Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
KLAUN96

Duza Roznica Wieku..

Polecane posty

Witam Serdecznie Was :) :-*

W tym tygodniu/weekend mam spotkanie z 34latkiem( poznalam go w necie i dobrze Nam sie pisze Jest ok) (nie ma dziewczyny/dzieci). Mieszka ode Mnie 3km a Pracuje w mym miescie jako kierowca. (To bedzie nasze 1wsze spotkanie zapoznawcze) (Z tego co Mi pisal Jest osoba mila, kulturalna,niesmiala,spokojna, wrazliwa lubi przyrode) Jest osoba Bez zadnych Nałogow. Nie Jest jakims szpanerem. Mieszka z rodzicami.

Czy jesli cos z tego bedzie... (Pisze o zwiazku) To czy Nie Jest zbyt duza roznica wieku? On ma 34lata a ja 24lata.. Czy warto?

Prosze o powazne odpowiedzi...

U mnie jest 12 wiek nie jest najważniejszy. Przynajmniej nie zawsze

• Like 1

Witam Serdecznie Was 🙂😘

W tym tygodniu/weekend mam spotkanie z 34latkiem( poznalam go w necie i dobrze Nam sie pisze Jest ok) (nie ma dziewczyny/dzieci). Mieszka ode Mnie 3km a Pracuje w mym miescie jako kierowca. (To bedzie nasze 1wsze spotkanie zapoznawcze) (Z tego co Mi pisal Jest osoba mila, kulturalna,niesmiala,spokojna, wrazliwa lubi przyrode) Jest osoba Bez zadnych Nałogow. Nie Jest jakims szpanerem. Mieszka z rodzicami.

Czy jesli cos z tego bedzie... (Pisze o zwiazku) To czy Nie Jest zbyt duza roznica wieku? On ma 34lata a ja 24lata.. Czy warto?

Rwij jak swojego .

Różnica spora, ale może nie będzie dało się odczuć dzielącej Was przepaści : )

dlaczego tylko starszych wybierasz? nie ma chłopaków w Twoim wieku?

Blisko niej mieszka więc niech próbuje, 34latek to jeszcze mlodzieniaszek : )

• Like 1
  • Haha 1

Daj znać jak poszło. Ja zawsze trafiałam na młodszych mężczyzn, ale max. 6 lat. 10 lat to dla mnie przepaść

Różnica już trochę większa, ale też bez przesady, to nie 20 lat. Najważniejsze to jak się bedziecie dogadywać. 

Witam Serdecznie Was 🙂😘

Umów się, ale w miejscu bardziej publicznym a nie jak ostatnio (za duże ryzyko)🙂

moja znajoma teraz urodziła dziecko ona ma 23 a facet 30 jemu. Troche przepasc a jednak są szczęśliwi 

dodam, że są po ślubie już, także szczęście chyba nie zna wieku 

Witam Serdecznie Was :) :-*

Poprostu chcialanym sprobowac ze strarszym facetem zwiazku...

Owszem blisko mieszka ...

Mam juz nauczke mala ze trza sie spotykac w miej. Publicznych.

Wiek to tyl. Liczba.

Po spotkaniu odezwe sie tu.

Po za tym...Wydaje Mi sie ze facet starszy Jest dojrzalszy niz rowiesnik...:)

• Like 1

Prosze o powazne odpowiedzi.

Boni- Uzasadnij dlaczego?

Ciekawe jak by Moj tata zareagowal jak bym go do domu przyprowadzila i przedst. jako chlopaka...

No ok spk

Jestem pelnoletnia-24l ;)

15 godzin temu, KLAUN96 napisał:

Witam Serdecznie Was 🙂😘

warto jeśli facet nie chce tylko sexu z Tobą 😜 

a to tylko 10 lat róznicy 😜

ja mam 12 lat rónicy i facet jest cudowny 🙂 

Ania- To bedzie nasze pierwsze spotkanie zapoznawcze.

Z pisania Mi sie wydaje ze jest ok. Jesli mg wiedziec...po ile macie lat? :)

37 minut temu, BoniBluBombka napisał:

I wciąż się ojca boisz?

Boisz, nie boisz- mieszka u niego🙂

2 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

No i? To znaczy ze dorosła córka musi żyć pod dyktando tatusia? Haha 

Mieszkasz sama czy u tatusia?

8 minut temu, BoniBluBombka napisał:

To bez znaczenia. Jako na naprawdę duża dziewczynke tatuś nie ma na mnie żadnego wpływu. 

Według mnie ma znaczenie i jeszcze nie odpowiedziałaś na pytanie🙂

Boni/Pari- Ja Mieszkam z tata. I Jestem Bardzo do niego przywiazana i zzyta...

O wiele wiecej niz ze swa matka rodzona...

Przed chwilą, BoniBluBombka napisał:

Ale to nie znaczy ze partnera masz dobierać pod gust ojca. Jesteś dorosła. 

Jak ktoś jest dorosły to niech idzie na swoje, utrzymuje się sam i wtedy ja nie mogę się wtrącać do jego życia , jeśli ta osoba nie chce.

5 minut temu, BoniBluBombka napisał:

Ale to nie znaczy ze partnera masz dobierać pod gust ojca. Jesteś dorosła. 

Uważasz, że nie jest ważna akceptacja?

3 minuty temu, pari napisał:

Jak ktoś jest dorosły to niech idzie na swoje, utrzymuje się sam i wtedy ja nie mogę się wtrącać do jego życia , jeśli ta osoba nie chce.

Ale co ma wyprowadzka do tego? Owszem, niektorzy wyprowadzają się z domu kończąc nawet 18stkę. A Ty, mimo że masz 24 lata i mieszkasz z ojcem nie znaczy, że musisz koniecznie żyć zgodnie z jego zdaniem. Możesz wysłuchać  co ma do powiedzenia, ale decyzję jako dorosła już osoba powinnaś ostatecznie podjąć Ty. To Ty masz być szczęśliwa z tym partnerem, to Ty będziesz z nim żyć, kochać się - nie ojciec.

2 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

To ze ktoś utrzymuje dorosłe dziecko to jego wola. Zawsze można je wyrzucić na zbity pysk i powiedzieć radź sobie sam. To nie jest jednoznaczne z tym ze można się narzucać dorosłemu dziecku. Dziwna masz filozofię życiowa. 

Już współczuję twoim dzieciom. To ty raczej jesteś dziwna.

1 minutę temu, Jabłeczna napisał:

Ale co ma wyprowadzka do tego? Owszem, niektorzy wyprowadzają się z domu kończąc nawet 18stkę. A Ty, mimo że masz 24 lata i mieszkasz z ojcem nie znaczy, że musisz koniecznie żyć zgodnie z jego zdaniem. Możesz wysłuchać  co ma do powiedzenia, ale decyzję jako dorosła już osoba powinnaś ostatecznie podjąć Ty. To Ty masz być szczęśliwa z tym partnerem, to Ty będziesz z nim żyć, kochać się - nie ojciec.

W ogóle ta dyskusja zeszła na inne tory, ale pomyślcie: hipotetycznie, córka zadaje się z mężczyzna z półświatka i co akceptujecie to? O to mi chodziło!

Przed chwilą, BoniBluBombka napisał:

Ale dlaczego ty zakładasz z góry ze starszy facet to półświatek? Tu nic nie ma o tym. 

Ja w ogóle nie odnoszę tego do sytuacji KLAUN96. Przecież napisałam: ...hipotetycznie...

1 minutę temu, BoniBluBombka napisał:

To wtedy logiczne ze każdy normalny odradza i tłumaczy jak się może taki związek skończyć ale i tak wpływ na dorosłe dziecko jest marny. A jeśli nie to znaczy ze coś nie gra w relacji z rodzicami i ktoś tu jest uzależniony. 

To zależy i znam to z autopsji. Mojej znajomej córka miała fochy (zaczęła się mądrzyć, usiłowała zdominować) i ojciec szybko ustawił ją do pionu.

Dla ojca 99%kandydatów nie nadaje się dla córki. To nie złośliwość czy jakieś problemy z psycha to poprostu ojcowska troska. Myślę że zawsze patrzą podejrzliwie na wszystkich kręcących się wokół córek i myślę że większość tak ma. Moj tata taki był i zawsze było to zabawne. Ale to nasze życie i często z bólem ale muszą się zgodzić na jakiegos  "zasranca" wokół nas. Więc sama decyduj. 

A wracając do spotkania to czekamy na relacje po🧐

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się