Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Cham Nieskrobany

Zacząłem dostrzegać iż ludzie to h..

Polecane posty

jestem wrażliwy z natury lecz nie raz po dopie już dostałem. Zacząłem rozumieć że wielu ludzi nie obchhodzisz ty i twoje problemy, każdy myśli o sobie. SMA zacząłem przyjmować takie postawy gdy widzę że komuś moja osoba nie odpowiada to niech wypjerdala, kiedyś bym to wziął do siebie i się przejmował próbował zyskać sympatię zwłaszcza gdy to ktoś z rodziny a teraz myślę wypjerdalaj i cieszę się swoim towarzystwem i czuje się zajjebisty. Polecam wszystkim takie podejście. Ja mam już na wszystko wywalone 👍

Kiedyś myślałam, że przyjaźnie są na całe życie... niestety nie jest tak. Choć nie twierdzę, że to wina tylko jednej ze stron.

Napisano (edytowany)

ludzie są tacy i siacy i nie ma co generalizować😄 najgorszy błąd jaki możesz popełnić w relacjach z innymi to z automatu ich szufladkowanie do kubła z szambem bo nikt w/g Twojej filozofii nie jest idealny, co w konsekwencji usytuuje Cię pośród tych właśnie najgorszych wzorów człowieczych jakich doświadczyłeś, mimo iż nadal będziesz lukrował własną wrażliwość emocjonalną... może sam taki jesteś albo w myśl zasady, że najlepszą obroną jest atak, chcesz taki być? 🙄

Edytowano przez goz

Tak generalnie nie ma co liczyć na ludzi opętanych przez diabła 😈

Samsara odebrała resztki rozumu demonom niewiedzy🙀😂

Z drugiej jednak strony, co jeśli są wśród nas o tacy którzy są niezwyciężeni pod względem ducha Abraxsasa? A co jeśli jest On i Maya?

🤦🐧🏴☠️

Napisano (edytowany)

Tak, masz rację. Człowiek jest gorszy od zwierzęcia, mam czasem wrażenie, że świat się już kończy. Poziom nienawiści, zawiści i sqrwy.synswta ludzkiego sięga zenitu. Ale... No właśnie. Ale po pierwsze staram się nie wrzucać wszystkich do jednego wora bo to krzywdzące, po drugie staram się być wierna swoim zasadom i nie dać się zwariować, a po trzecie przekonania te nie odbierają mi optymizmu. Opiniami obcych ludzi nie przejmuję się (po staropolsku mam na nich wy...), opinie bliskich biorę pod rozwagę, gdyż przeważnie chcą dla nas dobrze (nie myl ze ślepym dostosowywaniem się).

A ogólnie napisałeś to czymś chol.ernie poirytowany i przejaskrawiles wszystko. Głowa do góry, pierś wprzód i trzymaj fason 😉

Edytowano przez elektryzująca

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować