Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
whoko

Co z nia zrobić i jak się zachować?

Polecane posty

Opisywałem już ten problem. Dziewczyna młodsza ode mnie o parę lat. Zerwała bo nie możemy na razie ze sobą mieszkać ze względów finansowych. Napisała mi po 1,5 roku związku, że ona chce poważnego życia, ma 22 lata i czas się usamodzielnić. Ponieważ nie może tego zrobić to czas się rozstać na 2 lata, żeby mogła w tym czasie nie tracąc czasu spotkać kogoś z kimś będzie mogłą go budować, a jeżeli nie to wtedy spróbujemy. Myślałem, że to zwyczajne rozstanie ale z czasem zaczęła do mnie pisać, że mnie kocha i, że tęskni. Jak zaproponowałem spotkanie to odmówiła wiele razy, tłumaczac się tym,  że nie chce i jej rodzice zabronili. Po tygodniu napisała, że zakłada Tindera i szuka faceta, żebym nie był zły. Po tygodniu od rozstania! Pisaliśmy dość często, ona do mnie codziennie, że mnie kocha, wieczorami, słodkie zdjęcia. Myślałem, że do siebie wrócimy, aż napisała, że jest facet na którym jej zależy, po pierwszym spotkaniu stwierdziła, że to dobry chłopak. Napisała, że ma dom który kupił z narzeczoną z którą byli 6 lat, ale rozstali się rok temu. Facet starszy od niej o 5 lat. Nie wiem czy to prawda czy napisała, żeby mnie wkurzyć. Zablokowałem ją wszędzie, żeby już nie robiła mi wody z mózgu ale po kilku dniach nie wytrzymałem i odblokowałem. Napisała mi, że mnie kocha. Napisałem, że też ją kocham. Wieczorem zapytałem dlaczego do mnie tak pisze, a ona odpowiedziała "żeby mi użyło". Wkurzyłem się i ją ochrzaniłem za to. Nic nie odpowiedziała. Na drugi dzień zaczęła mi wysyłać nasze wspólne filmy z wakacji i spotkań, ja też, była miła rozmowa, ale kiedy zapytałem co z tym chłopakiem odpowiedziała:"to nie twoja sprawa". Wiem, że spotyka się z innymi. Co ja mam zrobić, jak ona do mnie pisze, że tęskni i kocha? Teraz jest obrazona za to, że ją zablokowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ma 22 lata i czas się usamodzielnić. Ponieważ nie może tego zrobić to czas się rozstać na 2 lata, żeby mogła w tym czasie nie tracąc czasu spotkać kogoś z kimś będzie mogłą go budować, a jeżeli nie to wtedy spróbujemy." co ja czytam. gowniarka traktuje cie przedmiotowo, jak sponsoring a ty na to sie nabierasz. 22 lata?? w tym wieku to ja jeszcze do szkoly chodzilam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2020 o 20:06, whoko napisał:

Co ja mam zrobić

Zablokuj i już nie odblokowuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.10.2020 o 12:17, ultra0violet napisał:

nie trac czasu. znajdz kogos wartosciowego o ile jeszdcze wiesz co to jest wartosciowosc

 

Dnia 7.10.2020 o 12:31, Nemetiisto napisał:

Zablokuj i już nie odblokowuj.

Znalazła 4 miesiące temu typa który jest kucharzem i kilka lat zapieprzał za granica, żeby postawić w Polsce dom i się do niego wprowadziła. Co prawda po 2 miesiącach ciszy napisała do mnie 2 tygodnie temu, że "otworzyłam z ramki obrazek od ciebie i zrobiło mi się smutno". Co prawda codziennie na swoim blogi pisze coś o tym jak bardzo jego kocha, jaka to niesamowita miłość i zawsze będą się tak kochali. Dobrze wie że to widzę. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, whoko napisał:

Co o tym myślicie?

Zamknij definitywnie ten rozdział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, whoko napisał:

 

Znalazła 4 miesiące temu typa który jest kucharzem i kilka lat zapieprzał za granica, żeby postawić w Polsce dom i się do niego wprowadziła. Co prawda po 2 miesiącach ciszy napisała do mnie 2 tygodnie temu, że "otworzyłam z ramki obrazek od ciebie i zrobiło mi się smutno". Co prawda codziennie na swoim blogi pisze coś o tym jak bardzo jego kocha, jaka to niesamowita miłość i zawsze będą się tak kochali. Dobrze wie że to widzę. Co o tym myślicie?

hmm moj kolega wlasnie tak zrobil kilka mies temu. mam nadzieje, ze to nie zbieg okolicznosci heh

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, ultra0violet napisał:

hmm moj kolega wlasnie tak zrobil kilka mies temu. mam nadzieje, ze to nie zbieg okolicznosci heh

pytanie skąd jest kolega? uchylisz rąbka tajemnicy? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laska to typowa materialistka. Wyjdzie za bogatego tylko dla kasy by go dojić ile się da. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kolega nazywa się jędrzej to ma prze.... xd

7 minut temu, ultra0violet napisał:

Poludniowa Polska

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, whoko napisał:

Jeżeli kolega nazywa się jędrzej to ma prze.... xd

 

A co jesli jest dwoch takich jedrzejow xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
Dnia 13.10.2020 o 09:18, whoko napisał:

 

Znalazła 4 miesiące temu typa który jest kucharzem i kilka lat zapieprzał za granica, żeby postawić w Polsce dom i się do niego wprowadziła. Co prawda po 2 miesiącach ciszy napisała do mnie 2 tygodnie temu, że "otworzyłam z ramki obrazek od ciebie i zrobiło mi się smutno". Co prawda codziennie na swoim blogi pisze coś o tym jak bardzo jego kocha, jaka to niesamowita miłość i zawsze będą się tak kochali. Dobrze wie że to widzę. Co o tym myślicie?

Pieprznięta jakaś. Urwij z nią kontakt, bo będziesz miał problemy🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ultra0violet napisał:

A co jesli jest dwoch takich jedrzejow xD

Coś mi się wydaje, że to ten jeden, ten sam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że miłość odbiera rozum i tak dalej, ale po pierwszym zdaniu że to koniec bo ona musi na poważnie budować przyszłość a Ciebie na to nie stać, wywaliła bym na zbity pysk, bez odwrotu i jakichkolwiek rozmów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×