Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
jagoda22222222

Czy myślicie, że Szymon Hołownia ma szansę wygrać wybory ?

Polecane posty

Osobiście mam już dosyć tego POPISowskiego burdelu, który rządzi w Polsce od 15 lat bez przerwy, a skoro PO już ma raczej przegrane wybory to naturalnym kontrkandydatem dla Dudy pozostaje Hołownia. Mnie osobiście bardzo do siebie przekonał Szymon Hołownia i na niego zagłosuje. Jak myślicie ma on szansę wygrać te wybory ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w czym konkretnie przypadł Ci ten dziennikarz podstawiony przez TVN? Przecież to to samo co Petru i ten drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Zamienil stryjek siekierke na kijek. Przy jego pogladach to pewnie wiele by sie w naszym panstwie nie zmienilo. Duda jest najgorszym prezydentem jakiego mielismy i pewnie dlugo gorszego nie bedzie, ale dobrej alternatywy dla niego tez nie ma. Mialam glosowac na Kidawe na kogo glosowac bede to nie wiem, na Dude na 100% nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tu masz rację, ja zagłosuję po prostu na kogoś innego, wszystko zależy od tego kto będzie w drugiej turze, o ile ona będzie oczywiście 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans. Ciemny lud zagłosuje na pis bo 500+ i emerytura 13, czy jak to szło. Żaden nie ma szans z Dudą, bo PiS cwanie uderzyło w biednych ludzi, a tych jest w Polsce najwięcej, więc logiczne że zagłosują oni na PiS, chociaż z tego powodu aby 500+ nie zabrali. Wtedy to by się porobiło. 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×