Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej. Jestem po 2 poronianiach. Oba były na bardzo wczesnym etapie. Otóż 1, w 6 tyg a kolejne w 5. Szereg badań pokazał,ze prawdopodobnie mam macice dwurozna oraz że podczas ciąży, uaktywniaja się u mnie przeciwciała przeciw kardiolipinie. Za miesiąc zostaną mi już tylko badania w kierunku genetyki. Lekarz stwierdził, że prawdopodobnie to zespół antyfosfolipidowy jest przyczyną poronien. Beta zazwyczaj dochodziła jedynie do 20, a potem następowalo krwawienie. Wg jego zaleceń, przyjmuje acard a od pozytywnego testu, będę przyjmować zastrzyki w postaci heparyny drobnoczasteczkowej. Bardzo się jednak boje i chciałabym aby wypowiedziały się osoby, które również cierpią na podobne schorzenie. Co dziwne, przeciwciała obecne są jedynie, kiedy zachodze w ciążę, ponieważ po 12 tych od poronienia, wyszły negatywnie. Bardzo boję się, że kiedy zorientuje się ze jestem w ciąży, to już na heparyne będzie za późno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja straciłam ciążę w 8 tyg, krew badałam pod kątem antyfosfolipidowego 5 tyg po poronieniu, wyniki były ok, ale też teraz nie wiem, czy by nie były złe w trakcie ciąży, bo niby tylko wtedy tak się może dziać, przyczyny straty nie znam niestety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×