Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wrocławiak131

Co o tym sądzić?

Polecane posty

Witam!

Na początku opiszę może moją partnerkę. Jest to drobna niska blondynka z długimi włosami, pięknymi okrągłymi pośladkami oraz nieduże lecz kształtne piersi dodatkowo lubi się wyzywająco ubierać (miniówka, dekolt, szpilki 13cm+). Nie powiem jestem w środku zazdrosny kiedy tak się ubiera bo widzę spojrzenia innych facetów, ale z drugiej strony zawsze jak wrócimy do domu to ogromnie mnie ten fakt podnieca i lądujemy w łóżku. Mówi że lubi ładnie wyglądać i chce mi się podobać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wrocławiak131 napisał:

Witam!

Na początku opiszę może moją partnerkę. Jest to drobna niska blondynka z długimi włosami, pięknymi okrągłymi pośladkami oraz nieduże lecz kształtne piersi dodatkowo lubi się wyzywająco ubierać (miniówka, dekolt, szpilki 13cm+). Nie powiem jestem w środku zazdrosny kiedy tak się ubiera bo widzę spojrzenia innych facetów, ale z drugiej strony zawsze jak wrócimy do domu to ogromnie mnie ten fakt podnieca i lądujemy w łóżku. Mówi że lubi ładnie wyglądać i chce mi się podobać.

 

W czym Ty masz problem? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, wrocławiak131 napisał:

Witam!

Na początku opiszę może moją partnerkę. Jest to drobna niska blondynka z długimi włosami, pięknymi okrągłymi pośladkami oraz nieduże lecz kształtne piersi dodatkowo lubi się wyzywająco ubierać (miniówka, dekolt, szpilki 13cm+). Nie powiem jestem w środku zazdrosny kiedy tak się ubiera bo widzę spojrzenia innych facetów, ale z drugiej strony zawsze jak wrócimy do domu to ogromnie mnie ten fakt podnieca i lądujemy w łóżku. Mówi że lubi ładnie wyglądać i chce mi się podobać.

 

Niesamowite 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się skojarzyło z pewną pastą z wykopu

Cytat

A' propos szczania do zlewu. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i w końcu do domu.

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, wrocławiak131 napisał:

Mówi że lubi ładnie wyglądać i chce mi się podobać.

 

Kłamie😅

Lubi się podobać i dlatego chce ładnie wyglądać i nie tylko tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×