Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kama645

Dzieci a relacja z partnerem/mężem

Polecane posty

A ty Kate to może niani potrzebujesz a nie męża? Sama sobie nie umiesz zajęcia zorganizować że ci mąż potrzebny? Przecież facet po pracy to chce spokoju a nie uwieszonej baby i jej jazgotu. Jak tak osądzajcie tych mężów i zadanie rozmów, kolacji, filmów i tak dalej to w końcu będą was mieli dość.

Dorosłe kobiety a bez chłopa nieporadne. W domu mafię dzieci, przy nich nigdy się człowiek nie nudzi. A może zamiast teksnic za mężem to jedna z drugą by ciastka upiekła? podłogę umyła? Gwarantuje y, że mąż się bardziej ucieszy z czystego mieszkania i pysznego obiadu niż z kolejnego odgadywania sąsiadek po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mama Julci i Antosia napisał:

A ty Kate to może niani potrzebujesz a nie męża? Sama sobie nie umiesz zajęcia zorganizować że ci mąż potrzebny? Przecież facet po pracy to chce spokoju a nie uwieszonej baby i jej jazgotu. Jak tak osądzajcie tych mężów i zadanie rozmów, kolacji, filmów i tak dalej to w końcu będą was mieli dość.

Dorosłe kobiety a bez chłopa nieporadne. W domu mafię dzieci, przy nich nigdy się człowiek nie nudzi. A może zamiast teksnic za mężem to jedna z drugą by ciastka upiekła? podłogę umyła? Gwarantuje y, że mąż się bardziej ucieszy z czystego mieszkania i pysznego obiadu niż z kolejnego odgadywania sąsiadek po pracy.

Widać,że mamy różne uciechy w życiu 😄 rzadko się widuhemy z powodu pracy, po pracy obowiazki , dzieci i zostaje 2h do spania. Tak więc brakuje czasu, rozmowy i bliskości. A czyste podlogi to nie mój sens życia i hobby. Raz w tygodniu wystarczy że się nimi zajmę (lub maz).

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja czuję się w małżeństwie spełniona i szczęśliwa, ty zaś nie. Więc chyba moje uciechy są lepsze, przynajmniej nie wypłakuje sobie oczu bo nie mam czasu na rozmowę z mężem o głupotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Mama Julci i Antosia napisał:

No nie wiem, ja czuję się w małżeństwie spełniona i szczęśliwa, ty zaś nie. Więc chyba moje uciechy są lepsze, przynajmniej nie wypłakuje sobie oczu bo nie mam czasu na rozmowę z mężem o głupotach.

Ja też nie 😉 miłej nocki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
6 godzin temu, Mama Julci i Antosia napisał:

Mariso nie czytaj hetjerskich wypowiedzi, reszta bab ci zazdrości bo muszą latać do roboty a ty dostajesz 4 tysiące za to, że uprawiasz z mężem seks i sprzątasz w domu. Same by tak chciały ale ich mężowie każa im pracować i nie widzą w nich żon tylko współlokatorki. Osobiście uważam, że dzieci tylko cementują związek i dają kobiecie szczęście. Facet chce mieć żonę żeby mieć zadbany dom, pyszny obiad i seks wieczorem, kobieta chce mieć męża żeby mieć dzieci i wygodne życie. Tak było od zawsze i tak powinno być. 

Ooooo! Mama Julci i Antosia wróciła 🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
2 godziny temu, Antak napisał:

No i jeszcze jedno mnie zastanawia. Skoro ktoś twierdzi, ze dziecko niszczy związek to po co robi sobie drugie? Cały czas mnie to zastanawia. Ludzie są po prostu niekonsekwentni w tym co gadają i po prostu tak sobie pieprzą a nijak sie to ma do rzeczywistości, do tego co robią. I tacy to są dopiero irytujący. Dlatego nie warto zbytniej uwagi poświęcać ludziom na co dzień, bo często przeczą sami sobie.

Może dlatego, że bardziej zależy im na dzieciach niż na związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
2 godziny temu, Mama Julci i Antosia napisał:

A ty Kate to może niani potrzebujesz a nie męża? Sama sobie nie umiesz zajęcia zorganizować że ci mąż potrzebny? Przecież facet po pracy to chce spokoju a nie uwieszonej baby i jej jazgotu. Jak tak osądzajcie tych mężów i zadanie rozmów, kolacji, filmów i tak dalej to w końcu będą was mieli dość.

Dorosłe kobiety a bez chłopa nieporadne. W domu mafię dzieci, przy nich nigdy się człowiek nie nudzi. A może zamiast teksnic za mężem to jedna z drugą by ciastka upiekła? podłogę umyła? Gwarantuje y, że mąż się bardziej ucieszy z czystego mieszkania i pysznego obiadu niż z kolejnego odgadywania sąsiadek po pracy.

Nudno było tu bez ciebie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo niektore chca miec wszystko,meza, dzieci, przyjaciolki, prace 16 h na dobe 7 dni w tygodniu, zeby duzo jesc malo sie ruszac ale miec swietna figure.Tak sie nie da.Masz meza-poluzuja sie kontakty z przyjaciolkami, masz dzieci-oddalisz sie od meza, spedzasz caly dzien w pracy bo robisz kariere-dziecko cie kiedys nie pozna jak wrocisz do domu po podrozach sluzbowych.Trzeba wybrac jedno i tego sie trzymac, a nie plakac ze cos innego sie stracilo.Niektorych spraw nie mozna pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×