Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
GGG1988

Problem ze standardem zycia kobiety. Czy zakonczyc ta relacje?

Polecane posty

Dnia 14.05.2020 o 21:29, pari napisał:

Przede wszystkim kasa takiego formatu (co miesiąc), należy to rzadkości a ty tu sugerujesz nam w liczbie mnogiej. Hm...Jesteś reżyserem?

Nie, rezyserem nie jestem, watpie pozatym aby branza filmowa czy artystyczna zarabiala tak dobrze jak to sie przyjelo w potocznym stereotypie. Wielu z nich radzi sobie slabo zas Ci ktorym idzie chociazby przecietnie stanowia mniejszosc.

Ja juz po ukonczeniu studiow zarabialem prawie 4 srednie krajowe na start.

Fakt mam 2 kierunki studiow oraz doktorat, wiekszosc zycia poswiecilem na eduakcje. Prawda jest ze duzo mi umknelo ale w moim srodowisku znajomi zyli podobnie.

Moja kolezanka z ktora chodzilem na studia pracuje w niemczech w firmie powiazanej z technologiami informatycznymi w samochodach i zarabia 15 tys euro. Zwykly profesor ktory ze mna wspolpracowal przez ok 3 miesiace, razem z pensja prawami genetycznymi do roslin ktore wyhodowal przez ostatnie lata pracy i roznymi projektami ktore robi wyciaga oprocz pensjo podstawowe ok 200 tys euro rocznie.

Jesli obracasz sie w srodowisku historykow polonistow i tzw artstow nie jest dla mnie zaskoczeniem ze takie pieniadze to cos nieralnego czy jakas fikcja literacka, ale grtuluje wyboru drogi zyciowej .

6 minut temu, NieLubieTatuazy napisał:

Nie, rezyserem nie jestem, watpie pozatym aby branza filmowa czy artystyczna zarabiala tak dobrze jak to sie przyjelo w potocznym stereotypie. Wielu z nich radzi sobie slabo zas Ci ktorym idzie chociazby przecietnie stanowia mniejszosc.

Ja juz po ukonczeniu studiow zarabialem prawie 4 srednie krajowe na start.

Fakt mam 2 kierunki studiow oraz doktorat, wiekszosc zycia poswiecilem na eduakcje. Prawda jest ze duzo mi umknelo ale w moim srodowisku znajomi zyli podobnie.

Moja kolezanka z ktora chodzilem na studia pracuje w niemczech w firmie powiazanej z technologiami informatycznymi w samochodach i zarabia 15 tys euro. Zwykly profesor ktory ze mna wspolpracowal przez ok 3 miesiace, razem z pensja prawami genetycznymi do roslin ktore wyhodowal przez ostatnie lata pracy i roznymi projektami ktore robi wyciaga oprocz pensjo podstawowe ok 200 tys euro rocznie.

Jesli obracasz sie w srodowisku historykow polonistow i tzw artstow nie jest dla mnie zaskoczeniem ze takie pieniadze to cos nieralnego czy jakas fikcja literacka, ale grtuluje wyboru drogi zyciowej .

O aż dwa kierunki? A jakie?😊 A praca doktorska na jaki była temat?

25 minut temu, Qwerty82 napisał:

Nie chodziło o kasę, ja nigdy na nią nie leciałam, od czasu studiów pracuję i zarabiam. Chodziło o wykształcenie bardziej, obycie, itp. rzeczy. Np. chodzi o to że oni byli pracownikami fizycznymi, więc na męża ich nie uwzględniałam, ale byli b.dobrzy w łóżku więc przez kilka miesięcy to trwało dopóki się nie wypaliło albo inaczej nie umarło. Ale układ był jasny, nikt nikomu niczego nie obiecywał więc ani ja ani oni nie mieli pretensji, raczej zachowaliśmy miłe wspomnienia o sobie i tyle, przynajmniej ja tak 🙂

Nieee budowlancem nie jestem... jestem po studiach pracuje w korpo. Tyle ze zarabiam malo, a ona jak dla mnie kokosy.

obycie jakies mam itd  znam dobrze angielski itp 82 to Twoj rok urodzenia?

1 minutę temu, GGG1988 napisał:

Nieee budowlancem nie jestem... jestem po studiach pracuje w korpo. Tyle ze zarabiam malo, a ona jak dla mnie kokosy.

obycie jakies mam itd  znam dobrze angielski itp 82 to Twoj rok urodzenia?

No ale dla niej jesteś z innej bajki, tak czy siak. Tzw. niższy status społeczny.

Tak a czemu ?? Coś źle mówię jak na swój wiek ? 🙂

3 minuty temu, Qwerty82 napisał:

No ale dla niej jesteś z innej bajki, tak czy siak. Tzw. niższy status społeczny.

Tak a czemu ?? Coś źle mówię jak na swój wiek ? 🙂

No właśnie, mało jest porządnych osób z tzw. "wyższym statusem społecznym".;)

23 minuty temu, Pampasgräs silvervit napisał:

O aż dwa kierunki? A jakie?😊 A praca doktorska na jaki była temat?

Też mnie to interesuje ze względów praktycznych. Powiedz w jakiej siedzisz teraz branży?🙂

1 minutę temu, Pampasgräs silvervit napisał:

No właśnie, mało jest porządnych osób z tzw. "wyższym statusem społecznym".;)

Moim zdaniem bogaci tacy bardzo bogaci się trzymają razem, gdzieś tam się spotykają na szkoleniach po 20 tys. i więcej w różnych miejscach świata, na imprezach charytatywnych i innych wydarzeniach, gdzie się można pokazać, ale też wykazać dobroczynnością, bankietach itp. To że szaraki ich nie widzą to nie znaczy że nie istnieją. Ale czy są porządni to już inna sprawa, nie sprawdzałam 😉 Mnie bardzo bogaty albo bardzo przystojny mężczyzna odstrasza na wstępie, jakoś im nie ufam

11 minut temu, Qwerty82 napisał:

Moim zdaniem bogaci tacy bardzo bogaci się trzymają razem, gdzieś tam się spotykają na szkoleniach po 20 tys. i więcej w różnych miejscach świata, na imprezach charytatywnych i innych wydarzeniach, gdzie się można pokazać, ale też wykazać dobroczynnością, bankietach itp. To że szaraki ich nie widzą to nie znaczy że nie istnieją. Ale czy są porządni to już inna sprawa, nie sprawdzałam 😉 Mnie bardzo bogaty albo bardzo przystojny mężczyzna odstrasza na wstępie, jakoś im nie ufam

Jak nie jesteś córką kulczyka oszusta i postkomunistycznego kapitalisty, który zakupił po taniości mienie narodowe należące do szaraków, którzy to mienie budowali za darmo i sprzedał zagranicę - to jesteś szarakiem? Spoko.

Jeśli nie należysz do mafii i próbujesz walczyć i zarabiać uczciwie to też jesteś szarakiem, bo przecież nie wybitnym oszustem, który udaje dobro pierdząc napiwkami na akcje charytatywne żeby wyglądać na kogoś litościwego. Żenada.

Jeśli nie jesteś koperciarzem greckim i kopertową kastą sędziowską albo walcową zastraszającą warszawskich emerytów na śmierć - też jesteś szarakiem. Albo jeśli nie jesteś sprzedajnym lisem to jesteś szarakiem. Albo jesteś szarakiem, gdy pochodzisz z innej planety, co za dyskryminacja!😁 Jesteś szarakiem, gdy nie jesteś jandą, na którą od niedawna ciągle goofno leci... musi czuć się taka wyjątkowa!😉phi...

7 minut temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Jak nie jesteś córką kulczyka oszusta i postkomunistycznego kapitalisty, który zakupił po taniości mienie narodowe należące do szaraków, którzy to mienie budowali za darmo i sprzedał zagranicę - to jesteś szarakiem? Spoko.

Jeśli nie należysz do mafii i próbujesz walczyć i zarabiać uczciwie to też jesteś szarakiem, bo przecież nie wybitnym oszustem, który udaje dobro pierdząc napiwkami na akcje charytatywne żeby wyglądać na kogoś litościwego. Żenada.

Generalizujesz. Nie trzeba być córką Kulczyka czy mafiozą żeby być bardzo bogatym. A nie każdy dobroczyńca robi to dla poklasku. Jakieś kompleksiki?

Przed chwilą, Qwerty82 napisał:

Generalizujesz. Nie trzeba być córką Kulczyka czy mafiozą żeby być bardzo bogatym. A nie każdy dobroczyńca robi to dla poklasku. Jakieś kompleksiki?

Nie😉

No tak nie wszyscy, aczkolwiek wkurzające jest nazywanie ludzi bogatych lepszymi i wyjątkowymi, bo w zastraszającej większości nie dorobili się legalnie. Dobrym, analogicznym przykładem są szwaby, które zarobiły na morderczej, niewolniczej i bezpłatnej harówce potomków Mojżesza... nawet nie wypłacili ich rodzinom odszkodowania.😉

Ja bym się takiej trzymał. Tylko żeby się mna opiekowała i wpłacała mi pieniądze na konto oraz ubezpieczenie zdrowotne i ZUS 

Na razie relacje jest super, ona wyznala mi w trakcie szczerej rozmowy ze jej nie przeszkadza to ile zarabiam i zapytala czy mi to nie przeszkadza ze jest bogatsza odemnie - powiedzialem ze ogolnie to nie, tylko czasami zastanawiam sie co ona naprawde o mnie mysli, czy nie wolalaby kogos na swoim poziomie, i czy ona widzi to krotkoterminowo czy dlugotoerminowo, na co odpowiedziala zobaczymy - czyli moze tak moze nie, albo nie chce byc szczera, ale 1 zblizenie bylo mega

9 minut temu, GGG1988 napisał:

Na razie relacje jest super, ona wyznala mi w trakcie szczerej rozmowy ze jej nie przeszkadza to ile zarabiam i zapytala czy mi to nie przeszkadza ze jest bogatsza odemnie - powiedzialem ze ogolnie to nie, tylko czasami zastanawiam sie co ona naprawde o mnie mysli, czy nie wolalaby kogos na swoim poziomie, i czy ona widzi to krotkoterminowo czy dlugotoerminowo, na co odpowiedziala zobaczymy - czyli moze tak moze nie, albo nie chce byc szczera, ale 1 zblizenie bylo mega

Może będzie z tego chleb🙂

4 godziny temu, GGG1988 napisał:

pobawi się tobą troche

Witam mam cichą nadzieję że się tobą nie zabawi Jak to w życiu bywa piękne są tylko chwile Czesto bywa tak ze osoby co mają wiecej kasy szukaja wrazen ale wiadomo nie wszyscy Powodzenia życzę 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się