Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość pari
2 minuty temu, GGG1988 napisał:

Pewnie najlepiej bylo by podajesc temat w stylu rozmowy o zyciu rodzinnym np mojej kolezanki maz ma strusie, i ona tak fajnie biegaja daja duze jajka. Poruszyc temat tez np moj byly chlopak lubil / nie lubil psow... zobaczyc jak pociagnie za chaczyk to sie wygada.

Oczywiscie to przyklad tylko sa szanse ze bedzie sprytny i nie powie ani slowa

Jak spodoba mu się autorka, to sam wspomni (być może na około, że jest wolny)🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, pari napisał:

Jak spodoba mu się autorka, to sam wspomni (być może na około, że jest wolny)🙂

tyle ze tu jest relacja klient-uslugodawca wiec moze byc to bardziej skomplikowane z jego pkt. widzenia, samo ze mu sie spodobala to moze byc za malo bo moze byc tam sporo innych kobiet ktore tez mu sie co jakis czas podobaja  i puszcza je w niepamiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
2 minuty temu, GGG1988 napisał:

tyle ze tu jest relacja klient-uslugodawca wiec moze byc to bardziej skomplikowane z jego pkt. widzenia, samo ze mu sie spodobala to moze byc za malo bo moze byc tam sporo innych kobiet ktore tez mu sie co jakis czas podobaja  i puszcza je w niepamiec

No dobrze, ale ona też będzie starała się nawiązać tę nić porozumienia. Nie wszystkie kobiety idą do weterynarza z zamiarem flirtowania z nim🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pari napisał:

No dobrze, ale ona też będzie starała się nawiązać tę nić porozumienia. Nie wszystkie kobiety idą do weterynarza z zamiarem flirtowania z nim🙂

Stad wlasnie jemu bedzie trudno rozpoznac jej intencje i moze to odebrac ze jest tylko mila, przeciez jasno nei powie ze chce isc na randke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po prostu zagadaj go czy miałby ochotę wyskoczyć na kawę, może to nie chodzi o wzrost tylko o to że nie łączy pracy z życiem prywatnym, a Twój wzrost to pewnie to tylko Twój lęk komplex czy coś.. Mój brat ma 196 cm, i bardzo się ucieszył że znalazł dziewczynę 185 cm wzrostu.. ja zawsze myślałam że jestem wysoka 175 cm ale przy nich czuje się taka niska 😜 trzeba chodzić na jakieś imprezy,d omówki, spotykać ludzi, umawiać się aż trafi się ten jedyny.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
19 minut temu, ania H99 napisał:

po prostu zagadaj go czy miałby ochotę wyskoczyć na kawę, może to nie chodzi o wzrost tylko o to że nie łączy pracy z życiem prywatnym, a Twój wzrost to pewnie to tylko Twój lęk komplex czy coś.. Mój brat ma 196 cm, i bardzo się ucieszył że znalazł dziewczynę 185 cm wzrostu.. ja zawsze myślałam że jestem wysoka 175 cm ale przy nich czuje się taka niska 😜 trzeba chodzić na jakieś imprezy,d omówki, spotykać ludzi, umawiać się aż trafi się ten jedyny.. 

Dokładnie🙂 Można zaproponować. Radzę też zainwestować w coś takiego jak wizytówka z numerem telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałam też, żeby go na Fejsie do znajomych zaprosić, ale może to jakoś inaczej odebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ania H99 napisał:

po prostu zagadaj go czy miałby ochotę wyskoczyć na kawę, może to nie chodzi o wzrost tylko o to że nie łączy pracy z życiem prywatnym, a Twój wzrost to pewnie to tylko Twój lęk komplex czy coś.. Mój brat ma 196 cm, i bardzo się ucieszył że znalazł dziewczynę 185 cm wzrostu.. ja zawsze myślałam że jestem wysoka 175 cm ale przy nich czuje się taka niska 😜 trzeba chodzić na jakieś imprezy,d omówki, spotykać ludzi, umawiać się aż trafi się ten jedyny.. 

Tylko żeby się nie speszył jak go zapytam i nie wyszedł kwas 🤪.. Ja jestem nieśmiała i ogólnie to jak rozmawiam z facetem, który się mnie podoba to "zapominam języka".  🙂 Ogólnie jak go znalazłam na Fejsie to ma wstawione zdjęcia z podróży z jakąś dziewczyną ale to z kwietnia 2019, dalej nic. Nie widać też na nich by byli parą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama ma znajomą fryzjerkę do której kiedyś przyszedł klient. Zaprosił ją na obiad i tak już został przy niej. Mają staż małżeński 30+. 💞💒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej hej tu znowu ja 🙂 Wczoraj ponownie byłam z psem u tego weta. Jak trzymaliśmy psa to przypadkowo nam się palce zetknęły a zaraz po tym pan weterynarz zaczął sam z siebie mówić do mnie na "Ty" ( nie żebym miała coś przeciwko, wręcz przeciwnie) 😱🤩😍. Co o tym sądzicie? Chce być miły czy może jednak zwróciłam jego uwagę?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2020 o 02:06, Josefina napisał:

Cześć!

Jestem dziewczyną, mam 183cm wzrostu, ważę 67 kilo. Mam pytanie do facetów - czy mój wzrost może krępować mężczyzn? Czy to może być przyczyną braku zainteresowania mną? Jest taki fajny facet (weterynarz, chodzę do leczniczy z psem), w moim wieku, fajnie nam się rozmawia o zwierzakach... no ale chciałabym go bliżej poznać, dowiedzieć się czy jest sam... Macie jakieś porady?

J.

 

PS. PROSZĘ TYLKO O KOMPETENTNE WYPOWIEDZI, TROLLE I HEJTERZY MNIE NIE INTERESUJĄ/WKURZAJĄ.

Ja nic przeciwko takim wysokim dziewczynom, nie mam, wrecz lubie i lubie jak noszą jeszcze szpilki. Ale rozumiem, że niższy facet może mieć z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uszczupla to populacje chetnych, ale ja mam 191 cm wiec wysocy faceci sie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kajkosz napisał:

uszczupla to populacje chetnych, ale ja mam 191 cm wiec wysocy faceci sie zdarzaja

Wiem 🙂 Jednak dzisiaj bardziej mnie zastanawia co to oznacza, że pan weterynarz zaczął do mnie mówić na ty nie stąd nie zowąd. Nie żeby mi to przeszkadzało, wręcz przeciwnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×