Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
KLAUN96

Duza Roznica Wieku..

Polecane posty

Jableczna- ok dzieki :)

KKeira- Z Tb sie zgadzam w 100%tach...:) 

Napisze jak bylo po spotkaniu :)

Witam Serdecznie WAS

Wczoraj sie z Nim spotkalam. Czekałam na Niego 20min ale to szczegòł Jest... Na spotkaniu bylo Milo aczkolwiek troche dretwo...Facet mega Niesmialy i małomòwny. W wiekszosci ja mowilam a on sluchał. Spotkanie trwalo 1godzine. Wyglad: Nawet ok. (Ale szczerze Nie Moj typ  Ale mniejsze o to) Wyznaje zasade: Wyglad Nie istotny charakter Jest wazny...  I rozeszlismy sie.

A teraz Mi Napisal ze: Hej, myslałem o naszym wczorajszym spotkaniu i sadze ze Nic z tg Nie bedzie. 

Ja; No ok spk. Dlaczego? Uzasadnij?

I Narazie tyle...

(Rozmowa sie niekoniecznie kleiła, mym zdaniem jak na 34l faceta Jest za bardzo niesmialy i małomòwny... Takie mam zdanie)

To Narazie tyle..:-X

Nie ma nic gorszego niż momenty drętwej ciszy na spotkaniu z nowo poznaną dziewczyną. Tylko raz byłem na randce z dziewczyną, której wcześniej nie znałem. Podczas spotkania bywały momenty gdy kończył się temat i nie wiedziałem co powiedzieć. Dziewczyna była raczej słuchaczką. Podtrzymanie rozmowy spoczęło na moich barkach. Gdy brakowało mi tematu, w głowie powstawał mętlik, wpadałem w panikę i mówiłem jakieś głupoty. Sytuację pogarszał fakt, że wyczułem, iż się jej nie spodobałem. Nie było więc wzajemnej chemii, a wiadomo, że gdy chemia jest obustronna, łatwiej pokonać wszelkie bariery.  Dziewczyna dobiła mnie tekstem, że podoba się jej mój kolega. Wtedy to już zupełnie straciłem motywację do tego aby starać się wypaść na randce w jak najlepszym świetle. Nigdy więcej nie umówiłem się na randkę z nieznajomą. Po tym incydencie nowe znajomości z dziewczynami zawierałem już tylko i wyłącznie na różnych imprezach i spotkaniach towarzyskich. Na randki chodziłem tylko z dziewczynami, które już wcześniej chociaż trochę znałem, dzięki czemu miałem gwarancję tego, że uniknę na spotkaniu tych nieznośnych chwil drętwej ciszy.

Esox- U Mnie na randce bylo tak samo. Ja rozmowe podtrzymywalam a on tez gadal troche glupoty. Poznalismy sie z neta troche pisalismy i sie w koncu spotkalismy...Ale nie powiem bo dretwawo bylo...;/

13 godzin temu, KLAUN96 napisał:

Witam Serdecznie WAS

Wczoraj sie z Nim spotkalam. Czekałam na Niego 20min ale to szczegòł Jest... Na spotkaniu bylo Milo aczkolwiek troche dretwo...Facet mega Niesmialy i małomòwny. W wiekszosci ja mowilam a on sluchał. Spotkanie trwalo 1godzine. Wyglad: Nawet ok. (Ale szczerze Nie Moj typ  Ale mniejsze o to) Wyznaje zasade: Wyglad Nie istotny charakter Jest wazny...  I rozeszlismy sie.

A teraz Mi Napisal ze: Hej, myslałem o naszym wczorajszym spotkaniu i sadze ze Nic z tg Nie bedzie. 

Ja; No ok spk. Dlaczego? Uzasadnij?

I Narazie tyle...

(Rozmowa sie niekoniecznie kleiła, mym zdaniem jak na 34l faceta Jest za bardzo niesmialy i małomòwny... Takie mam zdanie)

To Narazie tyle..:-X

Fajnie że zrobiłaś update bo najczęściej nie ma c.d. Spoko, nie przejmuj się, każda randka posuwa nas naprzód, zawsze to kolejne doświadczenie, grunt żeby nie brać tego do siebie. I tak chłopak bardzo ok się zachował że napisał swoje zdanie na ten temat, bo często nie mają odwagi jak się ewakuują. 

Querty82- Ok spk... Staram sie Nie przejmowac Jakos tym...fakt...Doswiadczenie zawsze czegos Uczy... Ok Rozumiem.   Jeszcze bede tutaj pisac wiec...smiało wchodz...:) :)

(Zastanawiam sie tak teraz...: Lepszy zwiazek ze starszym facetem czy rowiesnikiem? )

Rowiesnik Wydaje Mi sie Nie za bardzo dojrzały... (Rowiesnicy)

10 minut temu, KLAUN96 napisał:

Querty82- Ok spk... Staram sie Nie przejmowac Jakos tym...fakt...Doswiadczenie zawsze czegos Uczy... Ok Rozumiem.   Jeszcze bede tutaj pisac wiec...smiało wchodz...:) 🙂

(Zastanawiam sie tak teraz...: Lepszy zwiazek ze starszym facetem czy rowiesnikiem? )

Ja wolę młodszych więc nie doradzę, ale jestem od Cb dużo starsza i mężczyźni w moim wieku wydają mi się starzy po prostu. Może jakaś nieduża różnica wieku bd w sam raz (jakieś 5-6 lat??

29 minut temu, KLAUN96 napisał:

Querty82- Ok spk... Staram sie Nie przejmowac Jakos tym...fakt...Doswiadczenie zawsze czegos Uczy... Ok Rozumiem.   Jeszcze bede tutaj pisac wiec...smiało wchodz...:) 🙂

to chyba różnie bywa z różnicą wieku. Każdy jest jednak inny. możesz spotkać czterdziestolatka, który zachowuje się jak duże dziecko i dwudziestolatka, który ma poukładane w głowie...

19 minut temu, Qwerty82 napisał:

Ja wolę młodszych więc nie doradzę, ale jestem od Cb dużo starsza i mężczyźni w moim wieku wydają mi się starzy po prostu. Może jakaś nieduża różnica wieku bd w sam raz (jakieś 5-6 lat??

o to ciekawe. Kobieta, która woli młodszych 🙂

1 minutę temu, witek napisał:

o to ciekawe. Kobieta, która woli młodszych 🙂

Nie aż tak. Musi mieć 3 z przodu 🙂

Przed chwilą, Qwerty82 napisał:

Nie aż tak. Musi mieć 3 z przodu 🙂

to nie pierwszy raz, gdy matematyka staje na drodze do szczęścia! 😄

Przed chwilą, witek napisał:

to nie pierwszy raz, gdy matematyka staje na drodze do szczęścia! 😄

Plus za dystans i poczucie humoru, nie ustawaj w jego poszukiwaniu!

4 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Plus za dystans i poczucie humoru, nie ustawaj w jego poszukiwaniu!

oj tam bez przesady 😉

Witam Serdecznie WAS :)

A jednak odpisal Mi dzis..; Na pytanie Dlaczego? Odpisal; Bo Nie ma chemii...tego czegos...przyciagania...(tak Mi odpisal). (Przypominam ze tyl. 1az sie spotkalismy.)

Odpisałam Mu; No ok spk Rozumiem... Jabym z checia spotkala sie jeszcze ze 2wa razy... Ale ok oczywiscie Nic na siłę...:)

Tak mu odpisałam... Ciekawe czy odpisze..Dobrze Mu odpisałam?

Ocencie...(pisze o tym 34l)

(Tak szczerze to myslalam w duchu ze sie spotkamy jeszcze...:/ )

Boni- Hm...no ok...:-( :-(

Jak odpuscic to odpuscic...:-X

59 minut temu, KLAUN96 napisał:

Boni- Hm...no ok...:-( 😞

Jak odpuscic to odpuscic...:-X

Przykro mi, ale wgląda na to, że nie jest zainteresowany. Nie ma się jednak co łamać. jak nie ten to inny. I lepiej, że odrazu postawił sprawę jasno.

Witek- Ok spk Rozumiem :)

No coz...Odpuszcze....

Boni- Ok spk :)

Jeszcze tu bede wchodzic i pisac :)

1 minutę temu, KLAUN96 napisał:

Jeszcze tu bede wchodzic i pisac 🙂

Pisz pisz ja Cię czytam, muszę się nauczyć najnowszych trendów w randkowaniu, wychodzi na to że przez ostatnie lata wieele się zmieniło

Dnia 10.05.2020 o 23:04, KLAUN96 napisał:

Witam Serdecznie Was 🙂😘

W tym tygodniu/weekend mam spotkanie z 34latkiem( poznalam go w necie i dobrze Nam sie pisze Jest ok) (nie ma dziewczyny/dzieci). Mieszka ode Mnie 3km a Pracuje w mym miescie jako kierowca. (To bedzie nasze 1wsze spotkanie zapoznawcze) (Z tego co Mi pisal Jest osoba mila, kulturalna,niesmiala,spokojna, wrazliwa lubi przyrode) Jest osoba Bez zadnych Nałogow. Nie Jest jakims szpanerem. Mieszka z rodzicami.

Czy jesli cos z tego bedzie... (Pisze o zwiazku) To czy Nie Jest zbyt duza roznica wieku? On ma 34lata a ja 24lata.. Czy warto?

Prosze o powazne odpowiedzi...

10 lat to nie tak dużo. 

Querty- Ok spk Rozumiem :)

A jakie ja mam niby doswiadczenia i nowe trendy w randkowaniu?? Daj spokòj...:-X

Po  napisaniu tego do Niego ze ja moglabym sie jeszcze spotkac ze 2wa razy... Nie odpisal. I ja juz pisac Nie bede do Niego. Nie to Nie.

Gretta- Wiem ze Nie tak duzo 10lat...  

Hm... Czasem zaluje ze jestem osoba porzadna, taka grzeczna dziewczyna ze swoimi zasadami...( i niesmiala) :-(

1 minutę temu, KLAUN96 napisał:

A jakie ja mam niby doswiadczenia i nowe trendy w randkowaniu?? Daj spokòj...:-X

Ano takie że kobieta może bardziej przejąć inicjatywę niż kilka lat temu, chyba to się zmieniło.

Wczoraj ktoś mi tu to uzmysłowił, zmieniłam strategię i podziałało.

Więc bardzo dobrze do tego podchodzisz, wyjaśniasz sytuacje do końca i masz pewność że zrobiłaś wszystko co było można

A że z zasadami - mądry doceni, może dłużej poczekasz bo więcej tych mniej inteligentnych, ale na pewno będzie warto niż brać byle co

Querty- Dlaczego Ja przejnuje inicjatywe? Bo mam dosc bycia samej..:-X no i zawsze to Jest dla Mnie spotkanie z 2ga osoba i pogadanie...Niz non stop w dm siedzenie i ogl. tv...:/

Napisze Ci szczerze ze: Ja juz Jestem chyba mocno zdesperowana ze od prawie 5ciu lat Jestem sama... A niestety czas leci... Zaraz bedzie 24lata juz ..Kolezanki w mym wieku maja juz pozakladane rodziny...(aczkolwiek ja dzieci Nie zamierzam miec Przez Niepelnosprawnosc) Macocha na Mnie naciska zebym sobie chłopa poszukala bo zostane stara panna, Nawet dziadek powiedzial ze Jestem stara panna juz...(niby zartobliwie ale jednak). A matka moja Jest antyfacet. Moj Ojciec Nic Nie mowi Mi nt temat ..( o chlopakach)

6 minut temu, KLAUN96 napisał:

Querty- Dlaczego Ja przejnuje inicjatywe? Bo mam dosc bycia samej..:-X no i zawsze to Jest dla Mnie spotkanie z 2ga osoba i pogadanie...Niz non stop w dm siedzenie i ogl. tv...:/

Napisze Ci szczerze ze: Ja juz Jestem chyba mocno zdesperowana ze od prawie 5ciu lat Jestem sama... A niestety czas leci... Zaraz bedzie 24lata juz ..Kolezanki w mym wieku maja juz pozakladane rodziny...(aczkolwiek ja dzieci Nie zamierzam miec Przez Niepelnosprawnosc) Macocha na Mnie naciska zebym sobie chłopa poszukala bo zostane stara panna, Nawet dziadek powiedzial ze Jestem stara panna juz...(niby zartobliwie ale jednak). A matka moja Jest antyfacet. Moj Ojciec Nic Nie mowi Mi nt temat ..( o chlopakach)

Chyba warto znaleźć jakiś złoty środek z tego co widzę. Nie wyręczać mężczyzn we wszystkim, ale od czasu do czasu powiedzieć wprost o co Ci chodzi. Tak jak zrobiłaś z tym ostatnim smsem. Masz przynajmniej jasność że on nie ma ochoty na kolejną randkę.

A macochę olej, już wcześniej pisałaś że ma negatywny stosunek do Cb, tak przynajmniej mi się kojarzy. Stara panna w dzisiejszych czasach to dopiero koło 40-tki,  jeśli w ogóle się jeszcze tak kogoś określa, a nie tak młoda osoba jak Ty. Dzisiaj to raczej singielka albo kobieta niezależna, nikt rozsądny się nie będzie wygłupiał ze starymi pannami, to nie te czasy.

A Dlaczego starszy facet? Bo starszy facet zawsze wydawał Mi sie bardziej dojrzalszy niz rowiesnicy... (Czy sa tacy faceci ktorzy Nie chca miec dzieci...? )

1 godzinę temu, KLAUN96 napisał:

24 lata i zdesperowana? 😳 To ty mieszkasz na jakiejś wsi w innej epoce? Bez przesady, jeszcze masz czas żeby sobie ułożyć zycie!! 😳

Nice- Nie mieszkam na zadnej wsi tylko blisko Warszawy :)

Ok Dzieki za Rade :)

Prawie kazdy z mych znajomych ma juz 2ga polowke :) A inni Nawet pozakladali juz rodziny...

Przyjdzie czas i na ciebie, poprostu na siłe nie warto szukać bo możesz źle trafić i potem tego żałować. Ale życzę jak najlepiej. Powodzenia! 

Nice- Dziekuje Bardzo Ci :)

Querty82-Czy mg napisac do Cb na priv czy Nie? :)

2 minuty temu, KLAUN96 napisał:

Nice- Dziekuje Bardzo Ci 🙂

Querty82-Czy mg napisac do Cb na priv czy Nie? 🙂

Spk możemy pogadać :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się