Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Rysiek

Przedsiębiorcy wciąż czekają na wsparcie warszawskiego ratusza. Przez opieszałość prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego ludzie tracą firmy.

Polecane posty

W Warszawie jest ponad 400 tys. firm, które są uprawnione do uzyskania wsparcia w ramach tarczy antykryzysowej. Zgodnie ze stanem na koniec ub. tygodnia w stolicy wypłacono tylko 6,7 tys. mikropożyczek na ponad 98 tys. wniosków.  Podczas interwencji poselskiej w warszawskim Ratuszu, posłowie Przemysław Czarnek, Kacper Płażyński, Paweł Lisiecki wraz z radnym Michałem Szpądrowskim próbowali zastać Trzaskowskiego w pracy. Jednak, w piątek po godzinie 8.00 w ratuszu nie było ani prezydenta, ani nikogo z sekretariatu.

To nie Trzaskowski przyznaje dotacje i rozpatruje wnioski tylko pisowscy urzednicy w urzędach pracy!

A oni mają przykaz od rządu żeby odwalać każdy wniosek, żeby nie płacić.

Uwłaczające jest to, że całą awanturę wszczęli polscy politycy, którzy są dziś w opozycji, a czego przeżyć nie mogą. To jest hańba polska, hańba identyczna ja Targowica. Może dziś szybciej naród upora się ze zdrajcami, niż oni zbiorą siły, aby na nowo uzależnić, a w konsekwencji rozebrać Polskę.

Podoba mi się sejm! Politycy zrobią z Polski najlepszy kraj do życia na świecie - czekamy na nowe partie polityczne!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować