Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zbigniew Stonoga

Kobiety nie lubią facetów wypowiadających się obszernie i elokwentnie

Polecane posty

Dla nich liczy się by było jak najkrócej, niechlujnie i brzmiało "cool" 

Facet inteligentny i elokwentny to dla nich nudziarz i co najwyżej kolega

Wolą przygłupiego bad boya co wypowiada się jak niedorozwinięta małpa

A najlepsze że na koniec narzekają że nie ma mądrych i porządnych facetów... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pleciesz bzdury . Ja bardzo dużą uwagę zwracam na słownictwo.  Jak ktoś się wypowiada.  Kontekst.  

Mimo że się dużo posmieje ,pozartuje. Ale jak ktoś źle obiera słowa.  Robi natarczywie bądź z niesmakiem co zrazi to potrafię słuchać na niby . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, oink napisał:

Zalezy. Jak ktos jest godny zaufania to jest cool cecha, a jak chce ci nawinac makaron na uszy i cie zdominowac i pokazac co to nie on to ja juz wole prostych ludzi i proste komunikaty xD

Co ma ściema do inteligencji i mądrości wypowiedzi? Autor miał coś innego na myśli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBombka napisał:

Niektórym ludziom się wydaje ze obszernie to z automatu inteligentnie i elokwentnie. 

Długi wywód też może być o byle czym... gada byle by gadać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBombka napisał:

Wiem takim wodolejcem jest kermit 

Przynajmniej w piśmie : ) bo tak ogólnie to niewiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a po co wypowiadać obszernie jak się chce zar/uchać? to się mija z celem, pomyśl. obszerna wypowiedź bez pytania to ma być niby prezentacja twoich cech oratorskich, jeśli te cechy byś miał dobre to byś na nich zarabiał pieniądze, a nie musiał je prezentować przed kobietą. obszernymi wypowiedziami to się bajeruje pracodawcę, a nie du/pę.

 

gorzej jak na przykład kobieta cię pyta o jakiś złożony problem, a ty nic nie możesz powiedzieć na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Stonoga wie że sie pod niego podszywasz?

Ja wiem kim jesteś, wcale nie tym co masz w awku. I po co paplasz do kobiet skoro jesteś żonaty? twoja zona powinna wiedzieć że podrywasz na prawo i na lewo. W końcu jest prawniczką i zrobi ci taki rozwód że sie nie pozbierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, arto8999 napisał:

Typowe proste myślenie. Po to, ze niektorzy wzbijają się ponad poziom troglodytów i szympansow i oprocz dążenia do seksu chce zeby relacja miała ogolnie charakter na poziomie (samo dążenie do seksu).

Ale proste chłopki tego nie "zrozumio", dla nich tylko zlac sie w p//izde, wypic piwko i do roboty na 12 h

to chyba siebie opisałeś, lul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, arto8999 napisał:

Twoja ...yczna odpowiedz upewnia mnie w przekonaniu, ze nie mam z tobą o czym dyskutować, za duża przepaść intelektualna, nara.

rozje/bałbym cię w każdej dyskusji "intelektualnej" czyli niemerytorycznej jak psa, z bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby oratorstwo miało jakąkolwiek wartość to nie służyłoby ono do bajery dup, tylko do zarabiania hajsu, to jest proste jak drut. czy jeśli jestem spawaczem to staram się zbajerować du/pę spawaniem? nie, spawanie mi służy do tego aby zarabiać hajs. bardzo często ci jakże wielcy intelektualiści którzy tworzą obszerne wypowiedzi płaczą że kobiety nie dają sobie nakręcić bredni - bardzo dobrze robią. taki typek który twierdzi że jest intelektualistą może najpierw powinien zaprezentować co mu jego intelektualizm dał - na przykład pracę nie przy łopacie tylko na stanowisku redaktorskim, albo chociaż dziennikarskim. albo w bibliotece. albo pokazać książkę która napisał. no możliwości jest wiele. niewłaściwe zastosowanie domniemanej inteligencji świadczy o jej braku, inteligencja nie jest środkiem samym w sobie służącym do zaru/chania, tylko czymś co pozwala te środki nabyć. niewykorzystany potencjał to tak jak brak potencjału dla kobiet, więc elo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, arto8999 napisał:

Zesralbys sie pachole, roz... to se mozesz dupe wystawiajac bezdomnym, twoja odpowiedz po raz kolejny udowadnia ze nie rozumiesz znow o czym piszę wiec daremne twoje wywody, nieskomplikowana główko

płakałbyś dosłownie, uciekałbyś się do rękoczynów.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×