Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AmidaButsu

I co myślicie tak naprawdę o wprowadzonym reżimie sanitarnym

Polecane posty

Mój bieżący temat dotyczy tego, czy w Twoich okolicach jest do wynajęcia tani pokój z widokiem na morze na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, AmidaButsu napisał:

I jako tako jak ocenili byście sytuacje bieżącą?

😎

:classic_ninja:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, SiO2 napisał:

Mój bieżący temat dotyczy tego, czy w Twoich okolicach jest do wynajęcia tani pokój z widokiem na morze na tydzień.

Na pewno jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy był początek pandemii, to ludzie żądali od pracodawcy maseczek. Kiedy wreszcie góra zdecydowała się wprowadzić nakaz ich noszenia, to pracownicy psioczą, że nie chcą w nich pracować. Ludziom nie dogodzisz. Po pierwszym strachu przyszło rozluźnienie i oswojenie się z wirusem psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Solanka napisał:

Gdy był początek pandemii, to ludzie żądali od pracodawcy maseczek. Kiedy wreszcie góra zdecydowała się wprowadzić nakaz ich noszenia, to pracownicy psioczą, że nie chcą w nich pracować. Ludziom nie dogodzisz. Po pierwszym strachu przyszło rozluźnienie i oswojenie się z wirusem psychicznie.

I dobrze bo nie ma żadnej pandemii, wirus jest jak wieele innych wirusów, jest podobny do grypy a ludzie umierają na choroby przewlekle i ewentualnie maja również korona wirusa, ale tak samo wykonczylaby ich zwykła grypa. Testy na koronę sa czesto dodatnio fałszywe, wystarczy o tym poczytać a nie słuchać ślepo mediów manipulujacych ludźmi i celowo siejącym propagandę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurzaj mnie już te ich reżimy,  np maseczki? Takie maseczki mogą narobić więcej szkód niż ochrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, TwojaMuuza napisał:

Wkurzaj mnie już te ich reżimy,  np maseczki? Takie maseczki mogą narobić więcej szkód niż ochrony

Nie znam się na t, jednak gdy jest spora wilgoć mam całą maseczkę mokra od pary z ust😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Proszę Was, maseczki to żaden problem. Teściowa koleżanki ma przerwaną chemię, pracodawcy zwalniają lub wypłacają wynagrodzenie obniżone/ w ratach. Nie mówię nawet o gospodarce i całej reszcie. Te maseczki (u mnie ona działa jak poduszka na wulgary gdy patrzę czasem co ludzie czynią 😂) to naprawdę pikuś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×