Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
PanPiotr69

Szukam osób chętnych na stworzenie wirtualnych związków

Polecane posty

Hej, tak jak w opisie wpadłem na pomysł żeby z chętnymi osobami stworzyć np na snapie grupe gdzie dobierzemy się w pary  i np bedziemy mieli dni gdzie bedziemy sie wymieniać dziewczynami , flirtować ze sobą, i stworzyć taki cyber związki otwarte

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ddt30 napisał:

A dlaczego otwarte - jak otwarte to po co stałe cyberzwiązki. Wtedy każdy za każdym razem dobiera się jak chce. A jeśli związek nawet cyber to jakaś forma stałosci i odpowiedzialności byłaby potrzebna. I chyba generalnie taki długoterminowy cyberzwiązek to trudna rzecz i na ogół kończy się "rozstaniem" albo spotkaniem w realu.

No może i masz rację z tymi otwartymi związkami. Ale jeżeli są chętne osoby to jak najbardziej można to zrobić i yo czy skończy się spotkaniem to ich sprawa. Jeżeli ktoś ma ochotę tu i teraz to nie wiadomo co będzie dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę nawet ale nie rozumie do końca chyba. Mają się zgłaszać tylko pary czy w parę będzie można się dobrać później.

Nie popieram pomysłu z snapem tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą opcją jest mieć jedną osobę na cyberseksy. Przy większej ilości często dochodzi do pomyłek i jest kwas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, SiO2 napisał:

Najlepszą opcją jest mieć jedną osobę na cyberseksy. Przy większej ilości często dochodzi do pomyłek i jest kwas.

Popieram. Niestety już takiej osoby nie mam i szukam czegoś na poważnie - wirtualnie i nie koniecznie zawsze o seksie. Jak już ma być ten snap to mój: janek5277, gg podam później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Nigger2 napisał:

Popieram. Niestety już takiej osoby nie mam i szukam czegoś na poważnie - wirtualnie i nie koniecznie zawsze o seksie. Jak już ma być ten snap to mój: janek5277, gg podam później

Szukasz na poważnie z wystającym, różowym, sztucznym członkiem? Nikt takich ofert nie traktuje realistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja mam piękną perspektywę. Ja i tylu mężczyzn. Ogłaszam casting na związek 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×