Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Has

Wspólnie zamieszanie

Polecane posty

Witam. Zapewne był już taki temat, jestem nowym użytkownikiem... jednak potrzebuje waszej porady. Tylko bardzo proszę nie oceniajcie mnie ani mojego związku. Jestem w związku od 3 miesięcy z dużo starszym mężczyzną ode mnie, dzieli nas 22 lata różnicy. Co prawda znamy się od ok 3 lat ale dopiero od niedawna jesteśmy ze sobą blisko. Na początku on przychodził do mnie na kawę, ja do niego itp. Co najmniej dwa razy w tygodniu zostawałam u niego na noc, rano wspólne śniadanie itp. Na początku naszej znajomości on od razu umożliwia mi swobody w kuchni u siebie w domu, często ja robię obiad a on pracuje w ogrodzie itp. Ponadto przemalował sypialnie, chciał żebym pomogła mu wybrać nowe firanki i zasłony pasujące do nowej sypialni. Po miesiącu kupił nowe meble do salonu w moim ulubionym stylu i żeby dopasować narożnik do nowych mebli zabrał mnie do zakładu żeby wybrać obicie do narożnika. Powiedział wtedy ,, ma być taki żebym dobrze się czuła i taki jaki ja chcę " ławę kawową kupił ten który mi się podobał itd. Któregoś dnia zapytałam się mu co Go tak wzięło na zmiany? Odpowiedział: ,, pojawiłaś się w moim życiu więc zmiany są potrzebne na lepsze "
I tu kochani mam do Was pytanie. Czy te sygnały oznaczają to że on chce ze mną zamieszkać? Czy chce żebym przeprowadziła się do niego? Jak mam zrozumieć jego zachowanie?
Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowany)

To znaczy, że chce żebyś czuła się dobrze gdy jesteś u niego - dokładnie to co powiedział. Nie zakładaj nic mniej i nic więcej ponad jasny komunikat. Pozdrawiam i wzajemnie. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. A co mam myśleć jak dzisiaj rano dał mi klucz do swojego domu żebym przypieła do swoich kluczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie mogłaś zapytać o co mu chodzi?

Masz się domyślać czy to związek i na czym stoisz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz to jest początek naszej relacji. On jest dużo starszy ode mnie. Np. Wczoraj poznałam jego szwagra, a on powiedział że: ,, no poznałaś mojego szwagra, ostatnio brata i tak pomału ".

Co do kluczy to do tej pory biło tak że mówił gdzie mam zostawić klucz jak zamknę, wiesz bo on o 7 do pracy a ja z synem jeszcze zostaliśmy. A dziś rano zaskoczył mnie tym że mam przypiąć do swoich kluczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×