Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam wszystkie kobietki i mamy.

Przychodzę z tematem, który był już nie raz tutaj poruszany a mianowicie temat ciąży.

Moja sytuacja wygląda następująco. W zeszłym miesiącu staraliśmy się z mężem o dzidziusia, 3 dni przed spodziewaną miesiączką dostałam krwawienie/plamienie, jednak to krwawienie/plamienie było inne niż na okres. W pierwszym dniu było to plamienie brązowe, zauważyłam też pojedynczy przeźroczysty śluz z krwią. Drugi dzień było wiecej krwi, w trzeci tez. Po trzech dniach krwawienie/plamienie ustało. Miesiączki dotychczas miałam po 5-6 dni. Postanowiłam zrobić test ciążowy w 31 dniu cyklu - niestety jedna kreska, dwa dni poźniej zrobiłam drugi test - jedna kreska. W tym miesiącu owulacja była też była inna niż zwykle. Zawsze kilka dni przed owulacją miałam bóle w dole podbrzusza, bolące piersi, kłócie w jajnikach. Teraz zadnych bóli nie odczuwałam. Zauważyłam jednak na piersiach pojedyncze niebieskie żyły dosyć wyraźne, natomiast piersi w ogóle nie bolą, zrobiły sie jedynie bardziej pełniejsze. Co o tym myślicie ? Czy to może być ciąża? Miałyście podobną sytuacje? Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo dwa testy wyszły negatywnie to chyba nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tak trudno pojąć, że przez internet nie ma możliwości miarodajnej oceny takiej sytuacji?Powodów takich objawów może być kilka, ale żeby być pewnym jednego należałoby wykonać konkretne badania pod okiem lekarza, a nie przypadkowych anonimowych kobiet, które mogą napisać cokolwiek, nie zawsze zgodnie z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do dnia spodziewanej następnej miesiączki. Wtedy zrób test. Jak negatywny to trudno, nie jesteś w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrob test z krwi i bedziesz miec 100% pewnosci czy jestes w ciazy czy tez nie. 

Gdy testy ciazowe wychodza negatywne to najczesciej swiadczy o tym, ze kobieta w ciazy nie jest, z drugiej strony, niektore dziewczyny pisaly na tym forum, ze uzyskiwaly pozytywny test dopiero po jakims czasie. 

Najpewniejsze jest badanie krwi. My Ci nie powiemy czy jestes w ciazy czy tez nie. Nie wiemy. Mozemy tylko zgadywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×