Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Trasek

Po pół roku razem dziewczyna zachowała się bardzo dziwnie.

Polecane posty

Powiedziała, że powinniśmy zamieszkać razem. OK, naciskałem na to już wcześniej. Ale postawiła warunek. Albo przepiszę na nią połowę mieszkania, albo nie ma szans. Mieszkanie spłaciłem sam, bez jej pomocy. Nie jesteśmy nawet zaręczeni. Po prostu czuję się zażenowany. 

• Confused 2

4 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

Myślałeś ze wszystko działa bezinteresownie? To jesteś naiwny. 

Miłość jest ślepa więc nie kocha jak potrzeba. 

Tylko trochę mi przykro, mówimy o mieszkaniu w Krakowie. Kosztowało mnie wiele wyrzeczeń, pomogli też rodzice. Gdybyśmy byli małżeństwem to zrozumiałbym. Ale nie mogę się zgodzić po pół roku. 

Odwrotną? Jak?

Przed chwilą, expresis verbis napisał:

Zaproponuj jej sytuacje odwrotna, jezeli rzeczywiscie pytasz powaznie. 

No i dobrze, przecież ona skończyła tylko inżynierię środowiskową, a ty jesteś po porządnych studiach - prawo na UAM, więc nie rozumiem, czego ci żal? 😎

Zaproponuj jej wspolne zamieszkanie w jej mieszkaniu, pod warunkiem, ze polowe przepisze na ciebie. Jezeli nie ma, to niech kupi.

• Like 2

Nie ma, mieszka z rodzicami. 

Tylko dla mnie wstydem byłoby w ogóle postawienie takiego warunku. Nie wiem, widocznie żyję w innym świecie. Jednak wierzę, że są osoby zakochane na zabój, które zgodziłyby się na takie coś. 

Moim problemem teraz jest to, co dalej ze związkiem. Traktowałem go poważnie, a teraz nie wiem, co dalej. Niby fajna dziewczyna, ale jedno zdanie zmieniło wszystko. 

Wiec jak wyzej, niech kupi i kredyt splaca sama, a na ciebie przepisze polowe bez jakichkolwiek zobowiazan. Tego dokladnie oczekuje od ciebie, wiec chyba nie bedzie miec z tym problemu?

• Like 2

1 godzinę temu, Trasek napisał:

Tylko dla mnie wstydem byłoby w ogóle postawienie takiego warunku. Nie wiem, widocznie żyję w innym świecie. Jednak wierzę, że są osoby zakochane na zabój, które zgodziłyby się na takie coś. 

Moim problemem teraz jest to, co dalej ze związkiem. Traktowałem go poważnie, a teraz nie wiem, co dalej. Niby fajna dziewczyna, ale jedno zdanie zmieniło wszystko. 

Jeszcze, czy może nadal z nią jesteś? 

Skoro stawia Ci takie warunki, no to co można myśleć? Nawet nie chce się tego komentować 🤦‍♀️

• Like 1

Kuta na 4 nogi! Trzymaj sie jej to nie zginiesz!!

Nawet gdybyscie byli malzenstwem to to, czego sie dorobiles przed slubem jest Twoje.

Moim zdaniem jest to bezczelny warunek, powinna Ci sie zapalic czerwona lampka.

• Like 1

To tak jakby powiedziala: Ty zarob, a ja to sobie wszystko schowam do kieszeni. Bede Twoja ksiezniczka, a w razie jak cos nam sie nie ulozy to I tak nie wyjde tak bez niczego- bede miala cos w zanadrzu- uwaga! Jak bedzie jeszcze rozmawiala o dzieciakach to przygotuj sie od razu w banku na alimenty! No coz, jak ten pierwszy tekst to bedzie I kolejny...

5 godzin temu, Trasek napisał:

No, przykra sprawa. Jakby co, to nie zgadzaj się 🙂 Na zabój? Proszę cię! Takie postawienie sprawy, każdego by otrzeźwiło z miłosnej gorączki😂

Nie, nigdy się na to nie zgodzę. Chyba, że zgodnie z zasadą pół na pół, ale ona oprócz samochodu nic nie ma. Tylko to, co zrobiła, jest dla mnie tak bezczelne, że nie wiedziałem co powiedzieć. Dziś już wiem, że niestety prawdopodobnie czeka mnie życie w pojedynkę. Jednak postawię ultimatum, trochę ze złośliwości. Jeśli jej rodzice przepiszą na mnie i na nią swoje mieszkanie, zgodzę się na jej warunki. Mieszkanie jest warte więcej niż moje. Oczywiście powołam się na zaufanie. Nie jest to ładna, ale chamstwo chyba można zwalczać tylko jeszcze większym chamstwem. 

• Like 1

12 minut temu, Trasek napisał:

Nie, nigdy się na to nie zgodzę. Chyba, że zgodnie z zasadą pół na pół, ale ona oprócz samochodu nic nie ma. Tylko to, co zrobiła, jest dla mnie tak bezczelne, że nie wiedziałem co powiedzieć. Dziś już wiem, że niestety prawdopodobnie czeka mnie życie w pojedynkę. Jednak postawię ultimatum, trochę ze złośliwości. Jeśli jej rodzice przepiszą na mnie i na nią swoje mieszkanie, zgodzę się na jej warunki. Mieszkanie jest warte więcej niż moje. Oczywiście powołam się na zaufanie. Nie jest to ładna, ale chamstwo chyba można zwalczać tylko jeszcze większym chamstwem. 

Czeka Cię życie w pojedynkę ?! Co Ty opowiadasz ? Niby dlaczego? W jakim w ogole jestes wieku ?

• Like 2

12 minut temu, Trasek napisał:

doskonale zagrane moim zdaniem, skoro mowa o zaufaniu, to niech to obejmuje wszystkich i wszystko

Nie, to niestety nie prowokacja. Rzadko spotykam się z dziewczynami, mimo dość niedomowego życia. Jednak to ona zaczęła mnie podrywać, pisać, dzwonić itd. Niestety dzisiaj wiem, jaki był tego powód. Mam 35 lat, ona 27. 

Co za bezczelna dziewczyna. Dziwne jest jak to mogło funkcjonować pół roku i ty sie nie wyznałeś wcześniej ???

Przecież takie jednostki zdradzają się już dużo wcześniej z innymi mniejszymi sprawami.

• Like 1

23 minuty temu, Antak napisał:

Co za bezczelna dziewczyna. Dziwne jest jak to mogło funkcjonować pół roku i ty sie nie wyznałeś wcześniej ???

Przecież takie jednostki zdradzają się już dużo wcześniej z innymi mniejszymi sprawami.

dokładnie, niech autor to kończy bo zrobi sobie piekło z życia

Ja kiedyś zaproponowałam mężowi, że dopiszemy go do mojego mieszkania (mam mieszkanie po dziadkach), to aż się wzbraniał. Powiedział, że on nie jest chciwy i że co moja rodzina powie i że on nie chce. Tylko że my znamy się ładnych parę lat, jesteśmy małżeństwem, mamy dziecko. Po dość krótkiej znajomości stawiać takie rządania nie mając żadnego wkładu w to mieszkanie to po prostu bezczelność. Liczyła, że może trafił się naiwny zakochany i a nuż się uda. 

• Like 1

Przed chwilą, agama1990 napisał:

Ja kiedyś zaproponowałam mężowi, że dopiszemy go do mojego mieszkania (mam mieszkanie po dziadkach), to aż się wzbraniał. Powiedział, że on nie jest chciwy i że co moja rodzina powie i że on nie chce. Tylko że my znamy się ładnych parę lat, jesteśmy małżeństwem, mamy dziecko. Po dość krótkiej znajomości stawiać takie rządania nie mając żadnego wkładu w to mieszkanie to po prostu bezczelność. Liczyła, że może trafił się naiwny zakochany i a nuż się uda. 

popieram

A co? dziewczyna miała sprzątać i inwestować w mieszkanie, które należy do chłopaka? Obudźcie się i spróbujcie myśleć logicznie!

4 godziny temu, Loyda napisał:

A co? dziewczyna miała sprzątać i inwestować w mieszkanie, które należy do chłopaka? Obudźcie się i spróbujcie myśleć logicznie!

Nie. Nie musi sprzątać i inwestować, nikt o to ją nie prosił (tak zrozumiałam) Jeszcze nawet nie są małżeństwem a nawet, gdyby byli to mogą mieć rozdzielność majątkową i w tym przypadku poniesione nakłady muszą być zwrócone. Wszystko można załatwić, ale nie można być tak bezczelnym.

ale oczywiście zgódz się, zgódz !!!!! na co jeszcze czekasz? 😄 

i później tacy naiwniacy jak autor płaczą po forach, że niby "wszystkie kobiety sa złe" 😄  a sami są sobie winni, że lecą na najgorszy sort materialistek i manipulantek. nie robią ZADNEGO PRZESIEWU. i pierwszej lepszej dają się naciągac na wszystko. 

nawet mi nie żal takich naiwnych frajerów. 😉 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się