Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gumisia

Faceci są jednak bez uczuć, dzisiaj to zrozumiałam.

Polecane posty

Pojechałam do brata, który był załamany po rozstaniu z dziewczyną. Nastąpiło to 2 tygodnie temu. Teraz mu przeszło, dowiedział się, że dziewczyna już ma nowego. Ja bym umierała w takiej sytuacji z tęsknoty, a on przestał się przejmować. Powiedział, że skoro dziewczyna po niecałych 2 tygodniach ma kogoś nowego, to szkoda mu tylko, że był z nią pół roku. Brat, pochodzimy z jednego domu, razem się wychowaliśmy, a on jest taki zimny. 

I dobrze, że tak po nim spłynęło. Pewnie już wcześniej coś zaczęło się psuć w ich związku, a może ona też kręciła już  z tym następnym, więc zerwanie to była tylko czysta formalność. 

Raczej ma zdrowe podejście do tej sytuacji. A ta laska niby ma uczucia? Skoro tak szybko przeskoczyła z kwiatka na kwiatek. Nie sądzę

Strasznie. A jakie są najlepsze związki? Oparte na czym?? Wspólnym działaniu w iluzji Maya? Czy coś więcej;)☺️🏴☠️

Dobrze zrobil po co ma miec serce dla kogos kto nie ma go dla niego?

• Like 1

Laska to jest jedynie z nieba a nie na ziemi.

Na ziemi pomiędzy niebem a samsara 😎.

Czujemy się szczęśliwi z powodu wieczności radujacej się bez nas.

Gdybyśmy byli jak Abraxsas to by nie było problemu🏴☠️

Napisano (edytowany)

Ja kiedyś słyszałam jak po pogrzebie świeża wdowa powiedziała: "teraz będę miała lepiej" 😄 

Edytowano przez Ciri'
  • Like 1

Kobiece Demony 😺👻 nie zastąpią czystej radości z powodu Istnienia od zawsze.🙄👹

1 minutę temu, AmidaButsu napisał:

Strasznie. A jakie są najlepsze związki? Oparte na czym?? Wspólnym działaniu w iluzji Maya? Czy coś więcej;)☺️🏴☠️

Odpowiem w prost; na czymś więcej ;). W iluzji Maya to tylko narządy rozrodcze się liczą i ciało materialne. A tam... tam blisko, a zarazem daleko, bo  TO jest najważniejsze, jak mgła, przeszywającą i nieskończona mgla:D wszechświat. Mnóstwo mgły... zajo...a można dostać ;)

• Haha 1

Przed chwilą, AmidaButsu napisał:

Kobiece Demony 😺👻 nie zastąpią czystej radości z powodu Istnienia od zawsze.🙄👹

Takie prawde 🐧

1 minutę temu, Ciri' napisał:

Ja kiedyś słyszałam jak po pogrzebie świeża wdowa powiedziała: "teraz będę miała lepiej" 😄 

A w grobie odpocznę, tak mówili... a tu wędrówka ( życie po życiu...)i co teraz? Robota, aż wrze wszędzie. Po całym wszechświecie się rozproszylismy. Ach ta mgła, taka rozproszona...

1 minutę temu, IlonaLalka napisał:

A w grobie odpocznę, tak mówili... a tu wędrówka ( życie po życiu...)i co teraz? Robota, aż wrze wszędzie. Po całym wszechświecie się rozproszylismy. Ach ta mgła, taka rozproszona...

A to też słyszałam 😉

Czasami się zastanawiam, co jest po życiu? Myślę, że nie ma nic. Jest koniec totalny. Chociaż rodzice wpajali mi do głowy coś innego i tym samym zasiali pewne wątpliwości. 

A jeszcze odnosząc się do tematu. można by o mnie powiedzieć, że jestem osobą bez uczuć, ponieważ ja po rozstaniu dość szybko szukałam kogoś innego, ale niekoniecznie faceta do seksu. Szczególnie po krótkich związkach. Jak na lekarstwo 😉

47 minut temu, Gumisia napisał:

Pojechałam do brata, który był załamany po rozstaniu z dziewczyną. Nastąpiło to 2 tygodnie temu. Teraz mu przeszło, dowiedział się, że dziewczyna już ma nowego. Ja bym umierała w takiej sytuacji z tęsknoty, a on przestał się przejmować. Powiedział, że skoro dziewczyna po niecałych 2 tygodniach ma kogoś nowego, to szkoda mu tylko, że był z nią pół roku. Brat, pochodzimy z jednego domu, razem się wychowaliśmy, a on jest taki zimny. 

piąteczka dla brata 🖐️ moja mentalność 👌 skoro po 2tyg kogoś znalazła to znaczy, że  nic do niego nigdy nie czuła, a jak nie czuła to... randap na chwasta, alleluja i do przodu💪 

Mężczyźni szybko znajdują sobie nowy obiekt, żeby nie zacząć płakać po rozstaniu... Boją się zacząć płakać z obawy, że nigdy nie przestaną... płakać. 

22 minuty temu, Ciri' napisał:

A to też słyszałam 😉

Czasami się zastanawiam, co jest po życiu? Myślę, że nie ma nic. Jest koniec totalny. Chociaż rodzice wpajali mi do głowy coś innego i tym samym zasiali pewne wątpliwości. 

A jeszcze odnosząc się do tematu. można by o mnie powiedzieć, że jestem osobą bez uczuć, ponieważ ja po rozstaniu dość szybko szukałam kogoś innego, ale niekoniecznie faceta do seksu. Szczególnie po krótkich związkach. Jak na lekarstwo 😉

Samsara i wolny od niej Absolut.

Zrealizowana Pustka i ta sama

Niekończąca się iluzja Maya👹🐧

Nie ma i nie istnieje nic pomiędzy, no chyba że wierzymy w bajki..😘

Jeśli ktoś wierzy że to w co wierzy i uważa na swój temat jest choćby w ułamku realne, to musi oznaczać jedno. Ktoś taki śni sen diabła 

A realny jest tylko

Brahma, Nembutsu 😗😎 i demony😈😼🐇😁

25 minut temu, Masz jedną wadę... napisał:

Mężczyźni szybko znajdują sobie nowy obiekt, żeby nie zacząć płakać po rozstaniu... Boją się zacząć płakać z obawy, że nigdy nie przestaną... płakać. 

czytaj ze zrozumieniem, to ona się szybko pocieszyła. Poza tym.. jego postawa nie oznacza, że nic nie czuje. Pewnie mu żal doope ściska, ale trzyma fason bo zaistniele okoliczności bardzo mobilizują do tego.

Napisano (edytowany)
14 minut temu, elektryzująca napisał:

Pewnie mu żal doope ściska

Edytowano przez elektryzująca
nieważne :)

1 godzinę temu, Ciri' napisał:

wdowa tuli się do swojego zmarłego męża w trumnie. Podchodzi do niej przyjaciółka i pyta: Co Ty to odp*asz, przecież go nienawidziłaś? Na co ona: daj spokój, tak wczoraj popilam z radości, że ledwo na tym kacu stoję, a on taki fajny zimniutki.. 😅

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Charlotteforever napisał:

Juz moja odp znikla ale ktos ma bol dupska 🤣 dobrze chlopak zrobil

Też tak uważam 😎 uważaj, żeby ktos kiedyś Cie nie wychooja£😈

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Charlotteforever napisał:

Nie ma juz takiej mozliwosci. Znam ludzi na wylot 😅

jesteś tak zgorzkniała, że ktoś Ciebie też mógłby zapiąć na wylot.... uważaj z czego śmiejesz się, karma wraca... 

37 minut temu, AmidaButsu napisał:

Jeśli ktoś wierzy że to w co wierzy i uważa na swój temat jest choćby w ułamku realne, to musi oznaczać jedno. Ktoś taki śni sen diabła 

A realny jest tylko

Brahma, Nembutsu 😗😎 i demony😈😼🐇😁

Ogółem to jest realne co robimy, każdy nasz ruch / posunięcie bierze za sobą późniejsze konsekwencje. Życie to nie iluzja. Mimo , ze nie pamiętamy poprzednich żyć, każde ma tzw. Karmę. Owszem, nie można wierzyć w bzdury ( a raczej się nie powinno w nie wierzyć, np. Ze istnieją anioły i demony, bo Brahma, czyli To, czyli ja, czyli my wszyscy na tej ziemi( zwierzęta, rośliny, kamienie, ludzie itd.) oraz cały nieskończony wszechświat  to całość. Demonem nazwiemy kogos złego, a aniołem kogos dobrego. Aniołem możemy nazwać kogos pięknego oraz z dobrym charakterem, a demona kogos ze złym charakterem, ale ogółem są całością i nieskończonością wszystkiego, czyli tej całości. Czyli ogółem skoro to jest całość to nie ma czegoś takiego jak anioł i diabeł , bo to jest to samo, czyli całość się nie rozdrabnia, ale jak chcesz rozdrabniać całość to można wtedy tak powiedzieć , jak powyżej o zachowaniu danej jednostki. Ale być może są planety na których żyły lub egzystują jeszcze nadaj( jeśli gwiazda się nie rozpadła i nie zamieniła w czarna dziurę w tym np. Układzie planetarnym) podobne istoty ze skrzydłami lub rogami i są dobre i złe... itd. Czyli jednak anioły i demony po TA NAZWA i charakterem mogły istnieć. Podpowiedzią wędrówek mogą być ludzkie sny, niby złudzenie , a niby nie, ponieważ mogło kiedyś tak być, ze znajdowałem się w takim a nie innym, dziwacznym , śmiesznym, tragicznym lub nijakim ciele materialnym lub tez niematerialnym, przedstawianym jako lżejsze ciało materialne ( a mogłeś siebie samego zobaczyć) , ale mało tego... Ty wszystkiego nie pamiętasz bo to było albo coś szybszego niż prędkość swiatla( tu można sobie niejako wyobrazić - czyli nasz zalany mózg woda nie jest w stanie tego sobie całościowo przypomnieć co dokładnie się kiedykolwiek robili, a skoro jest tak cały czas i w kolko? Tez nie, bo to ciało nas ogranicza. Itd ....

• Thanks 1

Tam na samej gorze - miałam na myśli bzdury, ze jesteśmy jakoś podzieleni na części. To ciało? Ja w tym ciele? Tak, owszem, ale ogółem należę do całości i jestem całością , nieskończonością i tak w kolko. Czyli tak na prawdę nie ma podziału. Tylko w tej materi jest podział . Czyli maya- nam się wydaje , ze to podział, ale ogółem to całość . Wydaje?  Mało kto wie, ze my wszyscy wyraz ze wszechświatem jesteśmy całością. To słucham dalej tych bzdur o facetach i kobietach... ach to tylko nazwa na narządy rozrodcze. Czyli na stół jakbym nie znała języka tez powiem stolololo i nazwę stół stolololo , czyli to tylko nazwa, czyli wszyscy na ziemi nie mamy płci, a nazwa to tylko narządy rozrodcze ... ach, ale wszyscy tu się kłócą na forum , ze gej , ze lesbijka ... a to tylko nazwy.. nic więcej ...

Przed chwilą, IlonaLalka napisał:

Tam na samej gorze - miałam na myśli bzdury, ze jesteśmy jakoś podzieleni na części. To ciało? Ja w tym ciele? Tak, owszem, ale ogółem należę do całości i jestem całością , nieskończonością i tak w kolko. Czyli tak na prawdę nie ma podziału. Tylko w tej materi jest podział . Czyli maya- nam się wydaje , ze to podział, ale ogółem to całość . Wydaje?  Mało kto wie, ze my wszyscy wyraz ze wszechświatem jesteśmy całością. To słucham dalej tych bzdur o facetach i kobietach... ach to tylko nazwa na narządy rozrodcze. Czyli na stół jakbym nie znała języka tez powiem stolololo i nazwę stół stolololo , czyli to tylko nazwa, czyli wszyscy na ziemi nie mamy płci, a nazwa to tylko narządy rozrodcze ... ach, ale wszyscy tu się kłócą na forum , ze gej , ze lesbijka ... a to tylko nazwy.. nic więcej ...

Dalej... TO, czyli my wszyscy, nazywa po polsku Bóg, czy kto jak chce brahma itd . To my wszyscy. Nie róbcie podziału , błagam was, bo to bzdura jest totalna , ze hej... no ale. Zapomnieli się wszyscy w tej niby waszej grze? To nie jest żadna gra. Kiedyś ludzie grali , ze jestem facetem lub kobieta. Teraz nawet nie wiedza , ze to tyko nazwa jest na określony obiekt...

Dalej... TO, czyli my wszyscy, nazywa po polsku Bóg, czy kto jak chce brahma itd . To my wszyscy. Nie róbcie podziału , błagam was, bo to bzdura jest totalna , ze hej... no ale. Zapomnieli się wszyscy w tej niby waszej grze? To nie jest żadna gra. Kiedyś ludzie grali , ze jestem facetem lub kobieta. Teraz nawet nie wiedza , ze to tyko nazwa jest na określony obiekt...

Dalej... TO, czyli my wszyscy, nazywa czy kto jak chce brahma itd . To my wszyscy. Nie róbcie podziału , błagam was, bo to bzdura jest totalna , ze hej... no ale. Zapomnieli się wszyscy w tej niby waszej grze? To nie jest żadna gra. Kiedyś ludzie grali , ze jestem facetem lub kobieta. Teraz nawet nie wiedza , ze to tyko nazwa jest na określony obiekt...moim skromnym zdaniem jest co się dowiadywać.

• Like 1

To, że sobie kogoś znalazła, to nic nie znaczy. Część osób w ten sposób właśnie odreagowuje silne, negatywne emocje po rozstaniu. Szukają nowego partnera, aby nie myśleć o poprzednim. Tzw. metoda "klin klinem". 

Natomiast widać, że twojemu bratu raczej w ogóle na niej nie zależy. I chyba to nie była miłość z jego strony, pewnie była dla niego jedynie tzw. "zapchajdz.iurą". 

Faceci często (znacznie częściej niż się o tym mówi)  związują się z pierwsza lepsza kobietą, która okaże im zainteresowanie, na zasadzie "byleby jakaś była". W du/pie mają uczucia czy szczerość. 

1 godzinę temu, Masz jedną wadę... napisał:

tak, tak, oooczywiście, tylko faceci płaczą po rozstaniach , TYLKO faceci 😄 

masz jeszcze jakieś "oświecające" przemyślenia? 😄 

Pewnie jeszcze nie przeszło, ale co wypowiedziane na głos brzmi bardziej wiarygodnie... szybciej się otrząśnie... : ) 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować