się zapuścić, higiena i ogólnie trzeba schludnie wyglądać. Ale bez przesady. 🙂     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretta_
 

Taka osoba która ma w dupie jak wygląda musi być bardzo nieszczęśliwa 

Jak ma to w czterech literach to na pewno nie jest nieszczęśliwa.Jedno przeczy drugiemu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

najważniejsza w podobaniu się jest twarz i sylwetka

Edytowano przez Nba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To zes koorwa odkrycia dokonał. Nono

jeszcze fryz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretta_
 

jeszcze fryz

I wiele, wiele innych jeszcze rzeczy, tkz całokształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×