Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
niestabilny psychicznie

Koronasrus to tylko sprawdziań czy bydło się słucha

Polecane posty

9 godzin temu, Malutka92 napisał:

Ha ha każdy może powiedzieć jaki akurat wynik jest, wymyślić sobie, nikt tego nie sprawdzi a żeby być wiarygodnym i to muszą później powiedzieć ze ,,teraz wynik jest negatywny" jak juz ktoś nie ma.objawów, bo inaczej więcej ludzi by Sie kapnelo ze cos jest nie tak i ze testy kłamią. 

9 godzin temu, Malutka92 napisał:

I jak tu gadac z ingorantem ktory, mogę sie założyć, ze ani jednego artykułu w necie nie przeczytał o koronawirusie ani nie obejrzał żadnego filmiku na you tube na ten temat i swoja ,,wiedzę" czerpie tylko z mediów głównego nurtu...ktoś kto w tych czasach wierzy bardziej politykom niż niezależnym medykom (którzy nie bez powodu nie są pokazywano w TV) to ...a. 🤦

Pewnie, każdy może tak powiedzieć. I wykonujący testy w tysiącach laboratoriów  na calym świecie są w zmowie, żeby podawać fałszywe wyniki. Taki spisek 😁😁😁 z udziałem tysięcy laborantow. To już nawet nie jest śmieszne.

2 godziny temu, brokentiger87 napisał:

nie wiem, ja wierzę naukowcom, a ci przeczą mediom

A jacy konkretnie naukowcy przeczą mediom i w jakich sprawach przecza ?

1 godzinę temu, dePeyrac napisał:

A jacy konkretnie naukowcy przeczą mediom i w jakich sprawach przecza ?

na pewno nie Ci od pana Lisa ani pana Rumcajsa

brokenPiotrDupkowski87

ahahahahahahhahahahaha ale pedau głupi

Napisano (edytowany)

Pewnie, każdy może tak powiedzieć. I wykonujący testy w tysiącach laboratoriów  na calym świecie są w zmowie, żeby podawać fałszywe wyniki. Taki spisek 😁😁😁 z udziałem tysięcy laborantow. To już nawet nie jest śmieszne.

Nie masz pojęcia jak media teraz kłamią i manipulują byleby każdy kto to ogląda wierzyl w pandemie, bal sie (bo wystraszonym narodem lepiej sie kieruje), dal sie zakuc w kaganiec (a sorry, maseczke hehe) która szkodzi a nie pomaga! A po co? Po to by znowu wróciła ,,pandemia" na jesień i wroci- w postaci chorób ukladu oddechowego, zapalenia płuc itp. U osób które gorliwie nosiły maseczki. O tym trabia na facebooku. Wszystko po to by miec pretekst do szczepienia ludzi które to szczepionki będą zabijać, sam Bil Gates sie przyznał do tego! Myslicie, ze depopulator teraz nagle chce nas chronic przed wirusem?!(a wirusy przecież mutuja). Nie bądźcie naiwni... Przez jego szczepionki w Afryce zostało sparalizowanych 400.000 dzieci! 

Edytowano przez Malutka92

🤔 Teraz rozumiecie dlaczego wypisują w kartach zgonu Covid ❓ ... a co jest faktem, żaden patomorfolog w kraju nie stwierdził zgonu z jego powodu❗⚠️

Większość ludzi, WROBIONYCH w nosicielstwo, na podstawie fałszywie dodatnich testów RT-qPCR, które wykazały obecność Covida u kozy, przepiórki i papai powinno złożyć pozwy w tej sprawie i zażądać badania sekwencerami DNA ⚠️ Urządzenia te gwarantują wykrycie jeden z +/- 300 odmian 👑 wirusów, czego nie gwarantują w ogóle testy RT-qPCR. Testy PCR nie nadają się do wykonywania tego typu testów co jest jasno o klarownie zapisane w ich specyfikacji, dostępnej oficjalnie na stronie amerykańskiego CDC❗️ Prób ich błędu jest niedopuszczalny w badaniach i potrafi wynosić nawet ponad 80-85% - czyli są one bezużyteczne, a mimo to wrabia się ludzi w nosicielstwo za ich pomocą. 

Pobudka❗❗❗️ - dość tych kłamstw i medialnej pandemii, uwiarygadniającej to kłamstwo w celu przymusowego zaszczepienia globalnej populacji NIEPRZEBADANYMI SZCZEPIONKAMI 💉 - dopiero wtedy pojawi się prawdziwa epidemia, a nie tylko medialna ⚠️

Skopiowalam ten tekst z ciekawej strony na fejsie ,,tego nie zobaczycie w TV" (post dodany 12 maja) i pod tym tekstem jest obrazek zatytułowany ,,biznes C-19?" obejrzyjcie sami, polecam.

• Like 1

51 minut temu, Malutka92 napisał:

Nie masz pojęcia jak media teraz kłamią i manipulują byleby każdy kto to ogląda wierzyl w pandemie, bal sie (bo wystraszonym narodem lepiej sie kieruje), dal sie zakuc w kaganiec (a sorry, maseczke hehe) która szkodzi a nie pomaga! A po co? Po to by znowu wróciła ,,pandemia" na jesień i wroci- w postaci chorób ukladu oddechowego, zapalenia płuc itp. U osób które gorliwie nosiły maseczki. O tym trabia na facebooku. Wszystko po to by miec pretekst do szczepienia ludzi które to szczepionki będą zabijać, sam Bil Gates sie przyznał do tego! Myslicie, ze depopulator teraz nagle chce nas chronic przed wirusem?!(a wirusy przecież mutuja). Nie bądźcie naiwni... Przez jego szczepionki w Afryce zostało sparalizowanych 400.000 dzieci! 

Może byś nie zmieniała tematu, tylko napisała czy wierzysz w spisek pracowników tysięcy pracowników laboratoriów na całym świecie, z ktorych cytując ciebie " każdy może powiedzieć"? To jak, zmówili się, i wszyscy mówią to samo? Czy Gates im wszystkim placi? 

1 godzinę temu, brokentiger87 napisał:

Rzeczywiście bardzo konkretna odpowiedź 😁. Rozumiem, że nie potrafisz podać nazwisk tych naukowców przeczących mediom, ani konkretnych spraw w jakich przecza.

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Malutka92 napisał:

Nie mam pojęcia. Może podasz jakieś dowody na te manipulacje. I czego te manipulacje dotycza. Tylko konkretnie proszę, a nie jakieś swoje impresje.

Edytowano przez dePeyrac

24 minuty temu, dePeyrac napisał:

Nie mam pojęcia. Może podasz jakieś dowody na te manipulacje. I czego te manipulacje dotycza. Tylko konkretnie proszę, a nie jakieś swoje impresje.

Zacznij wkoncu czytać artykuły o ,,pandemii" na FB i oglądać filmiki na you tube bo ja juz tu dużo napisalam i nie będę sie powtarzać. Nie mowie ze jestem ekspertem i wszystko wiem ale Ty jesteś totalnym ignorantem wierzącym tylko mediom, śmieszny jesteś. Właśnie tutaj wkleilam artykuł z FB z ciekawej strony, zacznij wkoncu czytać sam to wyciagniesz wnioski i więcej sie dowiesz co na prawde sie dzieje na świecie!  

1 godzinę temu, brokentiger87 napisał:

No ale powiedz konkretnie, ktorzy i co mowia. Ja nie mieszkam w Polsce i ogladam zagraniczne media. I w ogole z czym niby klamia?

8 minut temu, Malutka92 napisał:

Zacznij wkoncu czytać artykuły o ,,pandemii" na FB i oglądać filmiki na you tube bo ja juz tu dużo napisalam i nie będę sie powtarzać. Nie mowie ze jestem ekspertem i wszystko wiem ale Ty jesteś totalnym ignorantem wierzącym tylko mediom, śmieszny je tutaj wkleilam artykuł z FB z ciekawej strony, zacznij wkoncu czytać sam to wyciagniesz wnioski i więcej sie dowiesz co na prawde sie dzieje na świecie!  

Po co? Żeby się dowiedzieć, że jakiś typ testów jest wadliwy, bo o tym jest tekst, który wkleilas. Też mi informacja. Kupili lewe maseczki, to mogli i testy. To ma być dowód na to, że epidemia to ściema?  Dla mnie dowodem, że to zagrożenie i to poważne są tysiące ofiar. Na razie to nic konkretnego nie napisałaś, a na niewygodne pytania nie udzielasz odpowiedzi tylko robisz uniki. Więc pytam jeszcze raz: jeśli testowanie jest wadliwe, to dlaczego wyniki testów chorych są pozytywne, a gdy wyzdrowieją, te same osoby mają wynik negatywny. I tak się dzieje w tysiącach laboratoriów na świecie. Więc co, wszyscy laboranci są w spisku? Potrafisz to wyjaśnić.

Wiem co się dzieje na świecie i nie dam się nabrać na jakieś tam fantazje na temat czyichs tam spisków.

• Haha 1

6 minut temu, dePeyrac napisał:

Po co? Żeby się dowiedzieć, że jakiś typ testów jest wadliwy, bo o tym jest tekst, który wkleilas. Też mi informacja. Kupili lewe maseczki, to mogli i testy. To ma być dowód na to, że epidemia to ściema?  Dla mnie dowodem, że to zagrożenie i to poważne są tysiące ofiar. Na razie to nic konkretnego nie napisałaś, a na niewygodne pytania nie udzielasz odpowiedzi tylko robisz uniki. Więc pytam jeszcze raz: jeśli testowanie jest wadliwe, to dlaczego wyniki testów chorych są pozytywne, a gdy wyzdrowieją, te same osoby mają wynik negatywny. I tak się dzieje w tysiącach laboratoriów na świecie. Więc co, wszyscy laboranci są w spisku? Potrafisz to wyjaśnić.

Wiem co się dzieje na świecie i nie dam się nabrać na jakieś tam fantazje na temat czyichs tam spisków.

Są ofiary bo ludzie codziennie umierają na różne choroby, nowotwory, wypadki, udary, zawały, zatory itp i teraz wszystkim przypisuje sie covid19 i w mediach trąbia ze wszyscy umierają właśnie na wirusa, a to ciekawe ze nie ma juz żadnych innych powodów zgonów... I nie ,,jakis" typ testów tylko test ktory robi sie wszystkim na świecie, to jeden i ten sam typ testu który nie diagnozuje wirusa! Ale z Ciebie tępak, juz o tym pisalam. A nie wiesz jakie profity maja szpitale za dopisywanie do zgonów jako przyczyny koronawirusa?? I za podstawianie karetki która przewożą osoby z podejrzeniem wirusa? Plus kilkaset zlotych. To czysty zarobek. Nie czytasz nic na ten temat, ślepo i naiwnie wierzysz mediom, nie ma o czym wiec z Toba rozmawiać. 

Napisano (edytowany)
43 minuty temu, Malutka92 napisał:

Zacznij wkoncu czytać artykuły o ,,pandemii" na FB i oglądać filmiki na you tube bo ja juz tu dużo napisalam i nie będę sie powtarzać. Nie mowie ze jestem ekspertem i wszystko wiem ale Ty jesteś totalnym ignorantem wierzącym tylko mediom, śmieszny jesteś. Właśnie tutaj wkleilam artykuł z FB z ciekawej strony, zacznij wkoncu czytać sam to wyciagniesz wnioski i więcej sie dowiesz co na prawde sie dzieje na świecie!  

,,Zacznij wkoncu czytać artykuły o ,,pandemii" na FB i oglądać filmiki na you tube"

Youtube. Facebook. Faktycznie "rzetelne" źródła informacji...

A youtube i fb to też media. Tylko to SOCIAL MEDIA. Jak to napisałaś wyżej : ,,ślepo i naiwnie wierzysz mediom..." Jakbyś pracowała w szpitalu, przy takich przypadkach, lub miała znajomego, to mogłabyś się jakąś rzetelną wiedzą rzeczywiście pochwalić.

Kurtyna.

Edytowano przez Jabłeczna

Napisano (edytowany)
17 minut temu, Malutka92 napisał:

Są ofiary bo ludzie codziennie umierają na różne choroby, nowotwory, wypadki, udary, zawały, zatory itp i teraz wszystkim przypisuje sie covid19 i w mediach trąbia ze wszyscy umierają właśnie na wirusa, a to ciekawe ze nie ma juz żadnych innych powodów zgonów... I nie ,,jakis" typ testów tylko test ktory robi sie wszystkim na świecie, to jeden i ten sam typ testu który nie diagnozuje wirusa! Ale z Ciebie tępak, juz o tym pisalam. A nie wiesz jakie profity maja szpitale za dopisywanie do zgonów jako przyczyny koronawirusa?? I za podstawianie karetki która przewożą osoby z podejrzeniem wirusa? Plus kilkaset zlotych. To czysty zarobek. Nie czytasz nic na ten temat, ślepo i naiwnie wierzysz mediom, nie ma o czym wiec z Toba rozmawiać. 

Dalej robisz uniki nie nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie. Widać, że ta twoja wiedza  z YT to bełkot bez sensu.  I bez, wyzwisk proszę, nie przykrywaj chamstwem swojej głupoty.

Edytowano przez dePeyrac

1 minutę temu, dePeyrac napisał:

Dalej robisz uniki nie nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie.  

Przecież odpowiedzialam na twoje pytania (nie na stronę A4 i nie w języku naukowców, sorry nie jestem naukowcem 😂) ale ty tu oczekujesz chyba ode mnie wywodu naukowego to moze wtedy byś uwierzył 🤦 co za typ 😂😂 juz wkleilam tekst jednego dobitnego artykulu ale taki zatwardzialy typ jak ty w nic nie uwierzy bo racja musi być po jego stronie 😂 taaak wierz tylko politykom i propagandzie w mediach glownego nurtu🤦

14 minut temu, Jabłeczna napisał:

,,Zacznij wkoncu czytać artykuły o ,,pandemii" na FB i oglądać filmiki na you tube"

Youtube. Facebook. Faktycznie "rzetelne" źródła informacji...

A youtube i fb to też media. Tylko to SOCIAL MEDIA. Jak to napisałaś wyżej : ,,ślepo i naiwnie wierzysz mediom..." Jakbyś pracowała w szpitalu, przy takich przypadkach, lub miała znajomego, to mogłabyś się jakąś rzetelną wiedzą rzeczywiście pochwalić.

Kurtyna.

Chodziło mi o skorumpowane media głównego nurtu czyli tv, każdy ogarnięty człowiek wie ze tam klamia w dużym stopniu!

12 minut temu, Malutka92 napisał:

W Polsce jest niska umieralnosc na COVID 19 wiec moze dlatego ludzie nie wierza w wirusa.

Wlasnie sprawdzam dane z Anglii i Walii na rzadowej stronie statystyk.

Srednia smierci na tydzien konczacy sie 01/05 na ostatnie 5 lat to ok 9 tys. W tym roku zmarlo prawie 18 tys w tym tygodniu. Skad niby te dodatkowe tysiace? Wszyscy nagle zaczeli masowo umierac na "rozne choroby"? A to jest i tak spadek w porownaniu do poprzednich tygodni.

Nie rozumiem tez jednego, zamkniecie wszystkich w domu kosztuje kazdy rzad mnostwo pieniedzy i wiaze sie z ryzykiem recesji oraz utraty poparcia wyborczego. Ktory rzad i po co mialby cos takiego udawac? Przeciez to jest podcinanie pod saba galezi.

Po co media mialyby klamac? I lekarze oraz naukowcy, z ktorymi przeporwadza sie wywiady?

Zreszta sama pracuje dla telewizji i wiem jakie obowiazuja nas regulacje. Jesli podawana jest nieprawdziwa lub jednostronna informacja to ryzykuje sie kare lub utrate licencji.

• Thanks 1

Napisano (edytowany)
13 minut temu, Malutka92 napisał:

Przecież odpowiedzialam na twoje pytania (nie na stronę A4 i nie w języku naukowców, sorry nie jestem naukowcem 😂) ale ty tu oczekujesz chyba ode mnie wywodu naukowego to moze wtedy byś uwierzył 🤦 co za typ 😂😂 juz wkleilam tekst jednego dobitnego artykulu ale taki zatwardzialy typ jak ty w nic nie uwierzy bo racja musi być po jego stronie 😂 taaak wierz tylko politykom i propagandzie w mediach glownego nurtu🤦

Nie, nie odpowiedziałeś. Pytałem dlaczego te niby kiepskie testy dają u chorych wynik dodatni, a gdy wyzdrowieją już nie? Konkretne pytanie, daj konkretna odpowiedź.  Artykuł który wkleilas nic o tym nie mówi.

Edytowano przez dePeyrac

Napisano (edytowany)
16 minut temu, Malutka92 napisał:

Chodziło mi o skorumpowane media głównego nurtu czyli tv, każdy ogarnięty człowiek wie ze tam klamia w dużym stopniu!

Ja nie oglądam wiadomości na tv, a jakoś nie jestem pewna, czy koronawirus to ściema...Nie trzeba oglądać tv, żeby mieć na ten temat inne zdanie, niż ci którzy mają swoją teorię o szczepionkach i koronawirusie, gdzie ich wiedza była zaczerpnięta z mało wiarygodnych stron. Zacytowałam te zdania, bo pisałaś o mediach, że on naiwnie i ślepo wierzy mediom itd. A ja nie wierzę w to co mówią w tv, a już na pewno daleka byłabym wierzyć w to, co paplają na youtube czy co gorsza, fb. Jak już, podałabym konkretne, rzetelne strony. Osoby wyżej zadały dobre pytania jak i osoba wyżej z nickiem Kulfon dał/a wpis dający do myślenia. Nikt z nas nie każe Ci wierzyć, jednak wypadałoby zasięgnąć informacji z trochę innych źródeł, bardziej rzetelnych, niż z yt czy fb ( skoro nie masz znajomych lekarzy, pielęgniarek czy coś w tym desenie). Tam, na fb czy yt każdy może napisać, nagrać filmik, przykładowo, że za tydzień nastąpi apokalipsa. Czy w to też uwierzysz, bo nie było tego w tv ale "mówili" na yt, czy też ktoś dał wpis na fb? No chyba nie. A przynajmniej sądzę, że nie.

Edytowano przez Jabłeczna

Oczywista sprawa że to ściema. Tylko czekam aż totalitarna władza zrzuci nam kagańce i przestanie nasyłać na nas psy

A jak nie zrzuci to i tak sami zrzucimy najpóźniej latem a jak będą podskakiwać to wywieziemy ich na taczkach z gnojem

• Like 2

Rzeczywiście bardzo konkretna odpowiedź 😁. Rozumiem, że nie potrafisz podać nazwisk tych naukowców przeczących mediom, ani konkretnych spraw w jakich przecza.

Wodarg, Shiva, Montanari, Martyka, Kaufmann, dużo dużo więcej, całe uniwersytety

wystarczy zrobić zwykłą prasówkę, by ich znać, nie trzeba się nurzać jakoś specjalnie w plandemii, to nie jest wiedza tajemna

• Like 1

Przed chwilą, brokentiger87 napisał:

Wodarg, Shiva, Montanari, Martyka, Kaufmann, dużo dużo więcej, całe uniwersytety

wystarczy zrobić zwykłą prasówkę, by ich znać, nie trzeba się nurzać jakoś specjalnie w plandemii, to nie jest wiedza tajemna

Kim są ci ludzie? Ich tytuły naukowe. Nazwy tych uniwersytetow.

Napisano (edytowany)
1 minutę temu, dePeyrac napisał:

Kim są ci ludzie? Ich tytuły naukowe. Nazwy tych uniwersytetow.

a co ja tigergoogle czy tigerbing?

Edytowano przez brokentiger87

XD że wystarczy wpisać i tygrys wymiotuje szczegółami na żądanie jakiegoś gburowatego niedowiarka?

Niemcy już się wypowiedziały że oczekują że do 15 czerwca w UE zostaną otwarte granice i zostanie przywrócony normalny ruch międzynarodowy

A Niemcy = UE, więc macie odpowiedź kiedy skończy się "pandemia" 

• Haha 1

dePeyrac - a może Ty jesteś z tych "nie znasz się (tzn. nie przeklejasz Wikipedii) to się nie wypowiadaj szykuj du;pe  do szczepionki, portfel dla pisuaru, maseczka na ryj i waginę dla who?

Napisano (edytowany)

Zwolennicy istnienia pandemii w Polsce niech wytłumaczą dlaczego na tysiące Biedronek i Lidlów w Polsce gdzie codziennie przewija się tysiące ludzi, nigdzie nie wybuchło ognisko epidemii? Do tych sklepów koronawirus ma zakaz wstępu i czeka grzecznie przed drzwiami? 

Edytowano przez Zbigniew Stonoga
  • Like 1
  • Thanks 1

11 minut temu, brokentiger87 napisał:

XD że wystarczy wpisać i tygrys wymiotuje szczegółami na żądanie jakiegoś gburowatego niedowiarka?

No wlasnie, on tu oczekuje jakiś wywodów jakbysmy byli naukowcami czy wirusologami 😂 a my tu piszemy bardziej ogolnikowo laickim.jezykiem, o tym o czym sie do wiedzieliśmy a wszystko sklada sie.w logiczna całość, co ma doprowadzić do przymusowych szczepień. Ten glupek malo wie a sie madrzy. 

• Like 1

A najlepsze jest to że głównym objawem tego wirusa jest...brak objawów 

Ja dzisiaj się czuję strasznie bezobjawowo. Złapałem koronawirusa jak nic. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się