Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Charlotte1

Dlaczego ludzie tak sie dziwnie patrza ?

Polecane posty

Jak ide ? W ogole ludzie tez mi to mowia ze widza jak ludzie sie patrza jeden na drugiegp tak dziwnie. To nie chodzi o to ze np zle wygladam czy ktos inny. To wynika z ludzi. Np nie ida normalnie zroboc zakupow nie pojda normalnie chodnikiem tylko przygladaja sie po co ? Dziwi mnie to. Bo kiedys tego nie zauwazalam i musze przyznac ze jest to dla mnie troche dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się gapie na innych gdy mi się nudzi idąc se.. ale na szczęście chodzić nie lubię wolę rower 😎 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, AmidaButsu napisał:

Ja też się gapie na innych gdy mi się nudzi idąc se.. ale na szczęście chodzić nie lubię wolę rower 😎 

A na ciebie sie gapia? Kiedys tak nie bylo. Albo jak sie patrzyli bo wiem ze to bylo pozytywne. A teraz naprawde sie patrzy kazdy . Mieszkam w malej miejscowosci tu tak sie patrza. W wiekszym jak jestem juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

Mieszkasz w pipidowie sandrojustynko gdzie psy dupami szczekają a ludzie za psychola cię maja. Justynko sandro

😆😆😆😆😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBombka napisał:

Skończyły ci się pomysły. 

Dostajesz ignora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, BoniBluBombka napisał:

Mieszkasz w pipidowie sandrojustynko gdzie psy dupami szczekają a ludzie za psychola cię maja. Justynko sandro

Ja mieszkam w pipidówie i do tego na wsi i co w tym złego ?. Lubię wieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

Do ciebie pisze? Nie to po co się odzywasz. 

Bo się stęskniłem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBombka napisał:

To weź Justynie Sandrę szarlote i idźcie stad 

Ale ja o Tobie pisałem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBombka napisał:

Niezle zdesperowany jesteś. 

Tak. Na drugie mam desperacja 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, oink napisał:

z jaskiń powychodzili dziki i sie dziwia ze ludzie łaza po kuli ziemskiej to się lampią na mnie sie dzisiaj lampił sasiad z okna poczulam sie pozadana i wgl seksi ale ne zaproponowal mi stosunku (szkoda)

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Ci się wydaje? Miałam kiedyś podobny problem. Generalnie jestem introwertyczką i pobyt w komunikacji miejskiej wprowadza mnie w spory dyskomfort. Też czułam jakby wszyscy się na mnie patrzyli i cały czas o tym myślałam. Spróbuj po prostu się aż tak na tym nie skupiać. Wiesz np odpalasz sobie muzyczkę na słuchawkach i olewasz ludzi. U mnie to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, spidersqueen napisał:

Może Ci się wydaje? Miałam kiedyś podobny problem. Generalnie jestem introwertyczką i pobyt w komunikacji miejskiej wprowadza mnie w spory dyskomfort. Też czułam jakby wszyscy się na mnie patrzyli i cały czas o tym myślałam. Spróbuj po prostu się aż tak na tym nie skupiać. Wiesz np odpalasz sobie muzyczkę na słuchawkach i olewasz ludzi. U mnie to działa

Jezu nie wydaje mi sie. Dlaczego jak cos odczuwam i dla kogos jest nieprawidlowe to ma mi sie wydawac ? Pisze mieszkam w malej miejscowosxi tu ludzie lustruja siebie nawzajem. Czuje to czesto w sklepach. I czasami na ulicy. Ja nie jestem introwertykiem. To wynika od ludzi nie wiem od ich prostactwa bezczelnosci? Chca sie dowartosciowac? Patrza jedne na drugiego z taka obraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pinezka napisał:

Ale właściwie co jest złego w tym, że ludzie się na siebie patrzą? I jak wygląda "patrzenie się z obrazą"?

Czlowieku ja ma to w dupie ale dla mnie nie jest to normalne. Kazdy jak gdzies idzie w sklepie w dupie w czymkolwiek powinien zajac sie tym po co poszedl a nie gapic sie jak glupi na drugiego. Mam juz swoje lata tk takie rzeczy nie robia juz na mnie wrazenia. Alw ludzie wgapuja sie jak glupki w drugiego a potem ktos mysli ze jest brudny albo ze cos jest z nim nie tak. Spotkalam sie tez z tym ze ludzie udaja specjalnie ze nie widza. To tez jest nienormalne. Albo tak albo tak. Dlatego niech sie potem nikt nie dziwi ze mam na kazdego wy...e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pinezka napisał:

Ale właściwie co jest złego w tym, że ludzie się na siebie patrzą? I jak wygląda "patrzenie się z obrazą"?

z odraza czyli ze jestes gorszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Uśmiechnij się do nich to wywoła szok i przestaną

To ty rob z siebie klauna. Kiedys sluchalam glupich porad zrob to zrob tamto to tylko mi to na psychike siadlo. Ja tu nie musze nic robic bo to nie ja sie ...nie zachowuja. Wiec to oni powinni sie zmienic jak cos. Dziwne podejscie ze ktos ma cos robic bo ktos cos robi zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Qwerty82 napisał:

Skąd mają wiedzieć że mają się zmienić, że Ci to przeszkadza, jeśli im tego w jakiś sposób nie zakomunikujesz?? 

Jak ktos jest inteligentny to widzi po czyjes reakcji ze robi cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Qwerty82 napisał:

Skąd mają wiedzieć że mają się zmienić, że Ci to przeszkadza, jeśli im tego w jakiś sposób nie zakomunikujesz?? 

Ludzie sie wpatruja bo szukaja u kogos wad. Tego ze moze sie ktos skompromituje. To im jest potrzebne rozumiesz 😅. Zakupy to sprawa drugorzedna najwazniejsze jest aby ktos okazal sie gorszy 🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 minut temu, Qwerty82 napisał:

Ale skąd taki pomysł w ogóle?? Pomyśl sobie że patrzą na Ciebie bo im się podobasz, zazdroszczą Ci wyglądu, pewności siebie, aury,  którą roztaczasz, młodości. Myślą sobie, ta to musi mieć fajne życie. Nie szukaj wrogów wokół siebie, bo wszyscy się nimi staną (przynajmniej w Twojej głowie). Myśl pozytywnie!

Nie bede tak myslec bo to jest falszywy obraz. Znam tych ludzi o wiem co nimi kieruje. To co napisales to robia na odwrot. To oni o sobie mysla ale mi zazdroszcza a na mnie patrza patrz jestes gorsza. I pisze tu tylko o mojej miesjc do jak jestem w wiekszym miescie to wiadomo ze jest normalnie. Ludzie gapia sie w malych miastach i na wsiach taka jest prawda.

Edytowano przez Charlotte1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pinezka napisał:

Ale jak konkretnie wygląda ktoś, kto według Ciebie "patrzy się z odrazą"? Robi jakieś miny? Marszczy brwi? Reaguje, jakby zobaczył robale wyłażące z obiadu? Czy po prostu przypisujesz ludziom złe intencje?

to np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Pinezka napisał:

Cóż, w takim przypadku zastanowiłabym się, co jest ze mną nie tak, że ludzie (więcej niż jedna osoba) w ten sposób na mnie reagują... 

To ty sie zastanow nad soba. Widze zes kolejny tepak co leczy sobie kompleksy innymi. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Charlotte1 napisał:

Jak ide ? W ogole ludzie tez mi to mowia ze widza jak ludzie sie patrza jeden na drugiegp tak dziwnie. To nie chodzi o to ze np zle wygladam czy ktos inny. To wynika z ludzi. Np nie ida normalnie zroboc zakupow nie pojda normalnie chodnikiem tylko przygladaja sie po co ? Dziwi mnie to. Bo kiedys tego nie zauwazalam i musze przyznac ze jest to dla mnie troche dyskomfort.

Też tak mam aż mi dziwnie niekiedy patrzę w lusterko czy nie mam coś na twarzy. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ,,zbyt" dobrze wygladasz, jesteś ładna i wystrojona to na pewno zaliczysz sporo zawistnych kobiecych spojrzeń na ulicy, niektóre będą sie gapic jakby chciały Cie zabić. Trzeba przywyknac 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Malutka92 napisał:

Jeśli ,,zbyt" dobrze wygladasz, jesteś ładna i wystrojona to na pewno zaliczysz sporo zawistnych kobiecych spojrzeń na ulicy, niektóre będą sie gapic jakby chciały Cie zabić. Trzeba przywyknac 😄

To nie zalezy od tego. Gapia sie na mnie ludzie prosci tacy ze wsi niezbyt na poziomie. A czy ja wygladam tak ekstra. Kiedys o to dbalam teraz stawiam na luz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×