Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Darek80

Byla

Polecane posty

Przed chwilą, Darek80 napisał:

Pewnie czujesz to co ja

Bardzo mnie to zdziwiło, ponieważ ja nie mam takich zapędow. Rozumiem, że On musi sie kontaktowac z przyslowiowym milionem osob, podwozic sie, odwozic, normalna sprawa. Ja sie nie doszukuje. Ale sa tez inny ludzie, ktorzy widza to inaczej, iz kontaktujesz sie z kims bo moze Ci sie podoba, bo moze spodoba Ci sie, tak jak bym byla malym dzieckiem i nie wiedziala co robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Darek80 napisał:

Mowilem setki razy

Ale to nic nie zmienia, poniewaz Ona i tak bedzie odsuwac Cie od ludzi tak na wszelki wypadek 🙂 ja tak mam, ze nie moge spokojnie pogadac dwie minuty, bo pada pytanie: a po co, a o czym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Potem sa ciche dni, nie odzywa sie, ucina rozmowy. Ale gdybym ja ucinala rozmowy lub unikala go to wtedy powie, ze to dziecinne i o co robie fochy 🙂

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Bardzo mnie to zdziwiło, ponieważ ja nie mam takich zapędow. Rozumiem, że On musi sie kontaktowac z przyslowiowym milionem osob, podwozic sie, odwozic, normalna sprawa. Ja sie nie doszukuje. Ale sa tez inny ludzie, ktorzy widza to inaczej, iz kontaktujesz sie z kims bo moze Ci sie podoba, bo moze spodoba Ci sie, tak jak bym byla malym dzieckiem i nie wiedziala co robie

Cos w tym jest, traktuje kogos jakby nie wiedzial co robi, wie ze wole zacisze domowe niz kumpli i towarzystwo, to wyglada tak jakby chciala miec kogos na wylacznosc, atakuje jak zauwazy ze ktos ma zle cechy powiedzmy w jej mniemaniu, to awantura i zakaz rozmawiania z ta osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
9 minut temu, Darek80 napisał:

Cos w tym jest, traktuje kogos jakby nie wiedzial co robi, wie ze wole zacisze domowe niz kumpli i towarzystwo, to wyglada tak jakby chciala miec kogos na wylacznosc, atakuje jak zauwazy ze ktos ma zle cechy powiedzmy w jej mniemaniu, to awantura i zakaz rozmawiania z ta osoba

Jakby Master i Slave. Wiesz mnie troche to bawi, ta zaborczosc, poniewaz my wlasciwie jestesmy kims wiecej niz kolezenstwem, ale zdaje sobie sprawe ze jak przekrocze magiczny prog "my" to moze sie skonczyc jak u Ciebie, bo na to sie zanosi, lecz powtarzam - jesli swiat nie chce sie zmienic to trzeba sie zmienic dla swiata, czyli negocjowac. Jezeli to sa juz twarde negocjacje i wiesz, ze nie da rady i musi postawic na swoim to trzeba ustapic czyli zgadzam sie na te szarobure ubrania, nie musze wiedziec co u Brunona kolegi z lawki sprzed 20 lat, ale w takim razie On tez nie, zawezamy sobie przestrzen obopolnie, moge tez nie rozmawiac zbyt dlugo i sie wykrecac od rozmowy: przepraszam spiesze sie, ale w zamian oczekuje spokoju, zaufania i nie ograniczania mojej psychologicznej przestrzeni w wiekszym zakresie pod rygorem, ze wszystko rozpadnie sie, poniewaz wiecej ustepstw nie bedzie i sztywno ustalam granice po ktorej odpowiem: nie i koniec. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
8 minut temu, BoniBluBombka napisał:

Ty jesteś żenująca. 

Sprawdz czy Cie nie ma w realu 👋

 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBombka napisał:

Już byłam. Skarbeniek ci pozwala na kafe przesiadywać? Dziwne. 

Z konia spadłaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 minutę temu, BoniBluBombka napisał:

Pa 🤚🏼

Nie wiem dlaczego ale jak Cie widze to przed oczami mam Smerfa Marude. Cześć

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

Szkoda ze nie gargamela. 

Podobno się pożegnałaś? Wolalabym Klakiera. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Podobno się pożegnałaś? Wolalabym Klakiera. 🙂

Nie.  To nie osoba która ubliża. To osoba która krótko pisze ,zwięźle jak jest.  Pewne są problemy które na prawdę ciężko jest uwirzyc . Tylko poklaskac gdyby nie było tak to w nie jednym poście czytając - jej wypowiedź krótka bym nie powiedziała w domu - dokładnie !   Tak trzeba podchodzić do spraw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

Podobno ty tez. Podobno haha. 

To teraz ja sprawdze w realu czy mnie nie ma. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anastazja 88 napisał:

Nie.  To nie osoba która ubliża. To osoba która krótko pisze ,zwięźle jak jest.  Pewne są problemy które na prawdę ciężko jest uwirzyc . Tylko poklaskac gdyby nie było tak to w nie jednym poście czytając - jej wypowiedź krótka bym nie powiedziała w domu - dokładnie !   Tak trzeba podchodzić do spraw. 

Darkowi tego nie powiedzialas? To dlaczego traktujesz mnie inaczej niz jego. Uzasadnij. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
3 godziny temu, Darek80 napisał:

I tak ze mna jest coraz gorzej, nie wiem co robic

Zerwać z nią, bo na dłuższą metę to jest męcząca sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 godziny temu, Darek80 napisał:

Witam

Od 3 lat jestem  z dziewczyna 33 lata, jest zazdrosna i zaborcza, jak podwiozlem kolezanke po pracy gdyz mieszkamy niedaleko robi ciagle jazdy, powtarza sie to od 3 lat co 2 tygodnie, ni z gruszki ni z pietruszki wyskakuje ze kogos podwiozlem , choc robilem to rzadko,nawet jak nikomu nie pomagam to robi ciagle jazdy,co robic?

zerwać, co to za związek jest, zazdrość i zaborczość to coś, od czego trzeba uciekać jak najdalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Darkowi tego nie powiedzialas? To dlaczego traktujesz mnie inaczej niz jego. Uzasadnij. 

 

Ja nikogo nie traktuje faworyzujące.  Nikogo.  Ale są pewne wypowiedzi Boni , jak i innych ludzi mylne jak i te prawidłowe.  Ona dużo razy napiszę nikogo nie urażając że to nie problem ,żąda pytanie w czym jest problem ! Dokładnie jakim trzeba być tukiem by się nie domyślić.  Druga sprawa czytam Twe posty i wypowiedź - Ty już wiem że jesteś bardziej dusza romantyczna i artystyczna także Wasze 2 opinie ZAWSZE BĘDĄ SIE ROZNIC.  NIe zależnie od tematu . Będziecie miały zgryz 😄 faktycznie ja ludzi za bardzo bujających w obłokach też nie lubię ale wiem że tacy są 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anastazja 88 napisał:

Ja nikogo nie traktuje faworyzujące.  Nikogo.  Ale są pewne wypowiedzi Boni , jak i innych ludzi mylne jak i te prawidłowe.  Ona dużo razy napiszę nikogo nie urażając że to nie problem ,żąda pytanie w czym jest problem ! Dokładnie jakim trzeba być tukiem by się nie domyślić.  Druga sprawa czytam Twe posty i wypowiedź - Ty już wiem że jesteś bardziej dusza romantyczna i artystyczna także Wasze 2 opinie ZAWSZE BĘDĄ SIE ROZNIC.  NIe zależnie od tematu . Będziecie miały zgryz 😄 faktycznie ja ludzi za bardzo bujających w obłokach też nie lubię ale wiem że tacy są 😄

A ja mysle ze wytlumaczeniem tego faktu jest to, ze Darek jest facetem, a ja kobieta, wiec wy Darkowi chcecie pomoc, a mnie...:) jak to kobieta kobiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dziekuje, bardzo mi milo Anastazjo iz widzisz we mnie dusze artystyczna i romantyczna. Masz za to plus. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

A ja mysle ze wytlumaczeniem tego faktu jest to, ze Darek jest facetem, a ja kobieta, wiec wy Darkowi chcecie pomoc, a mnie...:) jak to kobieta kobiecie...

Na ten moment ta zazdrość łechce Twoje ego... może jeszcze aż tak bardzo Ci nie przeszkadza ale na dłuższą metę zaczniesz nią rzygać... To love szybko Ci minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Ale dziekuje, bardzo mi milo Anastazjo iz widzisz we mnie dusze artystyczna i romantyczna. Masz za to plus. 

 

Widać to , i czuć.  Są ludzie radykalnie , racjonalnie myślacy jaki romantycy.  Którzy by po prostu inaczej do sprawy podeszli.  Czasem mieć pół na pół i nie dać się zwieźć.  Bo jak widzę , widziałam - mój brat ( matki z dziećmi 2 latkami ) wykorzystywał słabość to Go zyebalam jak może być takim egoistą.  Te osoby swoje przeszły a nie żeby On je bajerowal.  Nauczył się bo przyznal mi rację.  Jak można człowieka bez jakiegokolwiek broni atakować ? Powinien dać przykład że taki nie jest a nie hormony siła wyższa .

 

Edytowano przez Anastazja 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Anastazja 88 napisał:

Widać to , i czuć.  Są ludzie radykalni , racjonalnie myślach jak i romantycy.  Którzy by po prostu inaczej do sprawy podeszli.  Czasem mieć pół na pół i nie dać się zwieźć.  Bo jak widzę , widziałam - mój brat ( matki z dziećmi 2 latkami ) wykorzystywał słabość to Go zyebalam jak może być takim egoistą.  Te osoby swoje przeszły a nie żeby On je bajerowal.  Nauczył się bo przyznal mi rację.  Jak można człowieka bez jakiegokolwiek broni atakować ? Powinien dać przykład że taki nie jest a nie hormony siła wyższa .

 

Jesli o mnie chodzi to ja nie mam z Bonnie problemu. Podoba mi sie jej nick, sama taki mialam wybrac, poniewaz kojarzy mi sie z zywiolowym dzieckiem, zywym srebrem i lubie ten film. I splywaja po mnie jej komentarze. 

Jezeli po mnie to splywa to zastanow sie kto ma problem? Pewnie ta osoba ktora robi dziwne komentarze? Bo mnie to nie rusza? Wrecz czasem mnie smieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

Nie tłumacz. Kolejny troll. 

Twoje wypowiedzi maja jakas merytoryczna wartosc? Dobry joke :D:D:D usmialam sie. Brawo Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, #Piotr# napisał:

Jak go wyrzuci to pójdzie do innej, zróbcie umowę dwa tygodnie tu, dwa tygodnie tam, niech dobrze sprząta, pomaga za sobą  zamiata 🖐️

A nie lepiej się rozstać zamiast drzeć koty z powodu chorej miłości .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, BoniBluBombka napisał:

Ke?

Poziom 10/10. Smieszna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBombka napisał:

Podobno jesteś dusza romantyczno artystyczna wiec dlaczego w każdej wypowiedzi szukasz merytoryka? To sztuka pod wpływem chwili. 

Nie mnie oceniac Bonnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Jesli o mnie chodzi to ja nie mam z Bonnie problemu. Podoba mi sie jej nick, sama taki mialam wybrac, poniewaz kojarzy mi sie z zywiolowym dzieckiem, zywym srebrem i lubie ten film. I splywaja po mnie jej komentarze. 

Jezeli po mnie to splywa to zastanow sie kto ma problem? Pewnie ta osoba ktora robi dziwne komentarze? Bo mnie to nie rusza? Wrecz czasem mnie smieszy

Nie dziwne.  Normalne pytania.  Swoje zdanie.  Nie muszą być piękne by były nie logiczne.  Do mnie zadała 3/6 pytań. Żąda pewnie z 10 w przyszłości.  To normalne czesem coś jest nie wygodne. Ale ja takich ludzi uwielbiam bo sprawdza i można im ufać.  A nie pokiwa głową jak ten D3bil.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że nie są małżeństwem, nie mają dzieci... na tę chwilę łatwiej byłoby się rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Szanuj takich ludzi bo tacy ludzie są najbardziej uczciwi.  Ci co mówią słodko - nie . których masz za zło - nie ! Oni mają w głowie co innego niż życie Ci uprzykrzyć.  

Edytowano przez Anastazja 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BoniBluBombka napisał:

Nie tłumacz. Kolejny troll. 

Zdaje sie ze Tobie nie odpowiada - jak to nazywasz - towarzystwo wzajemnej adoracji i przychodzisz robic chaos w temacie i wstawiasz zlosliwe komentarze to jak bys to fachowo nazwala:D ? 

Serio tak sie prowadzi dyskusje na poziomie? Mysle ze dalsza dyskusja jest zbedna i daruj sobie hejt bo na mnie to nie dziala 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Anastazja 88 napisał:

Nie dziwne.  Normalne pytania.  Swoje zdanie.  Nie muszą być piękne by były nie logiczne.  Do mnie zadała 3/6 pytań. Żąda pewnie z 10 w przyszłości.  To normalne czesem coś jest nie wygodne. Ale ja takich ludzi uwielbiam bo sprawdza i można im ufać.  A nie pokiwa głową jak ten D3bil.  

Zignoruje jej wypowiedzi i wszystko. Po temacie. Nie widze problemu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

Niektórzy wierzą ze po ślubie skarbeniek się zmieni. I lubią udawać psa na smyczy. 

A i owszem... życie zmieni się na gorsze... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×