Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
KLAUN96

Duza Roznica Wieku..

Polecane posty

Ok odezwe sie dzis do Cb... Na pewien temat :)

Ja dorzucę swoje 3 grosze. 

Różnica wieku? Pomijalna. Nie ma znaczenia. Jesteście z tego samego pokolenia, powinniście mieć podobne upodobania czy to muzyczne, czy filmowe czy inne a że oboje nie jesteście nastolatkami to pod kopułką też już coś więcej niż młodzieńcze fiubzdziu macie. 

Z doświadczenia wiem że niestety obowiązuje zasada 10.

10 pierwszych sekund

10 pierwszych słów

10 pierwszych gestów

Nasz hipokamp w mózgu musi przez ten krótki czas ocenić sytuację 0/1. Jeśli ocenił ją negatywnie to raczej druga, trzecia randka tego nie zmieni. Zawsze będzie jakieś podświadome ale. 

Być może źle odczytałaś faceta. To nie była nieśmiałość czy małomówność. Nie spodobałaś się jemu więc nie starał się nawet wysilać by zaangażować się w rozmowę. 

Mała drobna uwaga. Nie używaj w smsach słowa spk. (spoko), to mało kulturalne. 

Ogólnie dobrze napisałaś teraz i poprzednio

• Like 1

Dnia 10.05.2020 o 23:04, KLAUN96 napisał:

Witam Serdecznie Was 🙂😘

W tym tygodniu/weekend mam spotkanie z 34latkiem( poznalam go w necie i dobrze Nam sie pisze Jest ok) (nie ma dziewczyny/dzieci). Mieszka ode Mnie 3km a Pracuje w mym miescie jako kierowca. (To bedzie nasze 1wsze spotkanie zapoznawcze) (Z tego co Mi pisal Jest osoba mila, kulturalna,niesmiala,spokojna, wrazliwa lubi przyrode) Jest osoba Bez zadnych Nałogow. Nie Jest jakims szpanerem. Mieszka z rodzicami.

Czy jesli cos z tego bedzie... (Pisze o zwiazku) To czy Nie Jest zbyt duza roznica wieku? On ma 34lata a ja 24lata.. Czy warto?

Prosze o powazne odpowiedzi...

Bardziej zastanowilabym się nad tym,że w tym wieku gościu mieszka z rodzicami... Ja się na takim już przejechałam, bądź ostrożna to może być tzw Piotruś Pan.

7 minut temu, KaśkaD napisał:

Bardziej zastanowilabym się nad tym,że w tym wieku gościu mieszka z rodzicami... Ja się na takim już przejechałam, bądź ostrożna to może być tzw Piotruś Pan.

Tak może być jak piszesz. Może też nie był nigdy w poważnym związku w którym jest wymagane wspólne życie na swoim. Głównie to kobiety popychają mężczyzn do opuszczenia przytulnego i bezpiecznego rodzinnego gniazdka, chyba że rodzina jest dysfunkcyjna, wtedy dom opuszcza się tak szybko jak to możliwe. 

Szopenik- Mozliwe ze Zle odczytałam faceta...No tak zapomnialam... Przeciez dla facetow liczy sie wyglad a ja przestalam sie malowac...

Hm...a moze poprostu... Stane sie z szarej myszki, wredna,zimna ..., bede sie ubierac tylko wyzywajaco,zaczne imprezowac non stop i puszczac sie gdzie popadnie non stop...O! To Jest Cool! :-)

Nie warto byc porzadna i grzeczna dziewczynka!

Kaska- Ok spk

Szop.- Ok Rozumiem. Byl tylko w 1nym zwiazku za czasòw liceum... Tak Mi powiedzial..

Napisano (edytowany)
53 minuty temu, KLAUN96 napisał:

Szopenik- Mozliwe ze Zle odczytałam faceta...No tak zapomnialam... Przeciez dla facetow liczy sie wyglad a ja przestalam sie malowac...

Hm...a moze poprostu... Stane sie z szarej myszki, wredna,zimna ..., bede sie ubierac tylko wyzywajaco,zaczne imprezowac non stop i puszczac sie gdzie popadnie non stop...O! To Jest Cool! 🙂

Nie warto byc porzadna i grzeczna dziewczynka!

Ech. To nie ma nic wspólnego z wyzywającym wyglądem, byciem wyrachowaną, zimną suką, byciem cool czy normalną grzeczną dziewczynką. Po prostu ile ludzi tyle gustów więc może Ty nie trafiłaś w jego i tyle. Ładnie odpisał, że nie czuje chemii. Lepiej tak niż miałby się Tobą bawić przez kilka randek udając zauroczenie. Daj sobie z nim spokój. Co mogłaś, zrobiłaś a nawet więcej bo wykazałaś inicjatywę. 

Edytowano przez szopenik

Szopenik- No ok spk...

Nic na siłe ...:-( :-(

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się