Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Madelineee

Czy wy uważacie, że bycie wegetarianem, erganem to teraz taka moda?

Polecane posty

Napisano (edytowany)
7 minut temu, gameover_ napisał:

mam właśnie podobne, racjonalne podejście do tego 

ale oznajmij coś takiego na forum wege/obrońców zwierząt - to zaczną życzyć ci śmierci itd. buahahaha! tak wygląda to ich "pokojowe" i "tolerancyjne" nastawienie :classic_cool:

Rozumiem, że gdyby kanibalizm był dozwolony to i dziecko też bysmie zjedli bo jego umysł nie jest jeszcze wystarczająco rozwinięty... 

Edytowano przez marawstala
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, marawstala napisał:

Rozumiem, że gdyby kanibalizm był dozwolony to i dziecko też bysmie zjedli bo jego umysł nie jest jeszcze wystarczająco rozwinięty... 

Zależy jak co się rozumuje, bo idąc tą drogą to tak. Jakby nie było kanibalizm istniał i gdzieś tam na pewno istnieje, chociaż dla mnie to chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zielonaagata napisał:

Zależy jak co się rozumuje, bo idąc tą drogą to tak. Jakby nie było kanibalizm istniał i gdzieś tam na pewno istnieje, chociaż dla mnie to chore.

Ten argument ZA... jedzeniem zwierzątek dlatego że są głupiutkie jest po prostu ciut dziwny... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, marawstala napisał:

Ten argument ZA... jedzeniem zwierzątek dlatego że są głupiutkie jest po prostu ciut dziwny... 

To prawda. Nie powinno się używać takich argumentów, bo co z ludźmi, którzy się rodzą z jakimiś chorobami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

ja ogolnie mam szacun do wegetarian ale mi mieso za bardzo smakuje, no dla mnie argument ZA jedzeniem zwierzatek jest taki, ze np. miesko jest na polce w sklepie O.O i przyciąga... jakby nie bylo to bym nie jadła.. a i te wege produkty sa fajne, lubie mleko migdalowe i rozne cuda mniam tzn jest zroznicowanie jakies

Edytowano przez oink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zielonaagata napisał:

To prawda. Nie powinno się używać takich argumentów, bo co z ludźmi, którzy się rodzą z jakimiś chorobami?

dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, gość xyz napisał:

A co to ma do człowieka? Zwierzę całe życie jest głupie i nieświadome. Natomiast człowiek wraz ze wzrostem nabywa świadomości. Więc nie ma co porównywać, nawet dziecka (które niedługo bedzie świadome) do zwierzęcia (które całe życie będzie nieświadome)

Oj powiedziałabym, że nie jedno zwierzę mądrzejsze jest od niejednego człowieka i bardziej wrazliwe...

Zobacz sobie ten kanał... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×