Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
13trzynascie

Jaki następny proszek/płyn do prania?

Polecane posty

Od 8mcy piorę ciuszki w Loveli, chciałabym powoli przechodzić na normalny proszek/płyn, bo niestety Lovela w ogóle nie radzi sobie z dopieraniem ubranek po zupkach i owocach (ubranek, które były nawet wcześniej prane ręcznie..). Na początek mieszałabym dwa proszki żeby sprawdzić reakcję dziecka.

Co polecacie z doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórych zupek to i normalny proszek nie dopierze:) Na plamy z owoców polecam po prostu zalanie wrzątkiem, działa super (pod warunkiem że to tylko owoce, bez żadnego tłuszczu).

A proszek weź dowolny i ustaw dodatkowe płukanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy starszym synku uzywalam tego, którego my uzywalismy, bo dziecko przytulajac sie do nas, śpiąc w naszej poscieli czy pod naszym kocem mialo już z nim styczność. U nas to byl vizir sensitive. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam tylko na początku używać proszku dziecięcego, później przejdę na nasz i tak jak dziewczyny radzą dodatkowe płukanie powinno wystarczyć. Ja uzywam ariel lub persil tego niemieckiego i powiem szczerze ze radzi sobie ten proszek z różnymi plamami, zobaczymy jak to będzie przy dzidziusiu🤔😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszlam na ten proszek, ktory aktualnie uzywam do prania naszych rzeczy. Ustawiam dodatkowe plukanie i tyle. Mam dziecko alergika, ktore jak bylo malutkie, zreszta do dzis sie zdarza, mialo wysypki po jedzeniu. Teoretycznie jest bardziej narazony na uczulenia lecz dotychczas nic sie nie stalo. Dodatkowe plukanie zalatwia sprawe.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×