Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Madelineee

Kobieto, czy mogłabyś być z facetem z nadwagą, ktory was nie pociaga seksualnie ale ma super charakter?

Polecane posty

Gość Andromeda3
23 minuty temu, arto8999 napisał:

Nie wkładam. Są fajne kobiety, jedna z takich ostatnio poznałem. W kazdej płci w większości sa gówna. Dobranoc

Uuuu, jaka autokrytyka. No no. Kto by pomyślał, że tak celnie potrafisz siebie opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andromeda3
11 minut temu, Antak napisał:

Mnie zastanawia jak to jest że szczupli faceci wiążą się z grubymi kobietami i oni jakoś mogą. Jakoś sie najwyraźniej nie brzydzą. I to jest częste zjawisko, które widać na ulicach, na plaży, w wielu miejscach, gdzie baba jest normalnie większa od faceta. Karykaturalna para. A kobiety z grubymi już nie mogą sie wiązać, bo "to przecież obrzydliwe", no bo jak to tak w łóżku nie do przyjecia przecież. Dodam, że nawet grube kobiety nie akceptują w związku grubego faceta. Dla siebie jednak wymagają akceptacji. Ba! Komplementów oczekują. Mają sie za atrakcyjne. Cóż za hipokryzja. Zastanawiam sie o co tu chodzi i nie ogarniam tej obłudy. Obrzydliwa obłuda.

"Otyłość występuje już u 25,2 proc. Polaków, a według prognoz w 2025 r. otyłych będzie w naszym kraju 30 proc. mężczyzn i 26 proc. kobiet. Jeszcze więcej Polaków ma nadwagę: aż 68 proc. mężczyzn i 53 proc. kobiet.

Otyłość i nadwaga coraz częściej występują wśród dzieci i nastolatków. Aż 44 proc. chłopców i 25 proc. dziewcząt w Polsce ma nadwagę, a odpowiednio 13 proc. i 5 proc z nich jest otyłych."

Z tych danych wynika, że mamy więcej mężczyzn z nadwagą niż kobiet. Te twoje obserwacje nie przystają więc do rzeczywistości lub jesteś dużo łagodniejszy w ocenie dla mężczyzn niż dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
20 minut temu, Antak napisał:

Mnie zastanawia jak to jest że szczupli faceci wiążą się z grubymi kobietami i oni jakoś mogą. 

Eee... bo w większości to krypto-geje/impotenci/aseksualni? 😄  Patrz Kammel i jego donna 😉  Partner Gwit też jakiś podejrzany...

ALE chwila! Zapomniałam, że są jeszcze fetyszyści grubych kobiet i tzw. feedersi (ale to już skraj). Cóż, wśród kobiet raczej nie panuje taki fetysz 😉 

Edytowano przez gosc z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dnia 21.05.2020 o 18:51, arto8999 napisał:

Mogłaby w drodze wyjątku jeśli........ byłby dziany i miał kasę.

Znam taką jedną. Zalecał się do niej pewien grubasek, ona kręciła nosem, że to tylko kolega, że jest brzydki, że nie, ze nic z tego. Grubasek okazał się z bogatego domu, dwa domy, trzy samochody, przywożenie, podwozenie, spontaniczne wycieczki nad morze, żarcie po knajpach, wysoki standard.

I wiecie co ?

Nagle zaczęli sympatyzować 😉 okazał się "misiem", z którym.... zaczęła byś w związku! 🙂 prosze, co za zmiana frontu 😉 teraz już sa małzeństwem 😉 Ta daaaam

Jak facet daje wygodne zycie, to kobieta przymyka oko na fałdy na brzuchu, po prostu podczas seksu wyobraza sobie ze bzyka sie z wysportowanym facetem z pracy. 🙂

No i co to za związek? Myślisz że ona jest szczęśliwa mając obrzydzenie do trgo faceta? Kocha jego pieniądze, ale miłości za to nie kupi. Dziwię się ze takie kobiety są w stanie dla pieniędzy odebrać sobie prawo do prawdziwej miłości, spełnienia. Bo taki związek jak historia jaką opisałeś to iluzja, oszukiwanie partnera. Okropne co ludzie są w stanie zrobić dla pieniędzy. W rezultacie takie związki kończą się zdradami, niespełnieniem, frustracją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
51 minut temu, szczeraja napisał:

No i co to za związek? Myślisz że ona jest szczęśliwa mając obrzydzenie do trgo faceta? Kocha jego pieniądze, ale miłości za to nie kupi. Dziwię się ze takie kobiety są w stanie dla pieniędzy odebrać sobie prawo do prawdziwej miłości, spełnienia. Bo taki związek jak historia jaką opisałeś to iluzja, oszukiwanie partnera. Okropne co ludzie są w stanie zrobić dla pieniędzy. W rezultacie takie związki kończą się zdradami, niespełnieniem, frustracją. 

A co faceci są w stanie zrobić dla ładnego ciała? Teraz odwróćmy sytuacje: czy nadzianemu facetowi, który bierze sobie jakąś tępą, pustą , bezwartościową dziunię -nie raz w wieku swojej córki- chodzi o miłość? 😄 Czy o jakąkolwiek wartościową relację? Ich wybory świadczą o nich samych. 

Wszyscy krytykują te puste, zrobione panienki lecące na kasę, a nikt nie krytykuje ich "alfonsów"  - a oni przecież też są tak samo płytcy oraz materialistyczni i chodzi im tylko o ładne czy młode ciało i nic więcej. 

Edytowano przez gosc z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2020 o 18:52, Lododendron napisał:

Jak ma świetny charakter, to będzie pociągał pomimo tuszy. Tak to działa u kobiet. Oczywiście u kobiet dojrzałych emocjonalnie.
To nie jest przesada, jeśli ktoś mówi, że dla kobiety najbardziej seksowną częścią ciała jest umysł. To czysta prawda.

Jak facet ma charyzmę, wiedzę, intelekt, jest szarmancki, ma poczucie humoru i robi fajne rzeczy - to idę z nim do łóżka w ciemno. ❤️

tak, tak, z pewnością.

Każda tak mówi, a jak przychodzi co do czego to wybieracie cwaniaka-przystojniaka, który mówi to, co chcecie usłyszeć kosztem tego inteligentnego, szarmanckiego i kochającego faceta z poczuciem humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2020 o 23:25, Skadi napisał:

Czy musi być modelem żeby pociągał kobietę? Nie musi. Będzie pociągał właśnie charakterem.

Kogo próbujecie oszukać? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowany)
Dnia 23.05.2020 o 01:55, gosc z napisał:

ALE chwila! Zapomniałam, że są jeszcze fetyszyści grubych kobiet i tzw. feedersi (

Dżizas aż się rozmarzyłam 🥰 zamiast "Nie żer, późno jest!" usłyszeć

"Skarbie, zrobię Ci kolacje",

"Jak to nie chcesz dokładki?"

"Jedz myszko, na zdrowie Ci, coli?" 🙃

😂

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
Dnia 23.05.2020 o 01:36, Antak napisał:

Mnie zastanawia jak to jest że szczupli faceci wiążą się z grubymi kobietami i oni jakoś mogą. Jakoś sie najwyraźniej nie brzydzą. I to jest częste zjawisko, które widać na ulicach, na plaży, w wielu miejscach, gdzie baba jest normalnie większa od faceta. Karykaturalna para. A kobiety z grubymi już nie mogą sie wiązać, bo "to przecież obrzydliwe", no bo jak to tak w łóżku nie do przyjecia przecież. Dodam, że nawet grube kobiety nie akceptują w związku grubego faceta. Dla siebie jednak wymagają akceptacji. Ba! Komplementów oczekują. Mają sie za atrakcyjne. Cóż za hipokryzja. Zastanawiam sie o co tu chodzi i nie ogarniam tej obłudy. Obrzydliwa obłuda.

Chyba to dlatego, że oni muszą być sprawni w tych ,,sprawach " a nie zasapani😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pari napisał:

Chyba to dlatego, że oni muszą być sprawni w tych ,,sprawach " a nie zasapani😎

W ogole to wiele kobiet sie odchudza i cos robi z soba zamiast pomstowac na facetow ze nie podniecaja ich faldy tluszczu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skadi
Dnia 23.05.2020 o 00:34, arto8999 napisał:

Plus zaspokojeniem swoich interesików. Taki malutki szczegół, którego brakuje 😉

Malutki też ważny 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skadi
9 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

Kogo próbujecie oszukać? 😉

Nic się nie bój 🙂 Nie Ciebie. Kto mówi o oszukiwaniu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Skadi napisał:

Nic się nie bój 🙂 Nie Ciebie. Kto mówi o oszukiwaniu? 

Mnie też, tak jak innych facetów.

Jeśli pisanie, że facet nie musi być przystojny, by pociągać kobietę, bo może ją pociągać charakterem, nie jest oszukiwaniem, to ja nie wiem, jaka jest twoja definicja oszukiwania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
9 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Mnie też, tak jak innych facetów.

Jeśli pisanie, że facet nie musi być przystojny, by pociągać kobietę, bo może ją pociągać charakterem, nie jest oszukiwaniem, to ja nie wiem, jaka jest twoja definicja oszukiwania 🙂

a co maja nieraz kobiety gadac jak sie ich ludzie wypytuja, kiedy kogos znajdziesz np. babcia czy rodzina, jak powiedza ze facet im sie musi podobac (co nie znaczy ze ma byc zaraz Bradem Pittem) to reakcje sa rozne. No bo babciom sie maz nie musial podobac, starczylo jak zarabial itp. No co maja mowic dla swietego spokoju zeby ktos nie mial przypadkiem bolu tylka.

Edytowano przez oink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skadi
7 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Mnie też, tak jak innych facetów.

Jeśli pisanie, że facet nie musi być przystojny, by pociągać kobietę, bo może ją pociągać charakterem, nie jest oszukiwaniem, to ja nie wiem, jaka jest twoja definicja oszukiwania 🙂

Napisałam że nie musi być modelem.    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Skadi napisał:

Napisałam że nie musi być modelem.    

A ja napisałem, że to nieprawda i zapytałem, kogo chcesz oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skadi
Napisano (edytowany)
5 minut temu, taki obraz wasz napisał:

A ja napisałem, że to nieprawda i zapytałem, kogo chcesz oszukać.

Lubię facetów zbudowanych nawet z lekkim brzuszkiem. Ale nie mięśniaków. Nie macho. Ciepłych i spokojnych.Takich przytulasków. Ale ogólnie ma być męski.

Ps. Gdzie widzisz oszukiwanie / 

Edytowano przez Skadi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Skadi napisał:

Gdzie widzisz oszukiwanie / 

No jak to gdzie? Wszędzie piszecie, że facet nie musi wyglądać jak model, bo liczy się charakter, a w praktyce okazuje się, że nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essence
30 minut temu, Monika Arendarska napisał:

Nie. Ale podejrzewam, ze w drugą stronę też tak działa. Jak podoba się w kobiecie charakter, ale nie pociąga ona fizycznie, to też z tego nic nie będzie. No bo jak zmusisz faceta, jeśli nie podobasz mu się fizycznie? Czy mężczyzna jest się w stanie zmusić w takiej sytuacji? - ciekawe pytanie.

Nic na siłę,  no bo jak.? Nie da się tak Musi xię coś podobać. Musi mieć to coś w sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Jeśli miałby to być biały związek, to być może mogłabym z nim być. Jeżeli to byłby ,,super charakter,, w moim stylu to może na jakiś swój sposób bym go (faceta) pokochała, ale jakoś wątpię, że byłaby to romantyczna miłość.

Jeżeli taki mężczyzna w tym związku chciałby ode mnie seksu - wtedy już nie, nie ma mowy. 

 

 

Edytowano przez Ocelota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×