Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Jakie macie marzenia?

Polecane posty

Napisano (edytowany)
6 minut temu, #Piotr# napisał:

Nie wyobrażał sobie znikło zaufanie, miłości nie ma, chore relacje nie dla mnie.

Nie chcialabym faceta ktorego moze miec kazda co 2 dni wiec do niczego by nie doszlo bo nie dalabym rady go pocalowac nawet. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Coś Ci napisze napisał:

Też tak myślę. Jeśli jest miłość, zaufanie, przyjaźń, szacunek to nikt nie musi mnie na smyczy trzymać. Bo nie zdradzę, nie oszukam i zrobię wszystko co w mojej mocy by nie zawieść osoby, którą kocham i która mi ufa. 

Wy byscie do siebie bardziej pasowali poglądowo. Macie o czym pogadac tak, że nie przeszkadzam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, dziekuje nie jestem zainteresowana konstruktywna rozmowa z kims kto po 2 dniach zapomina o ukochanej i ma inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Coś Ci napisze napisał:

Tutaj nie ma o czym pisac, mam staroświeckie podejście do uczuć. Nic na siłę. Oszukiwać też mnie można tylko do czasu. 

Mnie raczej nie można oszukuwać uczuciowo, ponieważ zawsze są konsekwencje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Coś Ci napisze napisał:

Ja nie umiem wybaczać chociaż bym chciała. 

Wybaczyć czasem trzeba, zależy co by to było. Skoro sobie przyznajemy prawo do popelnienia blędu to komuś także, lecz ja jestem konsekwentna i konsekwetnie podchodzę do ustaleń. Skoro ktoś oczekuje lojalności i składa obietnice, jeśli On ich dotrzyma to ja też. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie marzy po prostu ladny domek pod lasem, duży ogródek i spokojne zycie z druga połówką i kilkoma psami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Coś Ci napisze napisał:

Jasne, tylko jeśli ktoś mnie zawiódł raz to może to zrobić następny.. 

A czym ktoś mógłby Cię zawiesc? Kazdy inaczej rozumie zawód. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
7 minut temu, #Piotr# napisał:

Skąd ma wiedzieć! skala zaborczości? są inne zalety i to takie które przyciągają utrwalają.

Powtorze raz jeszcze. Bardzo dziekuję za zainteresowanie tematem, lecz naprawdę nie sądzę abyśmy mieli ze sobą jakiekolwiek wspólne tematy. Jeżeli po 2 dniach wg Ciebie uczucia sie dematerializują i już za 2 dni jest nowa ukochana to szanuje Twoje poglądy, lecz nie jestem zainteresowana żadna rozmową z Tobą. I tyle. Finito. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Coś Ci napisze napisał:

Jeśli "przyjaciółka" nie mówi mi przez rok, że stawia dom, a jak zacznaja się problemy to biegnie mi się żalić to dla mnie jest ogromny zawód. Jeśli ktoś nie zachowuje tajemnicy którą mu powierzam dla siebie to też dla mnie zawód. Długo mogłabym tak wymieniać. 

Rozumiem. Rzeczywiście jest to jakaś przykra niespodzianka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie, że ten wirus zniknie jak najszybciej i zniosą noszenie masek, zwłaszcza na rowerze. Chcę też zarabiać 3 x więcej. Oraz zdrowia sobie i wszystkim najbliższym i ogólnie też wszystkim. Nie mam marzeń typu miłość, bo i tak zostanę sam ze swoim "uczuciem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mariusz4 napisał:

Niech będzie, że ten wirus zniknie jak najszybciej i zniosą noszenie masek, zwłaszcza na rowerze. Chcę też zarabiać 3 x więcej. Oraz zdrowia sobie i wszystkim najbliższym i ogólnie też wszystkim. Nie mam marzeń typu miłość, bo i tak zostanę sam ze swoim "uczuciem".

Nie wiadomo. Moze najlepsze jeszcze przed Toba? Niespelniona milosc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Solero napisał:

W tych czasach to faktycznie marzenia chyba większości społeczeństwa bo niestety Świat zniszczony przez człowieka. 

Jednak warto marzyć i dążyć do spełnienia marzeń i tego Tobie życzę 🙂

Ja Tobie rowniez 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×