Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
witek

Gdzie waszym zdaniem młody mężczyzna mógłby poznać dojrzałą kobietę zainteresowaną młodszym

Polecane posty

Przed chwilą, witek napisał:

tak, czasy powoli się zmieniają...

Właśnie. Dawniej było tylko kobieta koniecznie młodsza i to koniecznie tylko o parę lat. Dzisiaj już niekoniecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Cinek148uh napisał:

Właśnie. Dawniej było tylko kobieta koniecznie młodsza i to koniecznie tylko o parę lat. Dzisiaj już niekoniecznie...

błogosławieństwa nowoczesności. Współczesne kobiety coraz częściej otwarcie mówią o swoich potrzebach, coraz mniej przejmują się tym co "wypada". słusznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, witek napisał:

być może w przypadku niektórych tak jest. i jak się nad tym zastanowić, to trudno się dziwić. Kultura stawia dość wysokie wymagania, kobietom nie jest łatwo. Nam mężczyznom chyba łatwiej sprostać oczekiwaniom. Jak się przez dekady klepie kobiecie do głowy, że z każdym rokiem jej "wartość" spada, to trudno się dziwić, że niektóre szukają sposobu na radzenie sobie z presją bycia wiecznie młodą i wiecznie piękną.

Kobiet, która uważa, że jej wartość spada i próbuje sobie poprawić nastrój seksem z młodszym mężczyzną to muł i bagno.

Nie, nie zmieniam zdania, sprawdzam twoją podatność na sugestie. 

Umiesz rozgraniczyć seks od uczuć? Szybko się angażujesz? Chciałbyś ze starszą kobietą stworzyć trwały związek, czy tylko się zabawić, póki starczy wam weny i fantazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, witek napisał:

błogosławieństwa nowoczesności. Współczesne kobiety coraz częściej otwarcie mówią o swoich potrzebach, coraz mniej przejmują się tym co "wypada". słusznie!

I o to właśnie przecież chodzi w całej ewolucji człowieka! Robimy ciągle zmiany na lepsze. Tak samo jak zamiast otoczaków, pięściaków i rozłupców (kamieni w użyciu pierwszych ludzi - australopiteków) dziś mamy laptopy, smartfony, tablety i tym podobne wynalazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Cinek148uh napisał:

I o to właśnie przecież chodzi w całej ewolucji człowieka! Robimy ciągle zmiany na lepsze. Tak samo jak zamiast otoczaków, pięściaków i rozłupców (kamieni w użyciu pierwszych ludzi - australopiteków) dziś mamy laptopy, smartfony, tablety i tym podobne wynalazki.

Laptopy są lepsze od otoczaków? W czym?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, B-side napisał:

Kobiet, która uważa, że jej wartość spada i próbuje sobie poprawić nastrój seksem z młodszym mężczyzną to muł i bagno.

Nie, nie zmieniam zdania, sprawdzam twoją podatność na sugestie. 

Umiesz rozgraniczyć seks od uczuć? Szybko się angażujesz? Chciałbyś ze starszą kobietą stworzyć trwały związek, czy tylko się zabawić, póki starczy wam weny i fantazji?

cóż ja nikogo nie oceniam i odpowiadam szczerze. 🙂 Czy jestem podatny na sugestię? raczej nie, mam dość silną osobowość, nie łatwo ulegam wpływom.

tak, umiem. mam już za sobą doświadczenia z mniej ścisłymi znajomościami. Szukam stałe znajomości, nie interesuje mnie nic jednorazowego. z mojego doświadczenia wynika, że jednorazowe znajomości, choć przyjemne, zawsze trochę rozczarowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, B-side napisał:

Laptopy są lepsze od otoczaków? W czym?

W liczbie zastosowań. Zrób sobie listę i porównaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do angażowania się to w zupełnej normie. jestem raczej ostrożny, ale nie chłodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, witek napisał:

cóż ja nikogo nie oceniam i odpowiadam szczerze. 🙂 Czy jestem podatny na sugestię? raczej nie, mam dość silną osobowość, nie łatwo ulegam wpływom.

tak, umiem. mam już za sobą doświadczenia z mniej ścisłymi znajomościami. Szukam stałe znajomości, nie interesuje mnie nic jednorazowego. z mojego doświadczenia wynika, że jednorazowe znajomości, choć przyjemne, zawsze trochę rozczarowują.

Żeby osiągnąć wysoki poziom intymności trzeba czasu, to oczywiste, ale ja pytam o zaangażowanie emocjonalne w taki związek. Jesteś na nie gotów, czy raczej wolałbyś uniknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, B-side napisał:

Żeby osiągnąć wysoki poziom intymności trzeba czasu, to oczywiste, ale ja pytam o zaangażowanie emocjonalne w taki związek. Jesteś na nie gotów, czy raczej wolałbyś uniknąć?

Jestem gotów. Bez emocjonalnej sfery relacja jest płytka, to zupełnie oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Cinek148uh napisał:

W liczbie zastosowań. Zrób sobie listę i porównaj.

Lepiej jest rzucać otoczakiem, otoczak jest lepszym budulcem, Otoczak jest bardziej przyjazny środowisku, absolutnie ekologiczny. Otoczaka można mieć za darmo, zwykle zajmuje mniej miejsca. Wnioski wydają się oczywiste.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, witek napisał:

Jestem gotów. Bez emocjonalnej sfery relacja jest płytka, to zupełnie oczywiste.

A masz jakieś wymagania co do ewentualnej kandydatki na romans? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, B-side napisał:

A masz jakieś wymagania co do ewentualnej kandydatki na romans? 

Poza chęcią zaangażowania się, otwarcia, hmm bliskości, nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, witek napisał:

Poza chęcią zaangażowania się, otwarcia, hmm bliskości, nie mam

Wygląd, intelekt, waga, stan cywilny bez znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, B-side napisał:

Wygląd, intelekt, waga, stan cywilny bez znaczenia?

Gdyby tak było, to aż niebezpiecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do wyglądu, to nie mam swojego typu, podobają mi się różne typy kobiecości. Intelekt będzie dla mnie chyba najważniejszy, wydaje mi się, że pewien poziom intymności można osiągnąć tylko przy pewnym dopasowaniu intelektualnym. waga i stan cywilny nie są istotne.lubię i pełniejsze kobiety i szczupłe, co do statusu, nie zamierzam przekraczać granic prywatności potencjalnej kandydatki. Rozumiem, że może mieć swoje życie i chcieć je w jakiś sposób oddzielić od tego co byłoby między nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, witek napisał:

co do wyglądu, to nie mam swojego typu, podobają mi się różne typy kobiecości. Intelekt będzie dla mnie chyba najważniejszy, wydaje mi się, że pewien poziom intymności można osiągnąć tylko przy pewnym dopasowaniu intelektualnym. waga i stan cywilny nie są istotne.lubię i pełniejsze kobiety i szczupłe, co do statusu, nie zamierzam przekraczać granic prywatności potencjalnej kandydatki. Rozumiem, że może mieć swoje życie i chcieć je w jakiś sposób oddzielić od tego co byłoby między nami

Wiadomo, że wygląd nie jest najważniejszy, ale nie chciałabym być z facetem dla którego mój wygląd nie ma większego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, witek napisał:

co do wyglądu, to nie mam swojego typu, podobają mi się różne typy kobiecości. Intelekt będzie dla mnie chyba najważniejszy, wydaje mi się, że pewien poziom intymności można osiągnąć tylko przy pewnym dopasowaniu intelektualnym. waga i stan cywilny nie są istotne.lubię i pełniejsze kobiety i szczupłe, co do statusu, nie zamierzam przekraczać granic prywatności potencjalnej kandydatki. Rozumiem, że może mieć swoje życie i chcieć je w jakiś sposób oddzielić od tego co byłoby między nami

W sumie to całkiem fajny z ciebie witek. 

Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Olkaa88 napisał:

Wiadomo, że wygląd nie jest najważniejszy, ale nie chciałabym być z facetem dla którego mój wygląd nie ma większego znaczenia.

nie powiedziałem, że wygląd nie ma znaczenia. ale nie zamierzam np ograniczać się do zielonookich brunetek. jeśli ktoś jest ładny, to jest ładny, nie mam precyzyjnego zbioru, który jest warunkiem atrakcyjności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, B-side napisał:

W sumie to całkiem fajny z ciebie witek. 

Dobranoc.

och już zmykasz?

w sumie fajna z ciebie taśma. mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, witek napisał:

nie powiedziałem, że wygląd nie ma znaczenia. ale nie zamierzam np ograniczać się do zielonookich brunetek. jeśli ktoś jest ładny, to jest ładny, nie mam precyzyjnego zbioru, który jest warunkiem atrakcyjności

A to sorki, źle Cię zrozumiałam 🙂 Tak to super, że jesteś otwarty! Powodzenia więc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Olkaa88 napisał:

A to sorki, źle Cię zrozumiałam 🙂 Tak to super, że jesteś otwarty! Powodzenia więc 🙂

nie ma za co przepraszać. i dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, witek napisał:

co do wyglądu, to nie mam swojego typu, podobają mi się różne typy kobiecości. Intelekt będzie dla mnie chyba najważniejszy, wydaje mi się, że pewien poziom intymności można osiągnąć tylko przy pewnym dopasowaniu intelektualnym. waga i stan cywilny nie są istotne.lubię i pełniejsze kobiety i szczupłe, co do statusu, nie zamierzam przekraczać granic prywatności potencjalnej kandydatki. Rozumiem, że może mieć swoje życie i chcieć je w jakiś sposób oddzielić od tego co byłoby między nami

Czyli nawet mężatka może być z którą trochę dłużej się pospotykasz : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marawstala napisał:

Czyli nawet mężatka może być z którą trochę dłużej się pospotykasz : ) 

co mogę powiedzieć, szukam kobiety w określonym przedziale wiekowym, liczę się z tym, że może być mężatką, jest nawet spora szansa na to. Nie przeszkadzałoby mi to i rozumiałbym potrzebę dyskrecji i hmm delikatność sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, witek napisał:

co mogę powiedzieć, szukam kobiety w określonym przedziale wiekowym, liczę się z tym, że może być mężatką, jest nawet spora szansa na to. Nie przeszkadzałoby mi to i rozumiałbym potrzebę dyskrecji i hmm delikatność sytuacji

Tak jak Ci radził Rzeczom poszukaj na tamtych stronkach (?) a może trafisz na nieszczęśliwa w związku albo szukającą kogoś na boku : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, witek napisał:

co mogę powiedzieć, szukam kobiety w określonym przedziale wiekowym, liczę się z tym, że może być mężatką, jest nawet spora szansa na to. Nie przeszkadzałoby mi to i rozumiałbym potrzebę dyskrecji i hmm delikatność sytuacji

Tylko na tym nie zbudujesz szczęścia. Co innego np miałam koleżankę, dość młodą wdowę. Cały czas jest moją koleżanką, ale już nie jest wdową, bo niedawno wyszła za mąż. I właśnie za nieco młodszego - ona 35, on 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

Tak jak Ci radził Rzeczom poszukaj na tamtych stronkach (?) a może trafisz na nieszczęśliwa w związku albo szukającą kogoś na boku : )

sam nie wiem, czy chciałbym szukać akurat na tych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Olkaa88 napisał:

Tylko na tym nie zbudujesz szczęścia. Co innego np miałam koleżankę, dość młodą wdowę. Cały czas jest moją koleżanką, ale już nie jest wdową, bo niedawno wyszła za mąż. I właśnie za nieco młodszego - ona 35, on 28.

tak, zdaje sobie sprawę z płynących z tego ograniczeń.dziękuję za wszystkie rady, bardzo miło się z Wami rozmawiało.

Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, witek napisał:

sam nie wiem, czy chciałbym szukać akurat na tych stronach

Nie wiem, ale tam przynajmniej jasno się ktoś określa tak mi się wydaje bo nie wiem... : ) jesli szukasz luznej relacji ero to celuj w konkretne strony...

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×