Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jankaaa

Początki ciąży

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Hej dziewczyny 🙂 pisze w pewnej sprawie.  Jestem w  pierwszej ciąży, według kalendarzyka jest 6/7 tydzień  i mam pytanie kiedy najlepiej udać się do ginekologa? Czytałam różne artykuły, opinie. Możecie powiedzieć na swoim przykładzie jak to wszystko wyglądało? 🙂

Edytowano przez Jankaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najszybciej. Ja byłam w 3 tygodniu już, na usg niewielka kropka, lekarz skierował mnie na krew i beta hcg potwierdziłam ciążę, potem byłam po miesiącu czyli w 7-8tyg.

I jak udasz się do 10 tygodnia to będziesz mogła ubiegać się o becikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej na pierwszą wizytę iść  8/9 tc wtedy już wszystko dokładnie widać. Ale jak będzie i 10 tc też będzie ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, 13trzynascie napisał:

Jak najszybciej. Ja byłam w 3 tygodniu już, na usg niewielka kropka, lekarz skierował mnie na krew i beta hcg potwierdziłam ciążę, potem byłam po miesiącu czyli w 7-8tyg.

I jak udasz się do 10 tygodnia to będziesz mogła ubiegać się o becikowe.

A jak po 10 tygodniu to już nie ma szans? Tego nawet nie wiedziałam, dziękuję na informację 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ami napisał:

Najlepiej na pierwszą wizytę iść  8/9 tc wtedy już wszystko dokładnie widać. Ale jak będzie i 10 tc też będzie ok. 🙂

Trochę się stresuję. Z jednej strony mamy tyle pytań a z drugiej nie wiem o co będzie pytać lekarz 🙊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w obu ciążach byłam z pierwszą wizytą w 7tc. Lekarz mówił, że jeszcze trochę wcześnie i nie gwarantuje, że będzie widać serduszko, ale jednak w obu przypadkach serduszko już biło.

Tak, jednym z warunków otrzymania becikowego jest m.in opieka lekarską i pierwszą wizytą przed 10tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwszej i drugiej ciazy byłam w 4 tyg,był widoczny pecherzyk,później w 6 serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×