Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kawiarenkowa

Coś na ukąszenia ;(

Polecane posty

No i sezon na komary, osy i całą resztę się zaczął, a mieszam w takiej lokalizacji, że nie idzie się od tych ukąszeń uchronić. Większość preparatów albo u mnie nie działa, ale mnie najzwyczajniej uczula. Ktoś ma podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas to samo, ledwie zrobiło się cieplej to już pełno tego się pojawiło. Zwłaszcza wieczorami, no nie da się posiedzieć na tarasie. Próbowałaś może Bite Away? To rządzenie nie zawiera żadnych srodków chemicznych, więc nie uczula. Ja własnie zamówiłam w aptece online, jak dojdzie to dam znać jak się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słyszałam o tym urządzeniu, jestem ciekawa jak to się sprawdza i chyba sama kupię, syn jest uczulony na meszki, jak go pogryzą to normalnie jest horror bo się drapie aż do krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już przetestowałam i nie wiem do końca jak, ale to naprawdę działa. No i co jest fajne to jest zakup właściwie raz na całe życie, więc całkiem ekonomicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekawa czy u mojego synka alergika by się sprawdziło, wiele rzeczy niestety u nas odpada :(  myslicie ze w lecei będą komary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bite Away, pierwsze słyszę. jak to nie żel to chyba coś na bazie alkoholu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie boli, to taki impuls ciepła. Można stosować u małych dzieci, alergików, kobiet w ciąży, jest bezpieczne. Nie zawiera alkoholu ani żadnej chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo ciekawa opcja. Jadę niedługo na Mazury i byłoby jak znalazł. Gdzie to BiteAway można kupić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przetestowała na sobie to Bite Away i powiem wam, że faktycznie działa. Ulga jest po chili, ale na bardzo długo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.07.2020 o 07:35, Flanela napisał:

Ooo ciekawa opcja. Jadę niedługo na Mazury i byłoby jak znalazł. Gdzie to BiteAway można kupić? 

Moze w aptece? Ja zamawiałam z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×