Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hshh

Jak często dajcie dzieciom słodycze?

Polecane posty

Moja córka była otyła obecnie brakuje jej 2 kg do nadwagi czyli dość dużo schudła bo obecnie  ma wagę w górnej normie. Dietetyk zabroniła jej dawać słodyczy przez  cały czas ale ona płacze gdy chce słodycz  jak  jej nie dostaje i przestaje po godzinie robi tak ciągle a ja od tego jej płaczu oszaleje. Czy mogę jej chociaż raz na miesiąc coś słodkiego dać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cukier zdrowy nie jest ale co jest? Raz na jakiś czas tragedii chyba nie robi. Ja niestety jem słodycze codziennie i nie umiem przestać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zapytaj pani dietetyk czy możesz dawać tzw. zdrowe słodycze. Ja np. robię ciasteczka bananowe, lub z kaszy jaglanej. Oczywiście zdarza mi się dać dziecku coś sklepowego, jakieś Kinder jajko, czy żelki ale generalnie to staram się ograniczać bo cukier, tak jaki i sól zresztą jest w zasadzie wszędzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Sansey👍

lepiej dawać jej zdrowe słodycze, jest pełno w internecie zdrowych przepisów...trzeba tylko chciec😏

mam dwoje dzieci i nierozumiem tego ze płacze bo chce słodycze, kupuje im raz na jakiś czas coś słodkiego jeśli uznać ze zasłużyły 😬a tak to Pieke ciasta lub ciasteczka raz w tygodniu, w zdrowszej wersji, zastępuje cukier xylitolem...patrzę na etykiety ile dany produkt zawiera cukru- a uwierz mi każdy prawie ma🙄 zamiast cukru w domu uzywam zastepnikow, jogurty kupuje tylko naturalne dodaje łyżke miodu naprzyklad i już coś słodkiego na szybko, teraz sezon jest na owoce, to dawaj jej.... poza tym musicie dawać jej przykład wy jako rodzice... jeśli jecie zdrowo to dziecko tez będzie a jeśli nie patrzycie na to i jecie hmmmm byle co to wiadomo ze dziecko je to samo....Ja sama interesuje się zdrowym odżywianiem, przeczytałam masę książek, cwicxylam u trenera personalnego który powiedział na co zwracać uwagę w odżywianiu... coś robisz zle, bo nadwaga sama się nie wzięła imusisz  być teraz konsekwentna i wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe... pomysł ze jej zdrowie leży w twoich rękach 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, BitchNaughty napisał:

O znowu matka od płaczącej córki? Przestań wreszcie ulegać rykowi dziecka. 

Tyko jak wytrzymać 3 godziny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2020 o 18:13, Sansey napisał:

Może zapytaj pani dietetyk czy możesz dawać tzw. zdrowe słodycze. Ja np. robię ciasteczka bananowe, lub z kaszy jaglanej. Oczywiście zdarza mi się dać dziecku coś sklepowego, jakieś Kinder jajko, czy żelki ale generalnie to staram się ograniczać bo cukier, tak jaki i sól zresztą jest w zasadzie wszędzie. 

Już pytałam pani dietetyk i zabroniła jej dawać jakich kolwiek słodyczy ona twierdzi że jak dla alkoholika nie ma jednego kieliszka to dla niej nie będzie 1 czy 2 ciastek. O tzw zdrowe słodycze jej nie pytałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Hshh napisał:

Tyko jak wytrzymać 3 godziny? 

Być konsekwentną, jak dziecko zobaczy, że płacz nie działa to w końcu kiedyś przestanie. Skoro działa, to dlaczego miałoby nie płakać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×