Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sylvia121

Okres próbny na umowę o pracę a ciąża?

Polecane posty

20 minut temu, sylvia121 napisał:

Umiesz czytać?  Zadałam pytanie co robisz już w powyższej sytuacji. Jeśli nie umiesz odpowiadać na pytania - nie rób tego. 

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2020 o 10:17, sylvia121 napisał:

Dzień dobry 

Jestem zatrudniona na umowie o pracę na okres próbny 1 miesiąc. Po tym okresie zostanie przedłużona mi umowa .Moj pracodawca nie wie o ciąży (która rozpoczęła się przed pracą)  ale również prawnie nie mam obowiązku o tym informować oraz pracodawca nie może o to pytać. Jeśli zataje informację o ciąży i będę już na umowie o pracę, to należeć mi się będzie zasiłek macierzyński?  Zaznaczam, że okres próbny trwa 1 miesiąc ,a nie 3 .Tylko nie wiem, czy ma to znaczenie po podpisaniu już umowy o pracę 

Moja koleżanka miała podobna sytuację, z tym że została zwolniona z pracy, później jakoś zaszła w ciążę, ale nie wiedziała i znalazła nową pracę, normalnie podpisała umowę i raz w pracy zemdlała i wtedy się okazało, że jest w ciąży. To jakoś po 2 tygodniach po podpisaniu umowy się okazało. Szef był wściekły, chciał ją zwolnić i groził sądem.. ale ostatecznie nic nie zrobił, koleżanka jest już teraz na zwolnieniu i zaraz rozwiązane 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2020 o 11:51, BitchNaughty napisał:

Taaaaak nieplanowana ciąża, bo pewnie antykoncepcja zawiodła i nie wiedziałaś, że seks może prowadzić do ciąży. 

I tak, właśnie przez takie jak Ty kombinatorki i oszustki ja nie zatrudniam młodych kobiet. Wolę zatrudnić panią koło 50 lub mężczyznę. 

Tylko że nie wszystkie są takie jak autorka... Ale niestety pełno jest takich i przez nie te uczciwe młode mają ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×