Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Cham Nieskrobany

czy łysy facet jest bardziej męski niż wlochaty?

Polecane posty

Napisano (edytowany)

są dziewczyny których kręci łysy, są takie które lubią długie włosy. Są takie, które powiedzą nigdy w życiu łysy i takie które nie spojrzą na Tarzanboya:) . Z resztą powiedzmy sobie szczerze, że nie każdemu pasuje "łysość" 😉 Dla mnie bez znaczenia, nie ma cechy wyglądu, która byłaby istotna albo robiła szał. Oczy to jest coś. A co tam nad nimi wsjo rawno 😉

Edytowano przez elektryzująca

5 minut temu, Cham Nieskrobany napisał:

moja koleżanka mówi że ma mokro gdy widzi lysego 

Z tego co wiem zdania są podzielone. Duzo kobiet nie lubi łysych, ale są takie co takich lubią.

Przed chwilą, elektryzująca napisał:

są dziewczyny których kręci łysy, są takie które lubią długie włosy. Są takie, które powiedzą nigdy w życiu łysy. Z resztą powiedzmy sobie szczerze, że nie każdemu pasuje "łysość" 😉 Dla mnie bez znaczenia, nie ma cechy zwyglądu, która by była istotna albo robiła szał. Oczy to jest coś. A co tam nad nimi wsjo rawno 😉

A gość 190 cm, 100 kg wagi (wysportowany i umięśniony ale bez przesady) z przystojną twarzą (brązowe oczy) ale łysy mógłby być?

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, arto8999 napisał:

A gość 190 cm, 100 kg wagi (wysportowany i umięśniony ale bez przesady) z przystojną twarzą (brązowe oczy) ale łysy mógłby być?

Nie umiem odpowiedzieć na pytanie bo dla mnie wygląd nie ma znaczenia. Powiedz mi coś o mózgu, cechach charakteru, o sercu, a nie o kg cm i kolorach. 

Nie umiem odpowiedzieć na pytanie bo dla mnie wygląd nie ma znaczenia.

😄 

Owłosiony na głowie. W miarę łysy na ciele. Faceci z mega owłosieniem na ciele są obrzydliwi. Bardziej przypominają wtedy neandertala  niż homosapiensa. 

Napisano (edytowany)

A co to ma do męskości? Nie widzę związku kompletnie. Nie lubię łysych. 

Dłuższe włosy u faceta to mój wieloletni niemal fetysz ❤️

A już "jeżyk" to w ogóle najbardziej aseksualna fryzura jak istnieje. Ja lubię gdy facet ma przynajmniej kilku centymetrowe włosy. 

Edytowano przez Leilaaa

Napisano (edytowany)
6 minut temu, arto8999 napisał:

😄 

Zawsze to tłumacze na przykładzie Podsiadły. Przecietny chłopak, a przez mózg staje się najbardziej atrakcyjnym młodzieńcem w Polsce. Wysoki, szczupły, o przeciętnej twarzy ale z taką osobowością wygrywa z każdym umięśnionym, przystojnym i wysokim gościem, jeśli ten niczego sobą nie prezentuje. 

3 minuty temu, Leilaaa napisał:

A co to ma do męskości? Nie widzę związku kompletnie. Nie lubię łysych. 

Dłuższe włosy u faceta to mój wieloletni niemal fetysz ❤️

A już "jeżyk" to w ogóle najbardziej aseksualna fryzura jak istnieje. Ja lubię gdy facet ma przynajmniej kilku centymetrowe włosy. 

akobieta która ma lysego leci na dlugoowlosychh czy na lysych? 

Mnie się wydawało że nie lubię łysych, a jeden taki mi zawrócił w głowie, więc to nie zależy od włosów czy ich braku, chyba

1 minutę temu, Cham Nieskrobany napisał:

na swojego. 

2 minuty temu, Cham Nieskrobany napisał:

Uhm, to chyba oczywiste 😄 

1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Mnie się wydawało że nie lubię łysych, a jeden taki mi zawrócił w głowie, więc to nie zależy od włosów czy ich braku, chyba

Otóż to. Jak ja słyszę "powinien być..." to ogarnia mnie śmiech. Wtf? 😉

1 minutę temu, elektryzująca napisał:

Otóż to. Jak ja słyszę "powinien być..." to ogarnia mnie śmiech. Wtf? 😉

Dokładnie, w życiu mi się łysy nie podobał, a teraz nie mogę o tym zapomnieć. Oszaleć można co te hormony robią z ludźmi 😉

Napisano (edytowany)
11 minut temu, elektryzująca napisał:

Zawsze to tłumacze na przykładzie Podsiadły. Przecietny chłopak, a przez mózg staje się najbardziej atrakcyjnym młodzieńcem w Polsce. Wysoki, szczupły, o przeciętnej twarzy ale z taką osobowością wygrywa z każdym umięśnionym, przystojnym i wysokim gościem, jeśli ten niczego sobą nie prezentuje. 

Też bardzo lubię Podsiadło/ę? (choć uważam, że i on  lepiej wygląda w dłuższych włosach :classic_rolleyes:) . Uważam go za jednego z najbardziej fascynujących młodych, polskich artystów. W ogóle od zawsze kręcili mnie ludzie z taką pozytywnie "dziwną" osobowością - bez względu na płeć. 

I żeby nikt mnie nie brał za gówniarę, to od razu mówię, że jestem w przedziale 25-30 😉 

Edytowano przez Leilaaa

Przed chwilą, Qwerty82 napisał:

Dokładnie, w życiu mi się łysy nie podobał, a teraz nie mogę o tym zapomnieć. Oszaleć można co te hormony robią z ludźmi 😉

Moje hormony nie rządzą moim życiem ani doborem partnerów. Ludzie mają zwoje myślowe od tego...

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Leilaaa napisał:

Też bardzo lubię Podsiadło/ę? (choć uważam, że i on  lepiej wygląda w dłuższych włosach :classic_rolleyes:) . Uważam go za jednego z najbardziej fascynujących młodych, polskich artystów. W ogóle od zawsze kręcili mnie ludzie z taką pozytywnie "dziwną" osobowością - bez względu na płeć. 

I żeby nikt mnie nie brał za gó.wniarę, to od razu mówię, że jestem w przedziale 25-30 ^^

Mam 35+ a fascynuje się nim jak małolata 😅 co za osobowość... On nie ma fal, a ja mam 10 w skali Beauforta😋

Moje hormony nie rządzą moim życiem ani doborem partnerów. Ludzie mają zwoje myślowe od tego...

Poczekaj kochana ja już 10 miesięcy bez s...

1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Poczekaj kochana ja już 10 miesięcy bez s...

Wybacz szczerość ale ja mogę 10lat bez, ci./pka mną nie rządzi. Ja w seksie widzę więcej niż orgazm. Bliskość. Ale pewnie nie wiesz o czym mówię bo hormony nie pozwolą Ci tego pojąć 🙊

1 minutę temu, elektryzująca napisał:

Wybacz szczerość ale ja mogę 10lat bez, ci./pka mną nie rządzi. Ja w seksie widzę więcej niż orgazm. Bliskość. Ale pewnie nie wiesz o czym mówię bo hormony nie pozwolą Ci tego pojąć 🙊

Masz rację. Nie wiem 🙂 

49 minut temu, Leilaaa napisał:

I żeby nikt mnie nie brał za gówniarę, to od razu mówię, że jestem w przedziale 25-30 😉 

nie byłam jeszcze na jego koncercie, muszę w końcu zapolowac na bilet. Jeśli nie widziałaś, zobacz sobie wykon Dawida z Poniedzielskim "My Way" 😍 

57 minut temu, Leilaaa napisał:

Uhm, to chyba oczywiste 😄 

Nie zawsze czasem podoba się coś innego niż to co ma partnera/ka. Ktoś np lubi brunetki a wiąże się z blondynka

Jak dla mnie są zbyt męscy... wolę bardziej zniewieściałych : )

Napisano (edytowany)

ja tez lubie zniewiescialych bardziej takich z wlosami no bo w sumie lubie wlosy... wlosy sa super... do glaskania i wgl... zreszta jestem przyzwyczajona do widoku wlosow, moj tata w wieku 55 lat ma zarąbista czarna czupryne, jest sniadym bad bojem i wgl

Edytowano przez oink

aaa i ze ten Podsiadło przecietny to wg mnie on jest zarąbiscie przystojny, albo po prostu moj typ urody. Seksy jest.

Łysy facet jest po prostu łysy, a nie męski.  Wszystko co dotyczy wyglądu  to kwestia gustu. Niektórzy niby wierzą, że jak łysy to ma nadmiar testosteronu, czyli ostre dymanko. Może dlatego twoja znajoma ma mokro. 

2 godziny temu, Cham Nieskrobany napisał:

moja koleżanka mówi że ma mokro gdy widzi lysego 

To równie dobrze i Ty możesz być łysy 🙂

1 godzinę temu, marawstala napisał:

Jak dla mnie są zbyt męscy... wolę bardziej zniewieściałych : )

a nie jest tak że im bardziej męski tym lepiej? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować