Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
G0sc

Czy jeśli ktoś ma laptopa z jabłkiem, to znaczy, że jest bogaty?

Polecane posty

Ktoś z waszych znajomych ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ale jakiś czas temu widziałem gościa z pracy co miał tableta takiego. Widać było , żę niezły z niego cwaniak, ta postawa i maniery, nei byle kto. Innym razem jeden gośc - muzyk grający na statkach chciał sobie kupić takiego laptopa a co będzie byle co kupować. Tak więc sprawdza się, że ludzie uważający się za lepszych to mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, G0sc napisał:

Ktoś z waszych znajomych ma?

Mam kolegę który nie jest bogaty ale kupił sobie smartfon z jabłkiem za 3 tysie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, B.R.O napisał:

Mam kolegę który nie jest bogaty ale kupił sobie smartfon z jabłkiem za 3 tysie.

Ale teki laptop chyba wincyj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, G0sc napisał:

Ale teki laptop chyba wincyj?

Za niecałą 5kę już coś kupisz.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, B.R.O napisał:

Za niecałą 5kę już coś kupisz.

Ale jak 15 cali to chyba nieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Bogaci? xD Czy ja wiem..to nie tylko płacenie za markę. To naprawdę dobry laptop. Wcześniej kupowałam laptopy za 1500- 2000, ale bardzo szybko sie psuły. Później tak do 3 tys. No tu już dłużej wytrzymywały, ale i tak po kilku latach, 5-6 zaczął się ciąć, zamulać i niewiele później nic nie dało się na nim robić, jedynie za przeproszeniem, ku.rwi.cy można było dostać. Teraz mam co prawda apple, ale nie kupiłam go po to, żeby szpanować co to nie ja i ile mogę se wydać na laptopa. Właściwie, poza dom go raczej nie zabieram więc szpanowanie odpada. Póki co, dalej śmiga moim zdaniem bez zarzutu. Jest wyraźnie lepiej działającym sprzętem od większości laptopów. Szybkość działania systemu, obsługa rozmaitych procesów, do tego świetny wygląd. Uważam, że były to najlepiej wydane ponad 4 tys. na elektronikę. A kupić coś bardzo taniego tylko po to by "zaoszczędzić" to moim zdaniem bez sensu, bo zaraz i tak zacznie zamulać, wiec i tak będzie trzeba kupować wtedy nowy i tak. A lepiej wydać więcej, żeby dłużej służyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, G0sc napisał:

Ale jak 15 cali to chyba nieeee

Większość z takich za ok 5 tys to maja po 13- 14 cali o ile pamietam. Musisz poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

płaci się za znaczek i modę . Laptopy te charakteryzują się specyficznymi właściwościami (muzycy, graficy, dziennikarze) natomiast dla inżynierki raczej mało spotykane. Jeżeli chodzi o cenę to średniaki, te naprawdę ekstra to w markecie nie kupicie , może w internetowych marketach. Każda firma produkuje masówkę i coś ekstra a są firmy o mało znanych markach produkujących dla specjalistów gdzie ceny zaczynają się od 6tysi a kończą nawet na 35tyś. Takie lapki są trudno rozpoznawalne bo firmy się nie reklamują bo nie muszą , specjaliści wiedzą gdzie kupić (również w internecie). Jak widzę kogoś z takim sprzętem i wiem że nie jest muzykiem, artystą grafikiem fotografem to się tylko uśmiecham bo równie dobrze mógłby ktoś mu sprzedać niszowego najtańszego ale z naklejką jabłuszka za około 4 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Jabłeczna napisał:

 

Bogaci? xD Czy ja wiem..to nie tylko płacenie za markę. To naprawdę dobry laptop. Wcześniej kupowałam laptopy za 1500- 2000, ale bardzo szybko sie psuły. Później tak do 3 tys. No tu już dłużej wytrzymywały, ale i tak po kilku latach, 5-6 zaczął się ciąć, zamulać i niewiele później nic nie dało się na nim robić, jedynie za przeproszeniem, ku.rwi.cy można było dostać. Teraz mam co prawda apple, ale nie kupiłam go po to, żeby szpanować co to nie ja i ile mogę se wydać na laptopa. Właściwie, poza dom go raczej nie zabieram więc szpanowanie odpada. Póki co, dalej śmiga moim zdaniem bez zarzutu. Jest wyraźnie lepiej działającym sprzętem od większości laptopów. Szybkość działania systemu, obsługa rozmaitych procesów, do tego świetny wygląd. Uważam, że były to najlepiej wydane ponad 4 tys. na elektronikę. A kupić coś bardzo taniego tylko po to by "zaoszczędzić" to moim zdaniem bez sensu, bo zaraz i tak zacznie zamulać, wiec i tak będzie trzeba kupować wtedy nowy i tak. A lepiej wydać więcej, żeby dłużej służyło.

Apple za 4 tysiace ? Buahahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 minutę temu, Charlotte1 napisał:

Apple za 4 tysiace ? Buahahhha

Kupuj se dziewczynko za 5, 6, 7 czy 10. Nie mam zamiaru strzępić na ciebie dziewczynko -.- idź się usuń

Edytowano przez Jabłeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jabłeczna napisał:

Kupuj se dziewczynko za 5, 6, 7 czy 10. Nie mam zamiaru strzępić na ciebie dziewczynko -.- idź się usuń

Gdzies ty kupila tego laptopa za 4 tysiace ? To jestem ciekawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

komputery z jabłuszkiem służą do czego innego niż lapki z windą czy linuksem. to jest w ogóle bez porównania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Charlotte1 napisał:

Gdzies ty kupila tego laptopa za 4 tysiace ? To jestem ciekawa 

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/laptopy/ultrabook-apple-macbook-air-mqd32ze-a?gclid=Cj0KCQjw-_j1BRDkARIsAJcfmTGINCVm7uDzbOY8zjhid_ARVwO0JovX-JclltSSOAPZVVuQgrrtxnEaAvhOEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Charlotte1 napisał:

Gdzies ty kupila tego laptopa za 4 tysiace ? To jestem ciekawa 

https://m.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/apple-laptop-macbook-air-13-i3-8gb-256ssd-sil.bhtml?gclid=Cj0KCQjw-_j1BRDkARIsAJcfmTEn_8R_xKhEu613BUTGDeu9yoo8EgfEb-VId4qnnu8wQ7QO65XQxh0aAoI1EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jabłeczna napisał:

 

Oki ja sie zastanawiam nad apple . Ale wisze ze ten ma 13 cali a ile kosztuje 15.6 cala ? To pewnie kosztuje z 6 tysiecy  masakra nie wiem czy warto az tyle kasy bulic za niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Nie, to znaczy że kupił droższego laptopa który nie nadaje się do gier. 

Nie każdemu zależy żeby nadawał się do gier :D

Ale tak btw, jaki do gier byś polecił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

komputery apple służą najlepiej do obróbki filmowej i muzycznej. jeśli ktoś kupuje je w innym celu to jest hipsterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, RZECZOM napisał:

komputery apple służą najlepiej do obróbki filmowej i muzycznej. jeśli ktoś kupuje je w innym celu to jest hipsterem.

Czyli czym lubi mareczki ? Ludzie sobie chwala te komputery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Charlotte1 napisał:

Oki ja sie zastanawiam nad apple . Ale wisze ze ten ma 13 cali a ile kosztuje 15.6 cala ? To pewnie kosztuje z 6 tysiecy  masakra nie wiem czy warto az tyle kasy bulic za niego?

Zależy po co on jest potrzebny. Do pracy, czy tak o żeby po powrocie do domu sobie obejrzeć coś, posurfować w internecie. Dla mnie warto, ja wydałam tyle kasy na zwykłe tanie laptopy które za 4 5 lat nadawały się do wymiany. Nie wiem, czy nie drozszy niż 6 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a, i można nimi rzucać o ściany i się nie psują więc mogą też być dobre dla kogoś z problemami emocjonalnymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
13 minut temu, RZECZOM napisał:

a, i można nimi rzucać o ściany i się nie psują więc mogą też być dobre dla kogoś z problemami emocjonalnymi. 

Wiedza z własnej autopsji? :D

Edytowano przez Jabłeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam i telefon i laptopa, a jakoś bogata nie jeste haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie widzę wpisu osoby, która mnie zacytowala ok 10 min temu? Usunięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Charlotte1 napisał:

Apple za 4 tysiace ? Buahahhha

morele.net/laptop-apple-macbook-air-13-mqd32ze-a-1348774/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Leżaczek napisał:

W najtańsze opcji Apple bije jakością obrazu, wykonania laptopa, systemu. W droższych już nie. Ogólnie się przepłaca trochę coś za coś. 

To jakiws sa wedlug ciebie dobre marki do grafiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Karuta napisał:

mam i telefon i laptopa, a jakoś bogata nie jeste haha

To ile dalas za iphona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt fajny, niby marka premium, a producent ma wywalone na swoich klientów. Autoryzowany serwis już dwa miesiące wciska mi, że z moim telefonem wszystko jest ok i tak właśnie powinno być. Nigdy więcej. Już wiem czemu ajfon, rymuje się ze srajfon. Jeśli zaś chodzi o laptopa, to taki za 6-7 tys na windowsie ma zwykle dużo lepsze parametry, od macbooka w tej cenie, więc dla mnie wybór byłby oczywisty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×