Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Madelineee

Kobieto, czy mogłabyś być z facetem z nadwagą, ktory was nie pociaga seksualnie ale ma super charakter?

Polecane posty

W wieku 75 lat to można być z kimś dla charakteru. A tak to ważny jest seks i trzeba z przyjemnością się kochać i pieścić 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ma świetny charakter, to będzie pociągał pomimo tuszy. Tak to działa u kobiet. Oczywiście u kobiet dojrzałych emocjonalnie.
To nie jest przesada, jeśli ktoś mówi, że dla kobiety najbardziej seksowną częścią ciała jest umysł. To czysta prawda.

Jak facet ma charyzmę, wiedzę, intelekt, jest szarmancki, ma poczucie humoru i robi fajne rzeczy - to idę z nim do łóżka w ciemno. ❤️

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowany)

To złożony temat. Gdyby miał super charakter i to "coś" to z dużym prawdopodobieństwem pociąg seksualny pojawiłby się sam. Natomiast wierząc w przyjaźń damsko-męską wiem, że można kogoś uwielbiać, twierdzić ze jest atrakcyjny ale bez tego czegoś nie widzieć go jako partnera. Mój przyjaciel jest niesamowicie przystojny, ma świetny charakter, ale w życiu nie chciałabym mieć go za partnera. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że idę z nim do łóżka w ciemno, bo wiem, ze przy jego charakterze - będzie też doskonałym kochankiem, który nie będzie w łóżku egoistą, a jego inteligencja każe mu wcześniej sprawdzić, jak można sprawić przyjemność kobiecie. Będzie uważny, delikatny i śmiały jednocześnie - po prostu czad!

Ach, spotkać takiego faceta... Nie przeszkadzałaby mi ani jego nadwaga, ani brak włosów, mógłby być rudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lododendron napisał:

Dodam, że idę z nim do łóżka w ciemno, bo wiem, ze przy jego charakterze - będzie też doskonałym kochankiem, który nie będzie w łóżku egoistą, a jego inteligencja każe mu wcześniej sprawdzić, jak można sprawić przyjemność kobiecie. Będzie uważny, delikatny i śmiały jednocześnie - po prostu czad!

Ach, spotkać takiego faceta... Nie przeszkadzałaby mi ani jego nadwaga, ani brak włosów, mógłby być rudy.

Niestetyt faceci w wiekszosci przypadkow licza tylko na wlasna przyjemnosc. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Madelineee napisał:

Niestetyt faceci w wiekszosci przypadkow licza tylko na wlasna przyjemnosc. 

Niestety. Wtedy nawet uroda Jareda Leto nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, arto8999 napisał:

Milion razy to słyszałem w życiu, ja bym nie mogła, to nie w moim guście, ja jestem inna, męczy mnie juz to gdakanie.

Ale nie wnikam. Wiele kobiet by mogło - ba! wiele tak robi. Kobiety mają biologicznie w sobie sporo z prostytutki.

Zmień otoczenie, kolego. Zdecydowanie obracasz się wśród patologii. Cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, arto8999 napisał:

Milion razy to słyszałem w życiu, ja bym nie mogła, to nie w moim guście, ja jestem inna, męczy mnie juz to gdakanie.

Ale nie wnikam. Wiele kobiet by mogło - ba! wiele tak robi. Kobiety mają biologicznie w sobie sporo z prostytutki.

a czy Ty bys mogl byc z kobieta ktora Cie clakowicie nie pociaga seksualnie, ale gdyby byla bogata, to bys mogl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nadwaga i dobry charakter wyklucza się wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, RZECZOM napisał:

nadwaga i dobry charakter wyklucza się wzajemnie.

Dlaczego ? ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, RZECZOM napisał:

nadwaga i dobry charakter wyklucza się wzajemnie.

P i e r d o l i s z. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Madelineee napisał:

Dlaczego ? ;o

bo człowiek który ma dobry charakter nie dopuści do tego aby mieć nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda przyjaznilem sie kiedys z facetem ktorego na 1 rzut oka uznawalem za bardzo niatrakcyjnego (byl bardzo niski najnizszy na roku) ale mial mega powodzenie. Co prawda gruby nie byl bo szczuply wysportowany i mial to cos, potrafil uwiesc kazdego swoim wdziekiem, newat facetow (zart - tzn w sensie wzbudzal sympatie) a co dopiero kobiety 🙂 Ale laski wypowiadaly sie o nim ze ogolnie jest ladny tzn z twarzy i ze bardzo przebojowy. I mysle ze taki ktos ma powodzenie bez wzgledu na wyglad, bo nagle kobiety zmieniaja zdanie jakie robi 1 wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, arto8999 napisał:

Z jakiego pseudoporadnika dla kobiet ten bełkot ? xD  "Jak być szczęsliwą wyzwoloną kobietą XXI wieku " ? 😄

nie, z własnego doświadczenia. 10 kilo w 2 miesiące synu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, arto8999 napisał:

Gratuluję, dziewczynko.

Nijak to nie potwierdza tego bełkotu, który padł wcześniej

dziewczynki to piszczą jak mnie widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym z takim nie byla bo chce troche przyjemnosci w zyciu tez hmmm chyba ze bedac grubawym bedzie dla mnie tez atrakcyjny seksualnie (czasem sa tacy, nie full grubasy ale troche krepi, z lekkim brzuszkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, arto8999 napisał:

Z ciekawości: facet z nadwagą (np 185 cm 105 kg) moze byc atrakcyjny seksualnie dla ciebie ?

hmmmm wg bmi to idealna waga dla faceta przy tym wzroscie to 85-86 kg, jak dla mnie to 10 kg nadwagi dopuszczalne ze tak powiem xD haha no i zalezy jak to sie uklada, niektorzy maja wiecej miesni i to im daje wage, tak na liczbach to mi ciezko stwierdzic jak kogos nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Duży bęben , to przeważnie od piwa i słabego żarcia ( dużo pieczywa w diecie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pari napisał:

Duży bęben , to przeważnie od piwa i słabego żarcia ( dużo pieczywa w diecie).

to prawda, usunięcie jak największej ilości węglowodanów z diety to podstawa przy chudnięciu. ale do tego potrzeba chęci i woli, a osoby o słabym charakterze takich rzeczy nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mają różne gusta,  więc bywa że dla jednego ktoś jest atrakcyjny a dla innego nie (oczywiscie są osoby,  które dla wszystkich są atrakcyjni). Nie mogłabym być z kimś kto mnie nie pociąga seksualnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
17 minut temu, zielonaagata napisał:

Z nadwagą różnie bywa. U jednego będzie bardzo widoczna, a innego niezauważalna.

dokladnie. Pisza ze Shakira wazy 65 kg przy 157 i ma niby lekka nadwage (wg bmi) hmmm no ja bym wygladala jak prosiak przy takiej wadze (jestem podobnego wzrostu) a u niej to chyba wyglada spoko, nie znam sie ale chyba sie podoba bo w koncu Shakira przeciez no xD

Edytowano przez oink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Przede wszystkim otyłość u młodych jest sygnałem alarmowym, że z organizmem jest coś nie tak (choroba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Sam pierd.. jak potłuczony. Ja w ogóle nie patrzę na kasę, bo mi jej nie brakuje. Dla mnie mężczyzna ma być ogarnięty, a czy zarabia 3 tys. czy 5 czy 10 to mnie wali, sama zarabiam na swoje potrzeby i zachcianki

Ja na razie spotykam sie z duzo bogatsza odemnie kobieta i jest jak do tej pory OKEJ, ona wie ile zarabiam i nie robi mi wyrzutow, wiec to pewnie zalezy od poszczegolnej jednostki, ale nie mowie jeszcze HOP bo nie wiadomo co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
44 minuty temu, GGG1988 napisał:

Ja co prawda przyjaznilem sie kiedys z facetem ktorego na 1 rzut oka uznawalem za bardzo niatrakcyjnego (byl bardzo niski najnizszy na roku) ale mial mega powodzenie. Co prawda gruby nie byl bo szczuply wysportowany i mial to cos, potrafil uwiesc kazdego swoim wdziekiem, newat facetow (zart - tzn w sensie wzbudzal sympatie) a co dopiero kobiety 🙂 Ale laski wypowiadaly sie o nim ze ogolnie jest ladny tzn z twarzy i ze bardzo przebojowy. I mysle ze taki ktos ma powodzenie bez wzgledu na wyglad, bo nagle kobiety zmieniaja zdanie jakie robi 1 wrazenie.

Tak to działa. Charakter i to coś wpływa na atrakcyjność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
16 minut temu, arto8999 napisał:

G. Prawda. Jak sama jest bogata, chce jeszcze bogatszego - kobiety są hipergamiczne, dlatego te z górnej półki mają problem ze znalezieniem faceta, proste jak drut. Tak czy tak sprowadza się do schematu powyżej.

Gdyby twoje pier.dolenie było prawdą, to tysiące facetów zarabiających 2-3 tys. nie byłoby w związku. A jakoś większość jest 😄 Znam sporo par, gdzie kobieta zarabia tyle samo  albo trochę więcej od partnera. Widać, ze goowno widziałes. A twój "punkt obserwacji" to jedynie typowe karyny 😄  Założę się, że nigdy nie poznałeś kobiety, która skończyłaby jakichś wartościowszy kierunek studiów. 

Moja kuzynka (niemka) nawet utrzymuje swojego chłopaka od 8 lat (tamten nadal studiuje) 😄 I od razu mówię, że nie jest żadnym "bed bojem" bo zaraz zacznie się standardowe pieprzenie o tym 😄  I co jest w tym wszystkim najlepsze? Że u niej, w Niemczech, nikogo to nawet nie dziwi 😄  I nikt jej tego nie wypomina. Natomiast gdyby w Polsce przyznała sie do kilkuletniego utrzymywania faceta, to zaraz byłaby obiektem kpin. Widać jednak różnicę w mentalności. I to sporą. 

Owszem, polki nadal są mocno materialistyczne- ale dlatego, ze same wciąż mało zarabiają (polskie zarobki nadal są marne, daleko nam do  zachodu). Analogicznie, ukrainki sa jeszcze większymi materialistkami. Ale na zachodzie to trochę inaczej wygląda.Tam związki, gdzie kobiety związuje się z tak samo/mniej zarabiającymi sa coraz powszechniejsze. 

Edytowano przez gosc451

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 minuty temu, elektryzująca napisał:

Tak to działa. Charakter i to coś wpływa na atrakcyjność. 

tak tez znam takiego, niski jak na faceta (170) ale ma mega powodzenie 😉 sporo lasek miał a teraz nawet faceta bo sobie uswiadomil ze jest bi hmmm xD no ok. Fajny gosciu, niby nie byl modelem ale cos w sobie miał, tez mi sie podobał xd

Edytowano przez oink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×