Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
niestabilny psychicznie

Koronasrus to tylko sprawdziań czy bydło się słucha

Polecane posty

1 minutę temu, Hellies napisał:

No cóż, przykro mi że się na kimś zawiodłaś. 

Muszę iść spać bo zaraz zasnę przed laptopem. Dobranoc.

Udajemy, że nie widzimy? 🧐 Dobranoc 🙂

• Haha 1

Napisano (edytowany)
15 minut temu, Hellies napisał:

Bardzo młody to nie jestem ale do 50 mi sporo brakuje 🙂 Gdybym był kobietą to bym się bał, ale facet z wiekiem jest jak wino, im starszy tym lepszy. 😉 

Kobieta też, podobno 😉

Dobranoc.

Edytowano przez Gretta_
  • Like 2

9 godzin temu, Malutka Mi napisał:

Udajemy, że nie widzimy? 🧐 Dobranoc 🙂

Im człowiek starszy tym gorzej ze wzrokiem. 🤣

Nie chcę pytać o złe wspomnienia o których napisałaś w poprzedniej wypowiedzi. Wydaje mi się jednak że masz jeszcze pozytywne nastawienie do świata i ludzi pomimo wszystko.

31 minut temu, Hellies napisał:

Im człowiek starszy tym gorzej ze wzrokiem. 🤣

Nie chcę pytać o złe wspomnienia o których napisałaś w poprzedniej wypowiedzi. Wydaje mi się jednak że masz jeszcze pozytywne nastawienie do świata i ludzi pomimo wszystko.

O tym pisałam wcześniej 😎; ➡️No, to czyli powinnam zacząć się bać, bo mam właśnie 50 na karku . Toś poleciał z tym komentarzem ⬅️, nie chodziło mi o złe wspomnienia. Wybroniłeś się z tym komentarzem kolejny raz 😜. Widać, że dojrzały cwaniak z ciebie 😉

6 godzin temu, Malutka Mi napisał:

O tym pisałam wcześniej 😎; ➡️No, to czyli powinnam zacząć się bać, bo mam właśnie 50 na karku . Toś poleciał z tym komentarzem ⬅️, nie chodziło mi o złe wspomnienia. Wybroniłeś się z tym komentarzem kolejny raz 😜. Widać, że dojrzały cwaniak z ciebie 😉

Hmm, chyba faktycznie byłem zmęczony bo nawet tego pierwszego komentarza nie zauważyłem. No dobrze przepraszam, chciałem zażartować i podrażnić się trochę bo byłem przekonany że masz gdzieś 30-35 lat. :)  Może też dlatego że sam trochę boję się 5 z przodu, ale jeszcze daleko.

Wszyscy się starzeją. Jedni szybciej drudzy wolniej. Ja chyba za dużo ostatnio czytałem o kobietach próbujących cofnąć czas poprzez różne zabiegi odmładzające i stąd takie komentarze. Faceci jednak rzadko robią takie rzeczy. ;)

tu widać, zastraszenie od policji

https://m.facebook.com/wolnemediapl/videos/715918229165293/

Napisano (edytowany)
26 minut temu, Hellies napisał:

Hmm, chyba faktycznie byłem zmęczony bo nawet tego pierwszego komentarza nie zauważyłem. No dobrze przepraszam, chciałem zażartować i podrażnić się trochę bo byłem przekonany że masz gdzieś 30-35 lat. 🙂 Może też dlatego że sam trochę boję się 5 z przodu, ale jeszcze daleko.

Wszyscy się starzeją. Jedni szybciej drudzy wolniej. Ja chyba za dużo ostatnio czytałem o kobietach próbujących cofnąć czas poprzez różne zabiegi odmładzające i stąd takie komentarze. Faceci jednak rzadko robią takie rzeczy. 😉

hmm... 30-35 lat, na tyle to chyba wyglądam 😜. Przynajmniej mam taką nadzieję 😂. Jeśli chodzi o 5 z przodu, to pojawi się szybciej niż się tego spodziewasz.... to jaki ty stary jesteś, skoro zmarszczek nie masz, siwych też nie, 5 z przodu też nie masz i stary jesteś? 😂 Co ty mi tu Hellies za bzdury piszesz 😜

Edytowano przez Malutka Mi

6 godzin temu, Malutka Mi napisał:

hmm... 30-35 lat, na tyle to chyba wyglądam 😜. Przynajmniej mam taką nadzieję 😂. Jeśli chodzi o 5 z przodu, to pojawi się szybciej niż się tego spodziewasz.... to jaki ty stary jesteś, skoro zmarszczek nie masz, siwych też nie, 5 z przodu też nie masz i stary jesteś? 😂 Co ty mi tu Hellies za bzdury piszesz 😜

Mam już 4 z przodu. Kiedyś myślałem że to dużo ale teraz wydaje mi się że to wcale nie jest tak dużo ;) Gdyby nie to przybicie i zastanawianie się nad sensem życia które mnie ostatnio dopadło to mógłbym udawać że dopiero skończyłem 30 😂 Wiesz co, nawet Ci wierzę z tym wyglądem bo znam osoby które wyglądają nawet na 20 lat mniej niż mają. Ale niepotrzebnie tyle piszemy o wieku i wyglądzie. Prędzej czy później to wszystko przeminie. Pozostanie jednak charakter i osobowość.  🙂

• Like 1

Napisano (edytowany)
39 minut temu, Hellies napisał:

Mam już 4 z przodu. Kiedyś myślałem że to dużo ale teraz wydaje mi się że to wcale nie jest tak dużo 😉 Gdyby nie to przybicie i zastanawianie się nad sensem życia które mnie ostatnio dopadło to mógłbym udawać że dopiero skończyłem 30 😂 Wiesz co, nawet Ci wierzę z tym wyglądem bo znam osoby które wyglądają nawet na 20 lat mniej niż mają. Ale niepotrzebnie tyle piszemy o wieku i wyglądzie. Prędzej czy później to wszystko przeminie. Pozostanie jednak charakter i osobowość.  🙂

A wiesz, że ja mam ostatnio takie same myśli, może coś jest w powietrzu 😂. Trochę doskwiera ci widzę ta większa cyfra... ale w środku tak, pozostajemy wciąż tacy sami 🙂.
Rozmyślam ostatnio o człowieku, który powiedział, że mnie nie kocha.... czy jest to możliwe mówić „nie” a czuć zupełnie co innego? Bo podejrzewam, że mnie okłamał. Dlaczego faceci tak postępują? Wciąż żyję tą sytuacją i nie daje mi to spokoju

Edytowano przez Malutka Mi
  • Haha 1

29 minut temu, Malutka Mi napisał:

A wiesz, że ja mam ostatnio takie same myśli, może coś jest w powietrzu 😂. Trochę doskwiera ci widzę ta większa cyfra... ale w środku tak, pozostajemy wciąż tacy sami 🙂.
Rozmyślam ostatnio o człowieku, który powiedział, że mnie nie kocha.... czy jest to możliwe mówić „nie” a czuć zupełnie co innego? Bo podejrzewam, że mnie okłamał. Dlaczego faceci tak postępują? Wciąż żyję tą sytuacją i nie daje mi to spokoju

Zapewne z "rozsadku" 😂

czytaj: "strach i tchórzostwo" bo tych dwóch słów nie ma w słowniku facetów 😅 kryją się zawsze pod słowem Rozsądek!!!! 👏💪

1 godzinę temu, Hellies napisał:

Mam już 4 z przodu. Kiedyś myślałem że to dużo ale teraz wydaje mi się że to wcale nie jest tak dużo 😉 Gdyby nie to przybicie i zastanawianie się nad sensem życia które mnie ostatnio dopadło to mógłbym udawać że dopiero skończyłem 30 😂 Wiesz co, nawet Ci wierzę z tym wyglądem bo znam osoby które wyglądają nawet na 20 lat mniej niż mają. Ale niepotrzebnie tyle piszemy o wieku i wyglądzie. Prędzej czy później to wszystko przeminie. Pozostanie jednak charakter i osobowość.  🙂

Coś w tym jest 😉 Całkiem prawdziwego.

• Thanks 1

1 godzinę temu, Celebrytka_® napisał:

Zapewne z "rozsadku" 😂

czytaj: "strach i tchórzostwo" bo tych dwóch słów nie ma w słowniku facetów 😅 kryją się zawsze pod słowem Rozsądek!!!! 👏💪

Zapewne tak jest, jak napisałaś 😏

Napisano (edytowany)
8 godzin temu, Malutka Mi napisał:

To nie jest możliwe mówić "nie kocham" gdy w rzeczywistości się kocha. W każdym razie ja bym tak nie potrafił nawet pod wpływem złości. Jeszcze zależy od tego czym dla danej osoby jest miłość i czy naprawdę kiedykolwiek kogoś w życiu kochały. Istnieje jednak taka możliwość że kiedyś kochał ale już mu przeszło.

Chyba kiedyś na tym forum pisałem że zdarzają się faceci którzy okłamują że kochają gdy w rzeczywistości chodzi im tylko o seks. Natomiast w drugą stronę już raczej się to nie zdarza. Facet musiałby być masochistą psychicznym aby tak się zachowywać.

Edytowano przez Hellies

7 godzin temu, Celebrytka_® napisał:

Zapewne z "rozsadku" 😂

Jeżeli z rozsądku to pewnie dlatego że ułożył sobie już życie z kimś innym. 😉 Strach i tchórzostwo jest mało prawdopodobne gdy sytuacja jest oczywista i nie ryzykuje się niczym.

1 godzinę temu, Hellies napisał:

To nie jest możliwe mówić "nie kocham" gdy w rzeczywistości się kocha. W każdym razie ja bym tak nie potrafił nawet pod wpływem złości. Jeszcze zależy od tego czym dla danej osoby jest miłość i czy naprawdę kiedykolwiek kogoś w życiu kochały. Istnieje jednak taka możliwość że kiedyś kochał ale już mu przeszło.

Chyba kiedyś na tym forum pisałem że zdarzają się faceci którzy okłamują że kochają gdy w rzeczywistości chodzi im tylko o seks. Natomiast w drugą stronę już raczej się to nie zdarza. Facet musiałby być masochistą psychicznym aby tak się zachowywać.

Bo widzisz, ostatnio postawiłam wyraźną granicę temu delikwentowi, żeby nie miał żadnych złudzeń, w odwecie po 2 latach od zdarzenia powiedziałam, że nie żywię żadnych uczuć i jako facet jest mi zupełnie obojętny, żeby przyjął to do wiadomości i zauważyłam, że go to zdenerwowało i to bardzo, jest obrażony. Teraz, jak wytłumaczysz takie zachowanie? Bo skoro ktoś nic nie czuje, to powinnam być mu obojętna. Prawda? Chyba, że to toksyczna osobowość 😏. Wymaga, nie dając nic w zamian. 
Jeszcze wytłumaczę, że powiedział iż mnie „nie kocha„ na zadane przeze mnie pytanie. On sam z siebie nie powiedział tego. 

10 godzin temu, Malutka Mi napisał:

Bo widzisz, ostatnio postawiłam wyraźną granicę temu delikwentowi, żeby nie miał żadnych złudzeń, w odwecie po 2 latach od zdarzenia powiedziałam, że nie żywię żadnych uczuć i jako facet jest mi zupełnie obojętny, żeby przyjął to do wiadomości i zauważyłam, że go to zdenerwowało i to bardzo, jest obrażony. Teraz, jak wytłumaczysz takie zachowanie? Bo skoro ktoś nic nie czuje, to powinnam być mu obojętna. Prawda? Chyba, że to toksyczna osobowość 😏. Wymaga, nie dając nic w zamian. 
Jeszcze wytłumaczę, że powiedział iż mnie „nie kocha„ na zadane przeze mnie pytanie. On sam z siebie nie powiedział tego. 

Możliwe że to typowy syndrom psa ogrodnika. Nikt nie lubi jak coś traci więc bardzo możliwe że po takiej wypowiedzi się zezłościł. Moim zdaniem nie jest to jednak  jednoznaczne z tym że akurat musiał kochać.

• Thanks 1

widać, że epidemia się kończy. gdyby tylko nie ci wstrętni buńczuczni górnicy, przedsiębiorcy i antyszczepionkowcy! jak można! sprzeciwiać się tarczy i szczepioneczkom! przecież tylko to sprawi, że przestaniemy się potykać o trupy w strachu i maseczkach przemykając się po ulicach

• Like 1

po co to roznosić zarazę!!!?!?!??! na strajkach, po co komu strajki. w niebie też będą niezadowoleni? przecież razem rozgonimy ostre cienie mgły! siedząc w domu, wkładając i zdejmując maseczkę zgodnie z rytmem samokształcenia się naszego medycznego krajowego geniusza, który informacje o gaszeniu epidemii dżumy czerpie z pierwszej ręki. złośliwe media nie rozumieją, że on potrzebuje tych pieniążków na samokształcenie, by skuteczniej nas zbawić!!

• Like 1

Napisano (edytowany)
3 godziny temu, brokentiger87 napisał:

widać, że epidemia się kończy. gdyby tylko nie ci wstrętni buńczuczni górnicy, przedsiębiorcy i antyszczepionkowcy! jak można! sprzeciwiać się tarczy i szczepioneczkom! przecież tylko to sprawi, że przestaniemy się potykać o trupy w strachu i maseczkach przemykając się po ulicach

Twoja ironia zawsze mnie bawi 😁 no jak można sie sprzeciwiać zbawiennym szczepionkom, co tam ze setkom tysięcy dzieci wyrządziły krzywde spowodowały paraliż i autyzm, tym razem szczepionka będzie zbawieniem od koronawirusa! 🤦Ludziom mozna kazdy kit wcisnac skoro sluchaja tv i wierza mediom glownego nurtu ktore klamia na każdym kroku i oglupiaja. O to im chodzi, przecież ciemnym naiwnym narodem łatwiej sie steruje i wprowadza dyktaturę.   A co z innymi wirusami których są miliony? Co jak wirus covid zmutuje i pojawia sie kolejne jego odmiany, na wszystkie będziemy sie szczepić nieprzebadanym syfem z metalami ciężkimi które są zawarte w szczepionkach?! A u górników zaczęto robić masowo testy to i zakażeń będzie więcej (skoro tak wiele testów wychodzi fałszywi dodatnich), wiadomo, im mniej zrobionych testów tym zakażeń mniej 😁. To pretekst zmierzajacy do tego żeby zniszczyć Polskie górnictwo i ściągać węgiel z Kolumbii...

Edytowano przez Malutka92

Dnia 12.05.2020 o 22:09, Tatra napisał:

To po prostu zwyczajna głupota. Nie przypisywalbym tu żadnych teorii spiskowych. 

Przeciwnie, starzejące się i w dość kiepskiej kondycji zdrowotnej społeczeństwo jest jak kula u nogi.

ZUS, Kasa chorych skorzysta. Tak mi się wydaje.

1 godzinę temu, jamuonmi napisał:

Przeciwnie, starzejące się i w dość kiepskiej kondycji zdrowotnej społeczeństwo jest jak kula u nogi.

Jeszcze może rozwazylbym ta teorię gdyby Państwo tak zawzięcie nie walczyło z tym wirusem. O wiele więcej złego dla budżetu państwa przyniósł lockdown. Już jest dziura budżetowa na 19mld. Musiałoby umrzeć 50tys emerytów żeby to się zwróciło

1 godzinę temu, Tatra napisał:

Jeszcze może rozwazylbym ta teorię gdyby Państwo tak zawzięcie nie walczyło z tym wirusem. O wiele więcej złego dla budżetu państwa przyniósł lockdown. Już jest dziura budżetowa na 19mld. Musiałoby umrzeć 50tys emerytów żeby to się zwróciło

Niech przestaną rozdawać pieniądze.

2 godziny temu, jamuonmi napisał:

dobiją troche emerytów i ZUS odetchnie, będzie hajs na nowe siedziby w centrum każdego miasta, bo trza się pokazać

7 minut temu, jamuonmi napisał:

Niech przestaną rozdawać pieniądze.

nie rozdają pieniędzy tylko pustą wartość wklepaną w komputer, dlatego inflacja to pogoni, bo towaru nie przybyło tylko cyferek, kto wyda pierwszy ten największą faktyczną wartość wyciągnie

2 minuty temu, ratrumimli napisał:

dobiją troche emerytów i ZUS odetchnie, będzie hajs na nowe siedziby w centrum każdego miasta, bo trza się pokazać

7 minut temu, ratrumimli napisał:

nie rozdają pieniędzy tylko pustą wartość wklepaną w komputer, dlatego inflacja to pogoni, bo towaru nie przybyło tylko cyferek, kto wyda pierwszy ten największą faktyczną wartość wyciągnie

To prawda, ceny w zastraszającym tempie idą w górę. Hmm, biednemu zawsze wiatr w oczy.

Czyli bez zmian .

2 minuty temu, jamuonmi napisał:

To prawda, ceny w zastraszającym tempie idą w górę. Hmm, biednemu zawsze wiatr w oczy.

Czyli bez zmian .

zawsze tak było, cały pikuś leży w wartości papieru tz. fiat bez pokrycia, jako magazynowaniu wartości pracy, jest to coś co okrada obywateli gdy wartość spada

2 minuty temu, ratrumimli napisał:

zawsze tak było, cały pikuś leży w wartości papieru tz. fiat bez pokrycia, jako magazynowaniu wartości pracy, jest to coś co okrada obywateli gdy wartość spada

Więc lepiej kraść, niż być okradanym.

Dnia 24.05.2020 o 08:55, Hellies napisał:

Jeżeli z rozsądku to pewnie dlatego że ułożył sobie już życie z kimś innym. 😉 

To wtedy nie jest rozsądek tylko prawda. Więc....? Hm.... Po co mówić o rozsądku? 🤔 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się