Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
omigon

Myśl o byłej i uczucia nagle wróciły.

Polecane posty

Witam,

Szybko i w skrócie powiem co i jak. Jakieś 5 late temu spotykałem się z dziewczyną. Długo by opowiadać. Z racji tego że było bardzo burzliwie 

należało podjąć decyzję i się zdecydować w którą stroną idziemy. Oczywiście nie zaryzykowałem (nie wiedziałem czego chcę) i wyszło jak wyszło. 

Po tym kontakt jeszcze był przez fb głownie ale ucichło. Zająłem się swoim życiem. Teraz jestem od 3 lat w związku. Parę dni temu coś mnie tknęło

że zajrzeć na jej profil. Okazało się że nie miałem jej w znajomych. Wyszła z mąż ma dziecko. I nie rozumiem dla czego nagle wszystko do mnie 

wróciło jak bumerang. Wiedziałem że ma chłopka mieszka z nim i że jest w ciąży. Wysłała mi zdjęcie jeszcze jaki mieliśmy kontakt. I nie ruszyło mnie 

to aż to teraz...Głupio mi bo mam dziewczynę ale nie spodziewałem się czegoś takiego. Znam również inną kobietę z którą się spotykałem i tez 

ma dziecko i męża i mnie to nie ruszyło. Jak inne widzę to tez mnie to nie rusza. Przez te lata nie ruszało a tu nagle on jedna sprawiła że mi się 

pomieszało. Mam na dzieję że to chwilowe...Co o tym myślicie ? Przejdzie? Bo chyba odbijać jej nie będę po tylu latach...Przegięcie to by było.

 

Pozdrawiam,   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooooooo Panie, minęło 5 lat ? Ona ma męża i dziecko a ja dziewczynę...A Mój stan jest jaki jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie rozumiem...Chyba podałeś dwie sprzeczne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachowujesz się jak pies ogrodnika. 

Czujesz sentyment do byłych które są w związkach... I szczęśliwe z dziećmi. 

Brakuje Ci może tego. A osoba z którą jesteś to nie jest to czego szukasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, omigon napisał:

Głupio mi bo mam dziewczynę ale nie spodziewałem się czegoś takiego. Znam również inną kobietę z którą się spotykałem i tez 

ma dziecko i męża i mnie to nie ruszyło. Jak inne widzę to tez mnie to nie rusza. Przez te lata nie ruszało a tu nagle on jedna sprawiła że mi się 

pomieszało. Mam na dzieję że to chwilowe...Co o tym myślicie ? Przejdzie? Bo chyba odbijać jej nie będę po tylu latach...Przegięcie to by było.

Widocznie akurat tę ex prawdziwie/najbardziej kochałeś? Skoro Cię aż tak ruszyło to tak mi się wydaje. Nasze niezrozumiałe reakcje emocjonalne mówią o nas najwięcej. 

Z czasem przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Alice Alison napisał:

Zachowujesz się jak pies ogrodnika. 

Czujesz sentyment do byłych które są w związkach... I szczęśliwe z dziećmi. 

Brakuje Ci może tego. A osoba z którą jesteś to nie jest to czego szukasz. 

Nie byłych. Nie czuje sentymentu. Nagle po latach do tej jednej. Nagle się pojawiło. Nie prosiłem się o to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gośćs napisał:

Widocznie akurat tę ex prawdziwie/najbardziej kochałeś? Skoro Cię aż tak ruszyło to tak mi się wydaje. Nasze niezrozumiałe reakcje emocjonalne mówią o nas najwięcej. 

Z czasem przejdzie.

Też tak mi się wydaje teraz że jest tak jak piszesz...sam nie wiem co się dzieje...Oby przeszło bo będzie problem...tzn. już mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
12 godzin temu, omigon napisał:

 

ma dziecko i męża i mnie to nie ruszyło. Jak inne widzę to tez mnie to nie rusza. Przez te lata nie ruszało a tu nagle on jedna sprawiła że mi się 

pomieszało. Mam na dzieję że to chwilowe...Co o tym myślicie ? Przejdzie? Bo chyba odbijać jej nie będę po tylu latach...Przegięcie to by było.

 

Pozdrawiam,   

A skąd taki jesteś pewny czy by na ciebie choć spojrzała w obecnej sytuacji?🙂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, pari napisał:

A skąd taki jesteś pewny czy by na ciebie choć spojrzała w obecnej sytuacji?🙂😂

Nie spojrzała by wiadomo. I nie o to chodzi. Chodzi o to że mnie to dopadło i chcę to zwalczyć. A to co napisałem odnośnie "odbijania" było nie potrzebne. Słaba sytuacja...W moim wykonaniu. Przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
23 minuty temu, omigon napisał:

Nie spojrzała by wiadomo. I nie o to chodzi. Chodzi o to że mnie to dopadło i chcę to zwalczyć. A to co napisałem odnośnie "odbijania" było nie potrzebne. Słaba sytuacja...W moim wykonaniu. Przejdzie?

Czy przejdzie? Tak, znajdź sobie zajęcie🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pari napisał:

Czy przejdzie? Tak, znajdź sobie zajęcie🙂

No ciężko na czymś się skupić jak nie można zebrać myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Eve_Laura napisał:

Możecie przecież zostać przyjaciółmi albo namów ją by rozstała się z tamtym. Powodzenia 🙂

Jesteśmy nimi bo było tak że raz mówiła mi o swoich problemach bo jak to powiedziała tylko ze mną 

może o tym pogadać. Chyba że coś źle interpretuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Qwerty82 napisał:

Zakładam że to Ty ją rzuciłeś wtedy. Karma wraca. Jeśli ma dobry związek to się ośmieszysz tylko. A co z Twoją dziewczyną w tym wszystkim? Pomyślałeś w ogóle że ryzykujesz że ją stracisz?

Ja się nie zdecydowałem. Rozstanie było pokojowe i w przyjaźni. Każdy w swoja stronę. No właśnie myślę o niej i jest głupio 

dla tego chcę coś z tym zrobić. Bo koniec końców zostanę sam. Zakończy się związek po latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Hahah no właśnie, raczej rzadko 😉 Ale niektórzy pytają na Kafe, jest dla nich jakaś szansa jeszcze

Nie szansa. Pozbycie się tego uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, omigon napisał:

Nie spojrzała by wiadomo. I nie o to chodzi. Chodzi o to że mnie to dopadło i chcę to zwalczyć. A to co napisałem odnośnie "odbijania" było nie potrzebne. Słaba sytuacja...W moim wykonaniu. Przejdzie?

Przestań oglądać zdjęcia, zrób coś fajnego ze swoją kobietą doceń ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowany)
14 godzin temu, BoniBluBombka napisał:

 

1 godzinę temu, Qwerty82 napisał:

Nie wierzę w przyjaźń damsko-męską, ale jeśli już macie tak dobre relacje to zapytaj jej czy jest szczęśliwa w swoim związku. Jeśli powie że tak to zapomnij o niej, dziecko woli mieć mamusię i tatusia w jednym domku

 jest możliwa przyjaźń damsko męska aczkolwiek zdarza się, że którejś ze stron zaczyna zależeć, albo przeradza się ona w związek. Natomiast sama w sobie jest możliwa. Z doświadczenia powiem Ci, że z przyjaźni zrobił mi się związek, w przyjaźni poległa przeciwna strona i przyjaźniłam się bez podtekstu z facetami.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
14 godzin temu, BoniBluBombka napisał:

Bombelkowce to już inny stan umysłu. Poczekaj aż się zaniedba a stary poczuje wstręt. Wtedy atakuj do wyposzczonej mężatki. Nie zapomnij o komplementach nawet gdy będzie wyglądać jak typowa madka. Nie ma za co. 

jednak czasem pomyślę jak Ty 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×