Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zbigniew Stonoga

Zarabiam bardzo dużo jak na zwykłe polskie warunki ale żadnej kobiecie się tym nie chwalę

Polecane posty

Do pewnych decyzji trzeba samemu dojrzec. Moze kiedys sam stwoerdzisz ze Ci to ciąży i zechcesz zrobic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Niburdiama napisał:

moze wlasnie dlatego ze nie mial samochodu tj. umiejetnosci do prowadzenia auta, idac dalej interesu, rozmow, zwiazku. Wbrew pozorom prawo jazdy, nie samochod ma znaczenie bo ktos kto prowadzi liczy sie z odpowiedzialnosci, a jak facet nie prowadzi, nie chce prowadzic to najprawdopodobniej nie chce tez za nim odpowiadac a jak nie chce odpowiadac za nic to za kobiete tez nie. Kropka

Akurat on ma prawko od dawna nawet  pracował jako kierowca. Napisał, że źle  się czuje i chce utrzymywać kontakt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawko to każdy upośledzony i chory psychicznie mieć może,  ja mam 😎🏴☠️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Nba napisał:

Inaczej do tego podchodzi człowiek wychowany w samochodzie. Ja pochodzę z dużego miasta od dzieciaka przemoaszczam się autobusami, matki nie było stać na samochód

Mam w rodzinie dziewczynę 18-letnią, tegoroczną maturzystkę. Wszędzie wożona samochodem przez rodzinę. Nie pojedzie sama do innej dzielnicy naszego miasta autobusem czy tramwajem żeby np. się z kimś spotkać. Nie ogarnia takich rzeczy i boi się poruszać sama po mieście (miasto wojewódzkie). Byłam w szoku. A ja od lat jeżdżę komunikacją i w jej wieku normalnie sama jeździłam już. Niektórych ludzi samochód upośledza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Nba napisał:

Inaczej do tego podchodzi człowiek wychowany w samochodzie. Ja pochodzę z dużego miasta od dzieciaka przemoaszczam się autobusami, matki nie było stać na samochód

Mam w rodzinie dziewczynę 18-letnią, tegoroczną maturzystkę. Wszędzie wożona samochodem przez rodzinę. Nie pojedzie sama do innej dzielnicy naszego miasta autobusem czy tramwajem żeby np. się z kimś spotkać. Nie ogarnia takich rzeczy i boi się poruszać sama po mieście (miasto wojewódzkie). Byłam w szoku. A ja od lat jeżdżę komunikacją i w jej wieku normalnie sama jeździłam już. Niektórych ludzi samochód upośledza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2020 o 21:55, Niburdiama napisał:

moze wlasnie dlatego ze nie mial samochodu tj. umiejetnosci do prowadzenia auta, idac dalej interesu, rozmow, zwiazku. Wbrew pozorom prawo jazdy, nie samochod ma znaczenie bo ktos kto prowadzi liczy sie z odpowiedzialnosci, a jak facet nie prowadzi, nie chce prowadzic to najprawdopodobniej nie chce tez za nim odpowiadac a jak nie chce odpowiadac za nic to za kobiete tez nie. Kropka

Ja mam prawo jazdy i samochód, chcę odpowiadać za kobietę, ale żadna mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2020 o 22:41, Niburdiama napisał:

Dziwi mnie to ze wielu mezczyzn ma zbyt wysokie wymagania. Nawet nie staraja sie niczym zaimponowac kobiecie tylko chcieliby realizowac roszczenia, jak najmniejszym kosztem jak najwiecej. A kobieta ma pracowac, ma utrzymywac dom, ma jezdzic, ma byc fit, ma byc przedsiebiorcza, ma gotowac, ma sie starac, starac, starac a facet lezy i patrzy w tv. Serio? 

Bzdura. Wy po prostu nie doceniacie mężczyzn, którzy chcą wam imponować.

Ja nie miałbym żadnego problemu, by się starać dla kobiety, płacić za nią w restauracji i zabierać na wycieczki, tylko co z tego, skoro żadna mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, kura i kobieta napisał:

Może z tym samochodem coś jest nie tak.

Swoje lata ma, ale na studenckie potrzeby wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×