Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ImTheOne

Boję się

Polecane posty

1 godzinę temu, Niki98 napisał:

A widziałeś się już z nią po tej przerwie? Podszedłeś do niej czy się aż tak boisz? Jakaś reakcja z jej strony? Tez kiedyś mi się ktoś tak podobał, że aż się go trochę bałam, więc rozumiem

Jeszcze nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Mi
5 godzin temu, ImTheOne napisał:

Źle myślisz i się mylisz. To moja największa miłość, marzę żeby była blisko. 

Ta, jasne. Wszyscy chcecie, tylko jakoś nie możecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Niki98 napisał:

A widziałeś się już z nią po tej przerwie? Podszedłeś do niej czy się aż tak boisz? Jakaś reakcja z jej strony? Tez kiedyś mi się ktoś tak podobał, że aż się go trochę bałam, więc rozumiem

Facet musi być nieźle zakochany i bardzo młody skoro aż tak się boi.

1 godzinę temu, Malutka Mi napisał:

Ta, jasne. Wszyscy chcecie, tylko jakoś nie możecie. 

Jak ktoś jest młody i nieśmiały to nie może. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Mi
18 minut temu, Hellies napisał:

Facet musi być nieźle zakochany i bardzo młody skoro aż tak się boi.

Jak ktoś jest młody i nieśmiały to nie może. 😉 

Nie mamy pewności czy autor jest młody czy nieśmiały, czy coś nabroił, jeśli nawet tak napisał to nie musiało być to prawdą 😉. Uważam, że to ten od „kici” 😑😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Malutka Mi napisał:

Nie mamy pewności czy autor jest młody czy nieśmiały, czy coś nabroił, jeśli nawet tak napisał to nie musiało być to prawdą 😉. Uważam, że to ten od „kici” 😑😂

Temu od kici już tyle żeśmy doradzili że chyba bardziej nie można. 😄 Raczej to nie on. 

Wam kobietom się wydaje że to takie proste i oczywiste że jak facet się zakocha to będzie latał, się starał i robił z siebie wielokrotnie błazna 😉 To nie jest takie oczywiste. Jak facet ma kompleksy albo jest nieśmiały i do tego jeszcze bardzo mody to takich rzeczy nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Mi
Napisano (edytowany)
8 minut temu, Hellies napisał:

Temu od kici już tyle żeśmy doradzili że chyba bardziej nie można. 😄 Raczej to nie on. 

Wam kobietom się wydaje że to takie proste i oczywiste że jak facet się zakocha to będzie latał, się starał i robił z siebie wielokrotnie błazna 😉 To nie jest takie oczywiste. Jak facet ma kompleksy albo jest nieśmiały i do tego jeszcze bardzo mody to takich rzeczy nie będzie.

Kobiety też potrafią być honorowe, więc będzie 1:1, jeden uniesie się honorem inny będzie nieśmiały i zdąrzą się zestarzeć zanim coś wykrztuszą z siebie 😂

ja myślę, że to on 😉

Edytowano przez Malutka Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
10 minut temu, Malutka Mi napisał:

Kobiety też potrafią być honorowe, więc będzie 1:1, jeden uniesie się honorem inny będzie nieśmiały i zdąrzą się zestarzeć zanim coś wykrztuszą z siebie 😂

ja myślę, że to on 😉

Z tym od kici dyskutowaliśmy w prywatnym wątku który ma jakieś 3600 wiadomości, więc wątpię. Chociaż Kicia to dość popularne zdrobnienie. Może być ich wiele. 😄 

Edytowano przez Hellies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Mi
2 minuty temu, Hellies napisał:

Z tym od kici dyskutowaliśmy w prywatnym wątku który ma jakieś 3600 wiadomości, więc wątpię. Chociaż Kicia to dość popularne zdrobnienie. Może być ich wiele. 😄 

Wiem, że to on, ma charakterystyczny sposób pisania. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Malutka Mi napisał:

Wiem, że to on, ma charakterystyczny sposób pisania. 🤣

W każdym razie i w jednym i w drugim przypadku efekt będzie ten sam jeżeli się nie ogarną i nie nabiorą odwagi aby...

 

Dnia 21.05.2020 o 23:44, Coś Ci napisze napisał:

Jeśli nie chcesz myśleć to przestań o niej pisać. Mnie dzisiaj facet udowodnił swoim zachowaniem, że moje starania nie mają sensu. Dobranoc i wszystkiego dobrego dla Ciebie 🙂

...walczyć dopóki druga strona da do zrozumienia że to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Coś Ci napisze napisał:

Nikt normalny nie wymaga od drugiej osoby, żeby dla niego robiła z siebie błazna. Ja naprawdę staram się wczuć w sytuację drugiej strony, ale druga strona też powinna nie robić mi na złość, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. 

 

Czasami nie ma sensu walczyć, jak odbijamy się o mur... 

PS. Mniej mne tu dzisiaj, bo rodzinka przypomniała sobie o moich urodzinach 😄 dzisiaj, jutro, a nawet jeszcze w poniedziałek będą mnie odwiedzać. 😜Fajnie, że jednak jestem dla nich choć trochę ważna❤️

Twojej sytuacji dokładnie nie znam ale jeżeli w Twoim przypadku to rzeczywiście był "mur" to faktycznie walka nie miała sensu.

Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin. 💐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można się bać osoby która nam się podoba i dlaczego ktoś sie boi? 

Bardzo chciałabym uzyskać odpowiedź na te pytania. Wydaje mi się, że sama mam do czynienia z takiego typu sytuacją. 

Nie moge zrozumieć tej drugiej osoby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Hellies napisał:

Twojej sytuacji dokładnie nie znam ale jeżeli w Twoim przypadku to rzeczywiście był "mur" to faktycznie walka nie miała sensu.

Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin. 💐

Dołączam sie z życzeniami:)

Mur zawsze można ''rozebrać'' chociaż to niełatwa praca, przynosi efekty.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Coś Ci napisze napisał:

Dziękuję za życzenia ❤️

ja już nie mam siły.. Poddałam się, ale życzę mu wszystkiego najpiękniejszego 🙂

wiesz, czasami wydaje mi się, że nie dam rady... i idę dalej... ku własnemu zaskoczeniu

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Coś Ci napisze napisał:

Ja też, ale przed chwilą sprawił mi cholerną przykrość. Siedzę i łzy mi płyną jak groch chociaż miałam mieć fajny weekend wszystko jak zwykle jest do kitu.. Boże za co? Dawno nie płakałam to dzisiaj nadrobię zaległości... 

Co do Niego my zrobiliśmy wszystko co mogliśmy, to było bez szans czasami tak bywa. Zawsze będę go pięknie wspominać ❤️

Nie zawsze jest jak chcemy. 

Widzę

oceniam szanse

podejmuję decyzję

nie walczę

gdy wiem

że 

nie mam 

szans.

Energia wraca gdy nie marnujesz jej na mrzonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Coś Ci napisze napisał:

Pewnie masz rację tylko dzisiaj jest mi wszystko jedno. Muszę się teraz wypłakać... 

To też dobry sposób na odreagowanie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×